Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 2019

Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 2019
16.10.2019

Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 73

"Scania": üreten ülke İsveç'tir, herhangi bir seçenek var mı?

Yolda güçlü ve zarif kamyonlar. Bu, şirket "Scania" daki otomobilleri nasıl karakterize edebildiğiniz. Kamyon ve otobüs üretimini alarak şirket aktif olarak gelişiyor ve gelişiyor. Bu makale üretim kapasitesi, model yelpazesi ve bazı tarihi gerçekleri tartışacaktır. Orijinal olarak İsveç olan menşe ülkesi olan "Scania" kamyon her tür taşıma için mükemmel bir seçimdir.

"Scania" nın nerede üretileceği

Scania en büyük İsveç şirketidirkamyon ve otobüs üretimi için. Üretim hacmi o kadar büyük ki iç piyasa sadece% 5 emiyor. Cironun geri kalanı, 100'den fazla ülkedeki pazarlara göre farklılık göstermektedir. "Scania" Dünya'nın yaşadığı tüm kıtalarda satılıyor. İyi tanınan kamyonlar Asya'da, Avustralya'da ve Afrika'da görülebilir. Avrupa ve Amerika, kendi üretim kapasitelerine rağmen İsveç ürünlerinden pay alıyor.

scania ülke üreticisi

İsveç, otomobil "Scania" nın ülke üreticisi.- Beyin çocuğunuzdan gurur duyabilir. Oldukça karmaşık bir tarihsel gelişim yoluna rağmen, şirket bugün kamyon, otobüs ve gemi ekipmanları ve endüstriyel birimler için güçlü güç ünitelerinin en büyük tedarikçisidir.

Scania ambleminin geçmişi

"Scania" nın kendine başladığı bilinen gerçek1891'de varoluş. Ve 1911'den bu yana, biri bisiklet üreten, diğeri demiryolu araçları üreten iki şirketin tarihi birleşmesi oldu. Bu nedenle, firmanın "Scania" nın ilk amblemi şöyle: bisiklet krankının üç direği tarafından çevrelenen kristalin başı.

ülke otomobil üreticisi skania

Geçen yüzyılın altmışlı yıllarında, temsilcilerrakipler Daimler-Benz, Scania ambleminin Mercedes simgesine çok benzediğini iddia etti. İsveç'in üretildiği ülke olan "Scania" siyasi alanda bu kadar güçlü değildi ve 1968'de logo, beyaz bir zeminde basit bir griffin imajına dönüştü.

Diziliş

100 yıllık bir gelişim geçmişi için "Scania", model yelpazesi için kendi stratejisini geliştirdi. Şirketin tüm kamyonları, 3 kategoriye ya da seri olarak adlandırıldığı gibi seri ayrılmıştır.

Scania'nın P-serisi - bunlar popüler kamyonlar içinkısa mesafelerde mal taşımacılığı. Tasarımda ana vurgu, maksimum miktarda kargonun kısa sürede nakliye kabiliyetine bağlıdır. Menşei İsveç olan Scania, bu seriden rahat hareket için bir sürücü yeri düşündü. Avantajları arasında nispeten düşük bir yakıt tüketimi belirtilmelidir.

Kamyonlar "Scania" G serisi - zaten daha katıseçeneği. Burada, bir kerede donanımlı bir uyku tulumu ile büyük bir kabin öne çıkıyor. Bu tür arabalarda, kargoları tüm ülke içinde rahatça taşımak mümkündür. Bu serinin kamyonları Rusya'da özellikle ayırt edilir.

kamyon tarayıcılarının ülke üreticisi

En güçlü ve konforlu Scania üretilirR serisi. Bu serinin arabası dünyanın en güçlü kamyon unvanını aldı! Bu tür arabalarda, yolda durmadan herhangi bir mesafeye hareket etmesi gerekiyor. Yani, tüm detaylar ve nüanslar burada düşünülür.

Ayrı ayrı, ülke üreticisi olan "Scania" otobüslerine dikkat çekiyor - Rusya. Bu, St. Petersburg'daki fabrikada üretilen bir model OmniLink CL94UB.

scania ülke üreticisi

Scania'dan yeni

2019'ye kadar yeni bir "Scania" çıkıyor. Yeni kamyonun teknik özellikleri etkileyici. Bu arabanın motorunu 700'den fazla "at" geliştir. İsveçli marka kalitesiyle birlikte modern bir dış cephe ve rahat bir kabin, yeni bir araba sahibi olmak isteyen birçok kişiyi bulacak. İsveç, endüstriyel olarak geliştirilmiş bir Scania ülkesidir. Dünyada bu kaliteye sahip kamyonlar çok fazla üretmedi. Müşteriler için yetkili bir politika ile birleştiğinde, Scania başarılı bir şirkettir ve gelişmeyi yavaşlatmayacaktır.

Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 2019

Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 2019

Related news

 • Sberbankta peşinat ödemeden ipotek almak mümkün müdür
 • Motor yağlarını karıştırmak mümkün müdür: sentetikler sentetiklerle mi yoksa yarı sentetik mi
 • TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme
 • Mumlar Bisacodyl. talimat
 • Diflucan: yorumlar ilacın etkinliğini ortaya çıkarır

 • Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 56

  Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı


  Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 26

  Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 21

  Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 94

  Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 36

  Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 95

  Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 30

  Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 73

  Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 42

  Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 94

  Scania: üreten ülke İsveçtir, herhangi bir seçenek var mı 75