Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 2019

Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 2019
21.09.2019

Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 50

Rusya'daki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad

Şelale Gremyaşi anahtarı birçok inanan için hac yeridir. Yerel turistik mekanları tanımak için çok sayıda turist buraya geliyor.
Gremyachiy anahtar Sergiev PosadSergiev Posad (fotoğraf genellikle yerleştirilirreklam kitapçıkları üzerinde) bu yerlerin ana cazibe olan Gremyachy Klyuch şelalesinin yakınında yer almaktadır. Şu anda, çok sayıda insan bu yerlere yıllık hacca sahiptir. Ayrıca burada çeşitli tarihi eserlerle ilgilenen çok sayıda sıradan turist geliyor. Şelalede insanların toplu toplanması dini bayramlarda görülebilir. Bu tatillerin ana vaftizidir. Bu gün birçok insan, kilisenin temsilcileri tarafından önceden kutsanan kutsal ilkbaharda yıkanmak için Gremyachy anahtarına (Sergiev Posad) gelir.
Sergiev Posad FotoğrafŞelalede bulunan kaynaklar tamamenevcil. İnsanlar onlara yakın merdivenler inşa ettiler, banklar kurdular vs. Gremyachy Klyuch Şelalesi (Sergiev Posad) yakınlarında bulunan yaylara, suyun aktığı kanallar geçmektedir. Masal canavarlarının kafalarına benzeyen özel olarak ayrılmış kaplara akar. Bu tanklardan dileyenler su çekebilirler. Bu yerden uzak olmayan doğal ahşaptan yapılmış binalar var. Ziyaretçiler için her zaman açık soyunma odaları, donanımlı soyunma odaları ve dinlenme odaları vardır. Dış hamamlarına göre ana hamam kiliseye benziyor. Banyolar arasında kazayla düşme durumunda insanların yaralanma olasılığını dışlamak için, tahtalar tarafından ortaya konulan yollar döşenir. Sadık insanlar için sessizce dua edebilecekleri bir şapel inşa edilir.
Sergiev Posad koduBu binaların kompleksi antikmimarlık anıtı. ziyaretçi yüzme banyoları almak için, şelale Gremyachiy tuşu (Sergiev Posad) açık, nehir Vondiga genelinde hareket etmelidir. Daha yakın zamanlarda, bir sonraki, nehrin sağ tarafında ana binayı bulunduğu edildi ve solda Eğer ahşap köşkü görebilirsiniz hangi ahşap kilisenin yapıdır. Havuza iniş yakınında bulunduğu kabin, olarak, yerel kaynaklardan su için çeşitli kapları satın alabilirsiniz
Bugüne kadar her şey burada değiştibüyük ölçekli inşaat ve çevrenin soyulması nedeniyle. Hamamlardan çok uzak olmayan, çeşitli meyve ağaçlarının fidanlarıyla dikilen bir bahçe vardı. Değişiklikten etkilenmeyen tek şey, yoldan kaynaklara giden yoldur. Olumsuz hava koşullarında, bu yol tamamen geçilmez hale gelir. Yolun kenarlarında genellikle çok sayıda karayolu taşımacılığı toplanmakta, çünkü kaynaklar kendileri için ziyaretçilere ayak basmaktadır. Turistlerin yolunun ortasında, dinlenip kendilerini tazeleyebilecekleri bir dinlenme yeri vardır. Bu park yerine araba ile gidebilir, ancak aşırı koşullarda hareket edebilen ve çeşitli engelleri aşabilen sadece bir tanesi.
Otoparktan kaynağa giden yol oldukça düz. Bunun ana kısmı tarladan geçiyor, diğeri ise yerel yarı terkedilmiş bir köyden geçiyor. Şelale Gremyachy Key (Sergiev Posad) yakınlarında Vzglyadnevo ve Botovo adında iki köy vardır. Bu turist kompleksinin yönetimini doğrudan arayarak, telefon numarasından önce şehrin kodunu (Sergiev Posad) çevirerek daha kesin bilgileri öğrenebilirsiniz.

Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 2019

Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 2019

Related news

 • Reçel Anneler City’s Nişantaşı’nda
 • 13 yıldır kayıp olan evlilik yüzüğü böyle bulundu
 • Toz Çaylı Kurabiye Videosu
 • Tığ İşi Şeker Bebek Battaniye Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
 • SANA: Koalisyonun saldırısında 3 çocuk öldü

 • Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 56

  Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad


  Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 19

  Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 66

  Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 67

  Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 1

  Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 45

  Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 4

  Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 51

  Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 12

  Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 14

  Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 39

  Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 34

  Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 55

  Rusyadaki gezilecek yerler - Gremyachy Klyuch şelalesi, Sergiev Posad 5