Sabah Seksi Hakkında Hiç Bilmedikleriniz 2019

Sabah Seksi Hakkında Hiç Bilmedikleriniz 2019
Sabah Seksi Hakkında Hiç Bilmedikleriniz


Sabah Seksi Hakkında Hiç Bilmedikleriniz

Sabah Seksi Hakkında Hiç Bilmedikleriniz

Sabah Seksi Hakkında Hiç Bilmedikleriniz! Kadınlar Neden Sabah Seksi Tercih Etmez? Kadınlar Neden Sabah Seksi Tercih Etmez?

İlişkilerinizi taze tutmak ve onun heyecanını daim kılmak istiyorsanız bunun en kilit noktalarından biri de sabah seksleridir. Kadınlar için genelde sabah seksi pek tercih edilen bir durum değildir. Ancak araştırmalar gösteriyor ki hem ilişkinin ilerleyişi hem de sağlık açısından sabah yapılan seksin birçok getirisi var. Sabah seksi faydalı mı diye merak edenler için sabah seksinin hiç bilmediğiniz faydaları konulu bir yazı hazırladık. Bu yazıdan sonra sabah seksleri ile ilgili negatif düşünceleriniz değişecek.

Kadınlar Neden Sabah Seksi Tercih Etmez?

Kadınlar olarak bakımımıza oldukça düşkünüzdür ve özellikle seks öncesinde kendimizi iyi hissetmemiz çok önemlidir. Ancak sabah uyanır uyanmaz aynada bile kendimize bakmadan partnerimizle ilişkiye girme düşüncesi çoğumuzu rahatsız eder. Bu tamamen psikolojik bir durumdur. Aslında sabah seksinden sonra aynaya bakmadan bile kendimizi çok daha zinde ve güzel hissetmemiz muhtemel.

Uyandığınızda kendinize gelmekte sıkıntı çekiyorsanız ve direk kahveye yöneliyorsanız, kahve yerine tercih edebileceğiniz en eğlenceli tercih muhtemelen sekstir. Araştırmalara göre sabah yapılan seks sonrasında kişiler kendilerini daha enerjik ve neşeli hissediyorlar. Seks esnasında salgılanan oksitosin hormonu da partneriniz ile arasındaki bağın daha da kuvvetlenmesini sağlıyor. Bu sayede gün içerisinde sevgi ve aşk dolu bir insan haline geliyorsunuz. Stresi alt etmek de daha kolay oluyor.

Sabah Seksi Hakkında Hiç Bilmedikleriniz

Daha Kolay Orgazm İçin Sabah Seksi

Kadınların orgazma ulaşması erkeklere nazaran daha zor olmaktadır.Orgazmolabilmek için kadının mutlaka kendini rahat hissetmesi gerekir. Aslında bunun için en iyi zaman da sabahlardır. Kadınlar sabahları uyandıklarında uyku mahmurlukları sebebiyle kendilerini güzel hissetmezler. Aynı durum karşı taraf için de geçerlidir. Siz nasıl karşı tarafın kötü görünmediğini düşünüyorsanız o da sizin için aynı şeyi düşünecektir. Bu nedenle kafanızı rahatlatabilirsiniz. Rahatladığınızda da güzel bir uykunun arkasından yapacağınız seks ile daha kolay orgazma ulaşabilirsiniz.

İlişkinizi Düzeltmek İçin En İyi yol

Partnerinizle seks hayatınız iyi yönde oldukça ilişkinizdeki sorunların üzerinden gelmek de daha kolay olacaktır. Sabahları güne seks ile başladığınızda hem gününüz güzelleşecek hem de bu güzelliği partnerinizle paylaştığınız için yaşadığınız sorunların üstesinden gelmek için daha dingin bir zihniniz olacak. Stresi kendinizden ve ilişkinizden uzaklaştırmış olacaksınız.

Bağışıklığınızı Seks İle Güçlendirin

Araştırmalarda varılan sonuçlara göre sabah yapılan seks bağışıklık sisteminizi güçlendiriyor. Migren, eklem ağrılarından muzdaripseniz sabah seksleri sayesinde bunların üstesinden de kolayca gelebilirsiniz. İlişkinizdeki bağı güçlendiren oksitosin hormonu aynı zamanda kan basıncınızı da düzenleyecek ve kalp hastalıkları riskinizi de azaltacaktır.

Sabah seks yaptığınızda ve orgazma ulaştığınızda da yükselen östrojen seviyeniz kendinizi daha güzel hissetmenize olanak verecek. Makyaj yapmadan bile aynada kendinizi daha sağlıklı ve dinç göreceksiniz. Ayrıca seks esnasında salgılanan endorfin ve gençlik hormonu ile cildiniz de parlayacak ve ışıl ışıl bir ciltle güne başlayacaksınız. Saçlarınızda bile bunun etkisini göreceksiniz.

Sabah seksi faydalı mı sorusunun cevabını çoktan yanıtladık. Ancak faydasının yanı sıra daha güzel ve motive edici etkileri de vardır. Partnerinizin sabah sekslerinde performansı da daha iyi olacak ve psikolojik olarak ona destek olacaktır. Erkeklerde testosteron seviyesi uyandıktan sonra 3 saat boyunca zirvede oluyor. Bu da onları seks konusunda daha tutkulu ve daha istekli oluyor.

Kilo Vermek İçin Sabah Seksi Birebir

Kilo vermek isteyenler için uzmanların önerdikleri en etkili yöntem sabah sporudur. Ancak sabah spor salonuna gitmek veya dışarı çıkarak yürüyüş yapmak çoğu kişiye oldukça zor gelir. Sabah sporunuzu yapmak için seksi tercih ederseniz hem sporunuzu yapacak eğlenceli bir yol bulmuş olursunuz hem de keyifli vakit geçirmiş olursunuz.

Sabah Seksi Hakkında Hiç Bilmedikleriniz 2019

Sabah Seksi Hakkında Hiç Bilmedikleriniz 2019

Related news Sabah Seksi Hakkında Hiç BilmediklerinizSabah Seksi Hakkında Hiç Bilmedikleriniz


Sabah Seksi Hakkında Hiç Bilmedikleriniz


Sabah Seksi Hakkında Hiç Bilmedikleriniz


Sabah Seksi Hakkında Hiç Bilmedikleriniz


Sabah Seksi Hakkında Hiç Bilmedikleriniz


Sabah Seksi Hakkında Hiç Bilmedikleriniz