Sberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınızSberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız

19.05.2019

Sberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız 12

Sberbank'tan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız?

2011'de Sberbank'tan teşekkür ederiz.Yıl ve çok hızlı bir şekilde banka ve kart sahiplerinin müşterileri arasında bir hayranı bulundu. Katılım, bir kişiden herhangi bir çaba gerektirmez, sadece Sberbank'ın kredi veya borç plastik kartına sahip olmalı ve düzenli olarak terminal üzerinden ödeme yapmalarını sağlamalıdır. Aynı zamanda, bonus hesabına belirli bir puan kazandırılır - satın alma fiyatının% 3'ü. Eylemin ortak dükkanlarında harcanabilirler, çeşitli malların maliyetinin% 99'una kadar puanlar ödeyebilirler. Halihazırda eylemin ilk iki gününde, faydaları Sberbank'ın 20.000'den fazla müşterisi tarafından kullanıldı.

Tasarruf Bankası'ndan kaç puan ödendiğini bilmek

Bu nedir ve bana ne verecek?

Böyle bir program yaratma fikrisadakat, banka yönetiminin tüm müşterileri için uygun olacak evrensel bir indirim ağı yaratma arzusuyla bağlantılı olarak doğmuştur. Sberbank kartlarındaki hisselere bakarsanız, "Teşekkürler" programı en erişilebilir ve çok fazla koşul gerektirmez. Rus bankacılık piyasasında benzersizdir. Ancak, herhangi bir inovasyon gibi, insanların eylemin işlevselliğinin bazı özelliklerini düşünmelerini sağladı. Örneğin, yeni katılımcılara bazen Sberbank'tan kaç puan kazandıklarını, hangi mağazalarda bu bonusları alabileceğinizi ve en karlıları hangi mağazalarda geçirebileceğinizi soruyoruz. Tüm bu noktalar daha sonra tartışılacaktır.

Program ortaklarının sayısı üç yüzden fazla içerirRusya'nın her yerinden çeşitli şirketler. Bu hücresel iletişim salonları ve mücevher mağazaları ve ev aletleri en büyük mağazaları ve diğer birçok kuruluşlar. Onlarda bonuslar "Teşekkürler" ürünler alırken indirimlerle değiştirilir ve ödeme 1 puan - 1 ruble hızında bir Sberbank kartı ile yapılırsa hesaba yatırılır.

Nasıl bir eylemin katılımcısı olunur?

Tasarruf Bankası kartlarında hisseBankaya ait kart sahipleri, Tasarruf Bankası veya ATM'lerde bulunan bonus programına bağımsız olarak bağlanabilir. Bunu nasıl yapmalı? Her iki yöntemi de tanımlarız.

 1. Bankanın ana sitesine gidin ve "Sberbank'tan Teşekkürler" bloğuna gidin.
 2. "Üye ol" a tıklayın veya"Kayıt". Dikkatinizi plastik bir banka kartı sahibi olmanız gerektiği gerçeğine çekiyoruz. Birden fazla kartlı müşteriler için bonus hesabı aynı olacaktır.
 3. "Telefon numarası" satırında kartınızın eklendiği sayıyı girin. Bu, sistemdeki kaydı teyit etmek ve SMS ile hesaptaki işlemleri takip etmek için gereklidir.
 4. Belirtilen numaraya bir doğrulama kodu gelecektir,Bir sonraki sütunda belirtilmesi gereken Bundan sonra bonus hesabına erişebileceksiniz ve Sberbank'tan kaç puan biriktirdiğini anlayabilirsiniz.

Terminalden kayıt oluruz

Sberbank ATM ile bağlantı kurarken, eylemleriniz aşağıdaki gibi olmalıdır:

 1. Kartı ATM'ye takın ve tanımlamak için PIN kodunu arayın.
 2. Ana menüde "Bonus Programları" bölümüne tıklayın.
 3. Kart hesabına bağlamak istediğiniz cep telefonu numarasını sütuna belirtin.
 4. Lütfen sözleşmenizin faaliyet koşullarını belirtin.
 5. SMS'de, iletişim merkezini aradığınızda belirtmeniz gereken bir şifre alacaksınız.

Mobil Bankasına bağlıysanız, o zamantür bir mesaj göndererek Teşekkürler xxxx (simgelerin yerine kart numaranızın son 4 hanesini gösterir) 900 numaraya kadar sadakat programına da katılabilirsiniz.

Ikramiye elde etmenin özellikleri

Müşteriye kayıtlı puanlar"Teşekkürler", hem Rusya'da hem de yurtdışında bir kartla ödeme yapıldıktan sonra kredilendirilir. Rusya Sberbank düzenli olarak ikramiye daha hızlı biriktirmek için çeşitli eylemler yürütmektedir. Tabii ki sadakat programının dengesi takip edilebilir. Sberbank'tan "Teşekkürler" in kaç puanının size listelendiğini nereden biliyorsunuz?bir tasarruf bankasının kartıyla ödeme

Bunu yapmak için, kontrol panelindeki bankanın web sitesine gidin.veya Sberbank Online servisi aracılığıyla. "Sberbank'tan Teşekkürler" sekmesini tıklayın. Yukarıda, hesabın gerçek bilgileri, elden çıkarabileceğiniz ikramiye sayısı olacaktır. Aynı yerde, hangi alımlarda hangi puanlar ile yatırıldığınızı, ne zaman ve hangi miktarlarda, malın banka kartıyla ödenen mağazanın adının ayrıntılarının belirtildiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca, program oranlarının artırıldığı mağazaların farkında olmak veya kurumun ortak mağazalarındaki en karlı satın alımlar hakkında bilgi edinmek için Kişisel Ofis'teki bültenimize abone olabilirsiniz.

Şansın en iyisi!

Şimdi, Sberbank'tan kaç tane "Teşekkürler" hesabına geçtiğini ve en karlı şekilde elden çıkarabileceğini öğreniyorsunuz.Tasarruf Bankası'ndan TeşekkürlerBununla aynı anda satın alın ve tasarruf edinİnanılmaz bir sadakat programı. Ayrıca Sberbank, bu süreci her müşteri için inanılmaz derecede basit ve kullanışlı hale getirdi. Sberbank'tan "Teşekkür ederim" puanlarını kayıt olun ve satın alın ve yeni bir yaşam kalitesinin tadını çıkarın!

Sberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınızSberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız

Related news

 • Kiraz Dünyası: Enginarlı Köfte
 • Akasya Yaprakları Örgü Bayan Yelek Yapılışı
 • Sonsuzluk Üçgen İğne Oyası Modeli
 • İSPARKta 90 milyon liralık yolsuzluk
 • Akvaryum papağanı papağanı - evimizdeki tropikal güzellik

 • Sberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız 34

  Sberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız


  Sberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız 73

  Sberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız 2

  Sberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız 77

  Sberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız 100

  Sberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız 21

  Sberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız 7

  Sberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız 85

  Sberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız 100

  Sberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız 86

  Sberbanktan kaç puan kazandığınızı nasıl anlarsınız 38