Seddi Gözden Geçirilmesi H3 2019

Seddi Gözden Geçirilmesi H3 2019
18.09.2019

Seddi Gözden Geçirilmesi H3 88

Seddi Gözden Geçirilmesi H3

Çinli üretici SeddiRus piyasasında popülerlik kazanıyor. Şirket, ucuz SUV'leri sayesinde tanınmayı kazandı. Fakat ilk modellerin yoksul yapı kalitesinde farklı olması durumunda, şu anki seviyesi "Avrupalılar" ile kıyaslanabilir. Son zamanlarda, pazar Great Wall Hover H3 geldi Yeni. Makine, modern tasarım ve iyi donanım seviyesi ile karakterize edilir. Seddi H3 nedir? İncelemeler ve otomobilin bir incelemesi - daha sonra bu makalede.

dizayn

Harici olarak, araba gerçek gibi görünüyoroff-road fatihi: büyük tekerlek kemerleri, yüksek yerden yükseklik ve yükseltilmiş bir tampon. Tüm görünümüyle birlikte makine, herhangi bir yol engelini aşmaya hazır olduğunu söylüyor. Seddi Haval H3'ün ayırt edici bir özelliği masif krom ızgaradır. Sis çizgisinden başlığın kenarına kadar uzanır.büyük duvar h3 Aracın ön farları mercek altındadır. Bununla birlikte, xenon tüm düzeltme seviyelerinde kullanılamaz. Objektifler de sis lambaları üzerindedir. Aynalar gövde rengiyle boyanır ve döngüler LED tekrarlayıcılarla donatılmıştır. Aracın çatısında, parmaklıklara, bagaja uymayan her şeyi taşımanıza izin veriliyor. Bu arada, ön tampon öyle yaladı ki herhangi bir bariyer projeksiyonu yok. Darbe hemen ızgara pahalıdır. Bu, belki de, "dış" daki araç sahiplerinin geribildirimini işaret eden temel dezavantaj.

Genel olarak, Seddi H3'in tasarımı büyük ve sağlam çıktı. Araba hem yetişkinler hem de gençler için uygundur.

Boyutlar, boşluk

Makine standart çapraz boyutlara sahiptir. Vücudun uzunluğu 4.65 metre, genişlik - 1.8, yükseklik - 1.74 metre. Ancak, Çin Seddi H3'ün yerden yüksekliği, sınıfının en büyüklerinden biri - standart bir kauçuktan 24 santimetredir.

salon

İçeride, "Seddi" daha lüks görünüyoraynı "Cherie Tiggo". Makine, merkezde bir multimedya merkezi olan ciddi bir panel tasarımına sahiptir. Gidonlar dört kollu, eller için güzel bir tutma kolu var. Gösterge panelinin iki ana terazisi vardır: hızölçer ve takometre, ve yardımcı sensörlerin okları. Buna ek olarak, Çinliler yerleşik bir bilgisayar sağladı. Bu, deniz seviyesinin üzerindeki mevcut yüksekliğe kadar performans özellikleri (akış, ortalama hız, kilometre) hakkındaki tüm bilgileri gösterir. Konfigürasyona bağlı olarak, finiş kumaş veya deri olabilir. Ancak "taban" da olsa araba çok etkileyici görünüyor. İç fotoğraf okuyucu aşağıda görebilirsiniz.great wall h3 incelemeleri Koltukların iyi bel ve yandesteği. Ayrıca ön tarafta bardak tutamakları ve genel bir kol dayaması sağlandı. Arka koltuk sırtlığı öne eğilebilir. Ancak, düz cinsiyet çalışmaz - bu gövde ana dezavantajı.

Teknik özellikler

Rusya pazarında iki benzin vargüç üniteleri. Yani temel "Mitsubisi" şirketi ile birlikte geliştirilen atmosferik 4 silindirli bir motordur. 1998 cm3 hacminde 116 beygir gücü üretiyor. Üç bin devirde tork 175 Nm'dir. Sahiplerin yorumları, motorun çoğunlukla "tabandan" olduğuna dikkat çekiyor - çekiş zaten boşta olanlardan sağlanıyor. Bu motor, 5 kademeli manuel şanzıman ile donatılmıştır. Şehrin harcamaları - 11 litre, otoyolda - 8,5.büyük duvar haval h3 Daha pahalı versiyonlarda turboşarjlımotor 4G63S4T. 2 litrelik bir hacme sahip bu güç ünitesi 177 beygir gücü üretir. Büküm momenti - 250 Nanometre. Bu motor altı kademeli manuel şanzıman ile donatılmıştır. Üreticinin kendisinin de belirttiği gibi, kutu, performans özellikleri için iyi olan vitesleri uzattı. Bu motorun yakıt tüketimi şehirde 13,5 litreye kadar ve otoyolda 10'a kadar. Turboşarjlı bir motor olmasına rağmen, Çinli üretici 92 benzin kullanımına izin veriyor.

Fiyatlar ve tamamlama

Rusya pazarında crossover birkaç trim seviyesinde mevcuttur:

 • "Lux".
 • «Süper Lux».
 • "Süper Lüks Turbo" (177 beygir gücünde bir motora sahip).

Ve ilki temel. İlk "lüks" setinin çağrısını yapan Çinliler hiç abartmamıştı. Temel ekipman listesi şunları içerir:

 • Hidrolik direksiyon.
 • Hafif alaşımlı jantlar 17 inç.
 • Önden hava yastıkları.
 • Tüm kapılar için elektrikli camlar.
 • Sis lambaları.
 • Merkezi kilitleme.
 • İklim kontrolü
 • Isıtmalı ön koltuklar.
 • Elektrikli sürücü ile aynalar.
 • Arka park sensörleri.
 • Işık ve yağmur sensörleri.
 • Sistem ABS ve değişim stabilizasyonu.
 • Her iki eksende de havalandırılmış frenler.

Bu ekipmanın maliyeti 800 binruble. Böyle bir ekipman listesi göz önüne alındığında, Büyük Duvar H3'ün "Renault Daster" için ve hatta daha çok Ulyanovsk UAZ için ciddi bir rakip olduğunu söyleyebiliriz.büyük duvar vurgulu h3 yeni "Süper Lüks" i tamamlama maliyeti - 840 binruble. Seçenekler listesine bir multimedya merkezi, bir çoklu oda, bir arka görüş kamerası, deri döşeme, elektrikli sürücü ve yükseklik ayarlı bir sürücü koltuğu eklenmiştir (önceki yapılandırmada mevcut değildi). Turboşarjlı motor ve 6MKPP için 930 bin ruble vermek gerekiyor.

Seddi Gözden Geçirilmesi H3 2019

Seddi Gözden Geçirilmesi H3 2019

Related news

 • Kadınların aldatması daha zordur
 • Kardemir Karabükspor Süper Ligde
 • Süngerin içine mıknatısı koyun ve
 • Elmalı Bisküvi Pastası
 • Karaca Akalınla dostluğum bitti

 • Seddi Gözden Geçirilmesi H3 86

  Seddi Gözden Geçirilmesi H3


  Seddi Gözden Geçirilmesi H3 70

  Seddi Gözden Geçirilmesi H3 13

  Seddi Gözden Geçirilmesi H3 27

  Seddi Gözden Geçirilmesi H3 11

  Seddi Gözden Geçirilmesi H3 26

  Seddi Gözden Geçirilmesi H3 86

  Seddi Gözden Geçirilmesi H3 55

  Seddi Gözden Geçirilmesi H3 69

  Seddi Gözden Geçirilmesi H3 9

  Seddi Gözden Geçirilmesi H3 11

  Seddi Gözden Geçirilmesi H3 80

  Seddi Gözden Geçirilmesi H3 97

  Seddi Gözden Geçirilmesi H3 60