Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 2019

Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 2019
25.08.2019

Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 50

Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazya'ya bir pasaporta ihtiyacım var mı?

Bir sonraki dinlenme yeri ile belirlenen, çoğu yokAbhazya'yı seçtiklerinde. Ziyaretçi temiz deniz ve plajlara, eşsiz iklimi cezbediyorsa, şarap tadı, engin dağlar güzellik, sakinlerinin misafirperverliği için özel egzotik meyveler, Abhazca mutfak, bir bolluk.Abhazya'ya pasaport lazım mı

Bu durumda, rekreasyon nispeten ucuzdur. Abhazya'yı en az bir kez ziyaret eden herkes, bunu bir cennet olarak görüyor! Ancak bir araya gelmeden önce, örneğin, nereye gideceğiniz, nerede duracağınız, hangi hediyelik eşyaları alacağınız gibi bazı önemli soruları bulmanız gerekir. Fakat asıl meselelerden biri, Abhazya'da yabancı bir pasaporta ihtiyaç olup olmadığı sorusudur.

Rus vatandaşlarının Abhazya'ya girişi için belgeler

Deneyimli turistlerin önerileriyle en iyi seyahat için hazırlanmaya başlayın. Onların değerli tavsiyesi her zaman yoludur. Her şeyden önce, seyahat için gerekli belgeleri ilgilendiriyorlar.

Bir Rus vatandaşının pasaportu yeterlidir.ülkeye giriş için belge. Rus vatandaşları için Abhazya gezisi için bir pasaport gerekli değildir. Bununla birlikte, eğer mevcutsa, girişe izin verilir.

Çocuklarla cumhuriyete giriş

Önceden, 14 yaşından küçük çocuklar için, özel dikkatle gümrük kontrolünden geçirildikleri için, belgelere dikkat etmelisiniz. Vatandaşlık belgesine sahip bir çocuğun doğum belgesine sahip olmak zorunludur.Abhazya'ya seyahat için pasaportÇocuk pasaportta yazılı olmalıdırSınırı geçtiği ebeveynlerden biri. Abhazya'ya bir çocuk için pasaporta ihtiyacım var mı? Yabancı bir pasaport üzerinde bir çocuğun girişi de, eğer ailesiyle birlikte gelirse mümkündür. Çocuk Abhazya'nın sınırını ebeveynleriyle değil, Rusya'dan bir reşitin ayrılışına rıza gösterdiği takdirde. Bu belge noter onaylı olmalıdır. Bu gereksinim, yetişkinliğe ulaşmamış 14 yaşın üzerindeki çocuklara uzanmaktadır. Sadece doğum belgesi ile birlikte, belirtilen yaştaki çocuğun Rusya Federasyonu vatandaşı veya pasaportu pasaportu olmalıdır. Ebeveynlerden biri (veya her ikisi de) yoksa, yokluk gerçeği doğrulayan belgeler gereklidir.

Abhazya (2013 tatil): uluslararası pasaport ve vize

Belgelerin ve geçişin doğrulanması için prosedürGönderilen bildirilerde ihlal bulunmaması durumunda Abhaz sınırı oldukça basittir. Diğer ülkelerin vatandaşları için Abhazya'ya bir pasaporta ihtiyacınız var mı? Yasa, devletin topraklarına girmek için BDT ülkelerinin sakinlerinin geçerli bir yabancı pasaporta sahip olmaları gerektiğini belirtiyor. BDT ülkelerinin vatandaşlarının Abhazya topraklarında kalmak için vize almaları gerekmez.

Abhazya tatil 2013 uluslararası pasaport

Diğer yabancı ülkelerden turistlerAbhazya Cumhuriyeti tarafından kabul edilen yasalara uygun olarak giriş için belge hazırlamak. Yasa, sınır geçişine ilişkin tüm prosedürü açıklayarak, Abhazya'ya bir pasaport, vize, cumhuriyete girerken ve ayrılırken Rusya topraklarını nasıl geçeceğiniz ve diğer birçok önemli meseleye ihtiyacınız olduğunu belirtir.

Bazı yararlı ipuçları

Abhazya'ya giden yol, Adler kentinden başlamak için en iyisidir, bu yüzden oraya nasıl ulaşacağınızı düşünmelisiniz. Aslında, uçaklar ve trenler sürekli olarak koşarken sorun yoktur.

Adler'den sınırına kadar alabilirsinizminibüs, taksi veya transfer ile bağımsız olarak. Taksiyle ve transfer ile daha hızlı olacak, ancak ilk seçenek sadece sınıra ulaşmanıza izin verecek ve ikincisi de yerleşime teslim edilecek.

Özel sektörde yaşamak daha ucuz olduğunu bilmeniz gerekir. Ancak otel misafirleri karşılamak için her şeyi hazırladı: rahat bir oda, yemekler, organize turlar, özenli personel.

Bir sürü izlenim, parlak duygular, huzur, Abhazya Cumhuriyeti'ni veriyor. Pasaport, referanslar, sigorta, yorucu bir yol - her şey son plana gidecek!

Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 2019

Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 2019

Related news

 • Ev Koşullarında Yetiştirilen Oyster
 • Finansal olmayan varlıklar - nedir
 • İbrahim Yıldız yazdı: Kasımpaşa filminin baş aktörü: Trezeguet
 • Kolay Rengarenk Çeyizlik Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Ay tutulması bugün

 • Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 30

  Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı


  Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 75

  Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 62

  Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 86

  Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 78

  Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 81

  Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 83

  Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 75

  Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 79

  Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 69

  Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 79

  Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 56

  Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 17

  Rusya ve diğer ülkelerin sakinleri için Abhazyaya bir pasaporta ihtiyacım var mı 38