Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 2019

Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 2019

Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 38 14.03.2019, 04:52

"Sellyft": kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat

Her zaman bir kişi baş edemiyorZihinsel bu süreçler biyokimyasal düzeyde denk gelmesi nedeniyle kendi başlarına sorunları, ve davranış değişiklikleri zaten onların soruşturma vardır. Doktorlar, genellikle seçici serotonin geri nöronal alımını inhibe edebilen antidepresanlarla tedavi kullanımı.

serlift kullanıcı kılavuzu

Böyle bir araç "Sellyft" ilacıdır. Yardımı ile depresif bozukluk, panik ve obsesif kompulsif bozukluklar, stresli koşullar, ağrı reaksiyonları tedavi etmek.

tanım

İlaç, psikanaleptik gruba aittir,Serotoninin ters nöronal nöbetini seçici olarak inhibe eden İlaç Hint şirketi "Ranbaxy Laboratories Ltd., Indre Erea" tarafından her biri 50 ve 100 mg iki dozluk tabletler şeklinde üretilmektedir. Ana aktif madde, bir hidroklorür olarak mevcut olan sertralindir. Her tablet koruyucu bir kaplama ile kaplıdır.

Vücut üzerindeki etki mekanizması

Ilacın hareketi serotonin geri alımını engeller. Klinik dozlar, bu nörotransmitterin insan vücudunun trombositlerinde geciktirme sürecini bloke eder.

serleft yorumlar

Muskarinik, serotonin, dopamin, histamin, benzodiazepin ve adrenerjik reseptörler sertralin ile ilişkili değildir.

Tabletlerin aktif bileşeninin hareketinden değilUyuşturucu bağımlılığı var, m-holinoblokiruyuschego ve kardiyotoksik etkisi yoktur. Sempatik sinir sistemi sertralinin etkisi altında aktif değildir.

Tricyclic serisinin antidepresanlarının uygulanması sırasında olduğu gibi, vücut ağırlığında bir artış yoktur.

Tedaviye uygun hangi hastalıklar

İlaç depresif davranır ve engelleranksiyete ve intihar girişimi duyguları dahil olmak üzere hafif formlardan şiddetli aşamalara kadar değişen farklı bir köken ve ciddiyet bozukluğu.

Nevrotik ve etkili araçlarduygudurumun düştüğü, ilginin ve hazzının kaybolduğu somatoform depresyon, enerji, aktivite azalır, yorgunluk artar. Ek belirtiler, odaklanma ve dikkati azaltma, özsaygı ve yeteneklerinde güven eksikliği içerir.depresif bozukluk

Sellyft hazırlama talimatları kullanım içinTravma sonrası stres bozukluğu ile ilişkili semptomlarla kullanılmasını önerir. Psikolojik bir durumun etkisi altında ortaya çıkan psikolojik bir durum ile karakterizedir. Hastalık genellikle latent bir süre ile uzun bir kursa sahiptir ve tezahür süresi altı aydan 10 yıla kadar sürer.

İlaç obsesyonlar ile ilişkili kompulsif obsesif bozukluklar tedavi eder. Anlaşılmaz bir arzu, hastaya sosyal ve bireysel işleyişte bir rahatsızlık getirir.

Panik tedavisi ile kullanım mümkündüragorafobi varlığı ile ilgili bozukluklar. Bu tür ihlaller, korku ve vejetatif değişikliklerin eşlik ettiği ciddi bir kaygı durumunun açıklanamaz ve acı verici bir saldırısı ile kendini gösterir. Agorafobi olan insanlar, çeşitli ortamlarda yardım etmekten, derin yalnızlık içinde ve toplumda olmaktan korkuyorlar. Bu bozukluk, hastaya tanıdık olmayan bir yerde dezadaptiruet yapar ve evi terk etmenize izin vermez.

Bu ilaç anksiyeteyi ortadan kaldırırbelirsiz, hoş olmayan duygusal bir durum ile karakterizedir. Hasta kişi her zaman, herhangi bir sebep olmaksızın durum, korku, gerginlik ve endişenin olumsuz gelişimini hisseder.
Sertraline dayalı tabletler, anoreksiya nervoza, bulimia ve kronik ağrı sendromunu tedavi edebilir.

İlk hastalıkta, beslenmedavranış, özellikle kızlarda ergenlik döneminde. Yoğun diyetleri gözlemlemek için tehlikeli ve dramatik kilo kaybına yol açarlar. Fazla kilo alma ve fazla kilo alma korkusu var.

ilaç için reçete

Sinir bulimia tanınabilirYüksek yağlı gıdaların epizodik kontrolsüz tüketimi, sonrasında hasta özellikle kusma refleksini indükler veya yenmiş yiyeceklerin hızlı bir şekilde uzaklaştırılması için laksatifler alır. Bu tür hareketler mide ülseri, iç kanama, düşük kan şekeri, bozulmuş böbrek fonksiyonu, kalp ritim bozukluğu, amenore ve basınç düşüşüne yol açabilir.

Ağrı bedenin tepkisini ifade eder,İç organların çalışmasında refleks değişiklikleri, koşulsuz motor refleksleri ve ağrı faktöründen kurtulma çabalarıyla karakterizedir.

analogları

Sertralin maddesi ilk kullanıldıDepresif bozuklukların tedavisinde yaygın olarak kullanılan "Zoloft" ve "Lustral" ticari adı altında ilaç üretimi için Amerikan şirketi Pfizer. Daha sonra farklı ülkelerde orijinal tabletlerin benzerlerinde jenerik ilaçlar oluşturuldu.

"Sertralin" preparasyonunda, bileşimlerindeki analoglar, aktif maddenin aynı dozajına sahiptir. Bu, aynı eylemi, kullanım endikasyonları ve tolere edilebilirlik neden olur.

TEVA Pharmaceutical Industries Ltd. tarafından iki dozajda üretilen “A-Depresin” İsrail tıbbı, bileşiminde 50 ve 100 mg sertralin içerir.

süratli fiyat

Başka benzer araçlar tabletlerAvusturya şirketi "Lannacher Heilmittel GmbH" tarafından üretilen "Adjuvin". Dozaj ve diğer özellikler "Sellyft" ilacının tarifi ile örtüşmektedir. Analoglar, referans preparatta bulunmayan ilave bir doza, örneğin 25 mg'a sahip olabilir. Bu, ilacı ikiye bölmeden ilacı almanıza izin verir.

Bir örnek bir Türk tıbbıdır."Sanovel İlyach Sanayi ve Ticaret A.Ş." tarafından üretilen "Debitum-Sanovel". Üç dozajda mevcuttur: 25, 50 ve 100 mg sertralin. Analoglar genellikle değiştirilebilir.

Eşanlamlılar arasında Polonya şirketi "Polpharma SA, İlaç Fabrikası" tarafından üretilen "Krka, dd, Novo mesto" (Slovenya) ve "Depralin" tabletleri "Asentra" bulunmaktadır.

Nasıl alınır

Kullanım için "Sellyft" talimatları içinGıda alımı ile ilişkili olmadan günde bir kez tüketilen 50 mg'lık standart başlangıç ​​dozu oluşturur. İlk etkinin tezahürü, bir haftada, tam olarak - 2 hafta veya bir aylık tedavi sonrasında mümkündür. Yetersiz etki ile, 14 gün sonra miktar her hafta 50 mg artırılarak günde bir defada en fazla 200 mg'a ulaşılır.

Uzun süreli kullanım için minimum sertralin bazlı ilaç dozu, hastalığın özelliklerine göre ayrı ayrı seçilir.

Yaşlı hastalarda ve fiziksel bozukluğu olan kişilerde dozun düzeltilmesi gerekli değildir.

Tedavi özellikleri

İlaç "Sellyft" monoamin oksidaz inhibitörleri ile uyumlu değildir, MAOI kaldırılmasından sonra iki haftadan daha önce kullanılmaz.

Bakım, araçların yönetiminde dikkatli olunmasını ve artan dikkat gerektiren hızlı aktivitelerin ve hızlı psikomotor müdahalenin yapılmasını gerektirir.

Alkollü içeceklerle tedaviyi birleştiremezsiniz. Lityum tuzlarının eşzamanlı alımı, bir ekstremite titremesine neden olabilir.

İstenmeyen sonuçlar

Serlift tabletleri, istenmeyen yan etkiler listesinin kullanımını yönlendirir. Aşağıdaki özellikler ile karakterize edilir:

 • kanama;
 • ağırlık azaltma;
 • ağız boşluğunda kuruluk;
 • alerjik reaksiyonlar, çarpıntı;
 • bulantı;
 • ishal;
 • kusma;
 • mide gazı;
 • titremesi;
 • hareket ve görme keskinliği koordinasyonunun ihlali;
 • heyecan;
 • psikoz;
 • cildin kızarıklığı;
 • esneme;
 • dismenore.sourlift analogları

Nadir durumlarda, konvulsif gelişimi"Sellyft" tabletlerin alımından karın bölgesinde durum ve kramp. Hastaların yorumları, ejakülasyon ve anorgasmide bir gecikmenin yanı sıra, libidodaki bir azalma ve bir libido düşüşü ile ifade edilen üreme sisteminin olası bir bozukluğunu göstermektedir.

aşırı doz

Ilacın uygun olmayan şekilde dozajlanması ilemiktarının fazlalığı uyuşukluğa, mide bulantısına, taşikardi, anksiyeteye, genişlemiş pupillere, elektrokardiyogramdaki değişikliklere neden olabilir. Bu durumda, hasta mide ile yıkanır ve kusma refleksine neden olan ilaçlar reçete edilir.

Gerekirse, ventilasyon ve oksijenasyon yapılır, sorbitol ve aktif kömür tedavisi tavsiye edilir. Doz aşımı sonrasında karaciğer ve kalp kası kontrolü gereklidir.

Kime kontrendikedir?

Tüm hastalara ilaç tedavisi gösterilmez"Serlift". Kullanım talimatları, sertralin tabletleri ile tedavinin imkansızlığını, aktif maddeye veya yardımcı bileşenlere karşı daha fazla duyarlılık ile göstermektedir.

Hamile genç 6 yaşından çocuklar ve emziren kadınlarda epilepsi alevlenme sırasında triptofan, fenilfluramina, pimozid, bir uyuşturucu alımı ile kontrendike.

Koşulları bırakın

Eczanede bir ilaç "Serlift" satın almak için,Doktorunuzdan reçete almanız gerekiyor. İlaçların serbest bırakılması için eczacının doktora yazılı isteği olmadan, bu ilacı satın almak imkansızdır.

Tıbbın reçetesi, doktorun "Selift" tabletlerin kullanımı hakkındaki tavsiyelerini, hasta hakkındaki bilgileri ve hastalığın tarihinin sayısını içerir.

fiyat

Orijinal araçların maliyetini karşılaştırırsakZoloft ve jenerik ilaçlar, fark edilir bir fark var. İlaç "Sellyft" üzerinde 100 mg (28 adet paket) tabletler için fiyat 795 ruble. Aynı dozaj ve miktardaki orijinal ilaç 1150 ruble arasında değişecektir.

"Sellyft" ilacın daha küçük bir dozu (50 mg tablet)600 ruble için satın alabilirsiniz 28 adet miktarında, eczanelerde ilacın Zoloft (tablet 50 mg) azaltılmış bir doz 900 ruble için satılmaktadır. Hangi ilacın tedavi edileceğine karar vermeden önce, bu ya da bu ilacın yararları hakkında bilgi sahibi olan bir doktora danışmaya değer.

yorumlar

Hazırlık hakkında "Sellyft" yorum duyulabilirçoğunlukla olumlu bir doğa. Birçok hasta, depresif durumu ve panik atakları tedavi etmek için sertralin bazlı tabletleri aldıklarını belirtmektedir. Aynı zamanda ağır ruhsal bozukluklar ve artan duygusal durum, uyku bozukluğu için reçete edilir. Olası istenmeyen reaksiyonlara rağmen, ilaç birçok kişinin problemlerle başa çıkmasına yardımcı olur ve yaşam sevinci verir ve onu daha canlı hale getirir.ilaçların dozajı

Bazı hastalar bağımsız olarak durduSerlift tabletlerini al, sürekli baskı duygusuna atıfta bulun. Kullanım talimatlarında, sinir sisteminin baskılanması, halüsinasyonların görünümü, obsesyonlar ve uykusuzluk ile ilişkili yan etkilerin belirtileri vardır. Ödem, enflamatuar reaksiyonlar ve cildin kaşılması ile birlikte, alerjik reaksiyonların tezahürleri vakaları vardır. Bununla birlikte, çoğu durumda, hastalar "Sellyft" gibi bir ilacın kullanımı ile tedaviden memnunlar.

Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 2019

Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 2019

Related news

 • Elif Şilide Veronicayı geçti
 • Cherie Tigo - bir önek FL ile yeni bir restyling modeli hakkında sahiplerinin yorumları
 • O Ses Türkiyeye Beyazın annesi damga vurdu
 • Yüksek basınçlı su pompaları: türleri, özellikleri ve yorumları
 • Çikolata ile ufalanan bisküvi nasıl yapılır: lezzetli yemek tarifleri
 • Üçgen Modeli Yuvarlak Kese Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

 • Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 13

  Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat


  Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 80

  Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 56

  Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 55

  Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 71

  Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 23

  Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 75

  Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 19

  Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 28

  Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 44

  Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 87

  Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 46

  Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 77

  Sellyft: kullanım kılavuzu, yorumlar, açıklama, analogları, fiyat 75