18.06.2019

Scots aktris Joanna Vanderham: biyografi ve yaratıcı etkinlik 98

Scots aktris Joanna Vanderham: biyografi ve yaratıcı etkinlik

Joanna Vanderham, tatlı, güzel ve yetenekli bir oyuncu. Nerede doğduğunu bilmek ister misiniz? Hangi resimde vuruldu? Bu ve diğer soruların cevapları makalede sunulmaktadır.Joanna Vanderham

Biyografi: aile ve çocukluk

Joanna Vanderham 1992'de şehirde doğdu.Perth (İskoçya). Saygın ve saygın bir aileden. Johanna'nın babası Tom Vanderham (uyruktan bir Hollandalı) başarılı bir işadamıdır. Ve kahramanımızın annesi (Jill) daha yüksek tıp eğitimi gördü. Birkaç yıldır kadın kardiyovasküler hastalıkları araştıran Ninewells Hastanesinde çalışmaktadır.

Joe 2-3 yaşındayken ailem boşandı. Bundan sonra, annesiyle birlikte olan bebek Dundee şehrine taşındı. Orada Liseye girdi. Sonra kız Cardiff adlı bir kasabaya gitti. Royal Wales Müzik ve Drama Koleji'ne girmeyi kolayca başarmıştı.

Joanna Vanderham: Katılımı ile filmler

2019'da, kahramanımız ilk önce ekranda göründü. Ellie'nin dedektif serisi "Bayan Marple Agatha Christie" rolüyle onaylandı. Kız çerçevede çalışmaktan hoşlanıyordu.

Yakında Johanna Vanderham bir teklif aldı"Kaçış" (2019) dizisinde rol alıyor. Arsa, bir erkek ve bir kız hakkında bir hikayeye dayanıyor. Kathy Connor ve Emon Docherty çocukluktan beri birbirlerini tanıyorlardı. Kız zor zaman geçiriyor. Cathy bir fahişe kızıdır. Ve pek çok insan, haksızlığa uğrayan annesinin ayak seslerini kesinlikle izleyeceğinden emindir. Kız evden kaçtı. Soho'da Cathy, Alan Cumming tarafından oynanan bir travestiyle tanıştı. Birkaç gün sonra sadık bir arkadaşı ve desteği bulduğunu fark eder. Ya onun çocukluk arkadaşı (Emon) hakkında? East End'in ceza dünyasının saflarına katıldı. Bir gün, kader onları tekrar aşağıya çekecektir.Büyük şehirde Johanna Wanderham'da boşanma

2012'de ekran, "Boşanma"büyük şehir ". Joanna Vanderham, Margo rolünü üstlendi. Hikayenin merkezinde 6 yaşındaki Maisie var. Ailesi boşanmak istedi. Şimdi anne (kaya şarkıcısı) ve baba (sanat satıcısı) küçük kıza kiminle savaşıyor. Bunun için hem zamana hem de güce sahipler. Ancak anne ve babalar kızlarıyla oturacak vakit yok. Joanna'nın setteki meslektaşları Julianne Moore ve Alexander Skarsgård idi.

Aynı 2012 yılında romanın uyarlaması gerçekleştiEmile Zola "Hanımın Mutluluğu". Film 1890'ların olaylarını anlatıyor. Bizim kahramanımız ana rol aldı. Aktris, Paris'ten İngiltere'ye gelen büyüleyici kızı Denise'i zekice oynadı. Bayanlar için mağazaya yerleşti. Beklenmedik bir güzellik için entrikaya, iktidar mücadelesine ve vicdan sevgisine aşık olur.Johanna Wanderham Filmleri

2012-2013 yıllarında. "Ladies 'Mutluluk" iki mevsim vardı (her biri 8 bölüm). Rusya'da sadece bir tane vardı. Dizi, İngiliz sinemasının eski geleneklerinde yapılmıştır. "Downton Manastırı" nın hayranları ve modern pembe dizilerinden sıkılanlar tarafından takdir edilecek.

Kişisel hayat

Kahramanımız tatlı bir gülümseme ile ince bir sarışınve etkileyici bir görünüm. Birçok insan (ve sadece İngilizlerin değil) böyle bir yaşam arkadaşı hayalini kuruyor. Ve bir şansları var. Sonuçta, aktrisin şu andaki kalbi özgür.

Sonuç olarak

Johanna Vanderham'ın nitelikleri var.sıkı çalışma ve özveri. Bu nedenle, başarılı bir film kariyeri kurabileceğinden şüphe yok. Bu oyuncuya yaratıcı faaliyetinde ve kişisel yaşamında iyi şanslar dileyin!Related news

 • Fırında sulu domuz pirzolası pişiriyoruz
 • Kendi elinizle bir motoblock nasıl inşa edilir
 • Havuz Temizliği Nasıl Yapılır
 • Yasak Elma 10.Bölüm izle
 • 15. Bahattin Tatış Ulusal Resim Yarışması 2017

 • Scots aktris Joanna Vanderham: biyografi ve yaratıcı etkinlik 67

  Scots aktris Joanna Vanderham: biyografi ve yaratıcı etkinlik


  Scots aktris Joanna Vanderham: biyografi ve yaratıcı etkinlik 65

  Scots aktris Joanna Vanderham: biyografi ve yaratıcı etkinlik 34

  Scots aktris Joanna Vanderham: biyografi ve yaratıcı etkinlik 47

  Scots aktris Joanna Vanderham: biyografi ve yaratıcı etkinlik 2

  Scots aktris Joanna Vanderham: biyografi ve yaratıcı etkinlik 49

  Scots aktris Joanna Vanderham: biyografi ve yaratıcı etkinlik 95

  Scots aktris Joanna Vanderham: biyografi ve yaratıcı etkinlik 77

  Scots aktris Joanna Vanderham: biyografi ve yaratıcı etkinlik 76

  Scots aktris Joanna Vanderham: biyografi ve yaratıcı etkinlik 28

  Scots aktris Joanna Vanderham: biyografi ve yaratıcı etkinlik 23