Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 2019

Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 2019
21.09.2019

Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 42

Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme

İyi bir dinlenme için temiz, güzel bir yer -Bu göl Rubskoe (Ivanovo bölgesi). Her yaz çok gürültülü aileleri, neşeli şirketleri ve aşıkları alır. Çevredeki doğanın iyi bir dinlenme ve iyi bir ruh hali vardır.

Rubskoe gölü nerede?

Ivanovo Bölgesi (gölün fotoğrafı aşağıda gösterilmiştir)kendi topraklarına ikinci Baykal'a eşit olan güzel bir gölet yerleştirdi. Teikovsky ilçesinde bulunabilir. Vladimir-Ivanovo yolundan, Rubskoe 2,5 km uzaklıktadır. Ivanovo kentinden gölete 30 km.Rubskoye Gölü

Gölün tanımı

Rubskoe Gölü bölgedeki en büyük vealanı 297 hektardır. Havuzun uzunluğu 3 km ve genişliğinde uzanır - 1.5 km. Ortalama olarak, gölün derinliği 4-5 metredir, ancak 16 metreden daha fazla uzanan çöküntüler vardır.

Bu rezervuar yüzyıllar önce kuruldu vebuzul orijini ile diğerlerinden farklıdır. Şimdi, durumu daha da çekici hale getiren bataklıklar, çam ormanları ve huş ağaçlarıyla çevrilidir. Buna ek olarak, yaklaşık 60 kuş türü ormandaki evlerini bulmuş ve buralarda havada hoş kuş sesleri duyulmuştur. Ayrıca yaklaşık 20 farklı memeli türü vardır.

Göl kenarındaki bataklıklar ve bahçeler, büyüme için elverişlidir.birçok şifalı bitki. Aralarında Kırmızı Kitapta listelenen türler olduğu ilginç. Buna ek olarak, yerel doğa mantar ve çilek açısından zengindir, bu yüzden buraya doğru zamanda geldiğinizde, orman ahududu, kızılcık, kızılcık, yaban mersini veya yaban mersini tadını çıkarabilirsiniz. Elbette, bu tür yerler biraz araştırılmalı, ancak görkemli doğadaki yürüyüşler sadece fayda sağlayacaktır.göl yakut Ivanovo bölgesi

Gölün tekliği

Birçok tatilci ne kadar temiz olduğunu fark ettiBu göl bölgesinde hava var. Bu doğrudur, çünkü burada sanayi işletmeleri yoktur ve aynı zamanda hava sürekli ormanlar ve bataklıklar tarafından temizlenir. Ama Rubskoe gölünün sahip olduğu bir başka özellik de su. Magnezyum, kalsiyum ve bikarbonat gibi minerallerle doyurulur. Ayrıca bu antik gölet sapropel çamur içerir.

Bu özellikler, gölü tıbbi açıdan değerli kılıyortaraf. Rubskoye'de banyo yapmak, bir kişi daha sağlıklı olabilir, ancak yerel sanatoryum sunan su ve çamur kullanılarak özel prosedürlerden geçebilirsiniz. Böylece cilt hastalıkları, idrar-genital, sinir, solunum, sindirim ve diğer bozukluklardan kurtulabilirsiniz.

Özel bir kurstan geçerseniz, kronik rahatsızlıklardan kurtulabilirsiniz. Ayrıca, rekreasyon merkezleri terapötik göl suyuna dayanan kozmetik prosedürler sunmaktadır.

Gölde dinlen

Rubskoye Gölü Ivanovo Bölgesi ResmiMisafirperver sahil onun üzerine yerleştirdisanatoryumun bankaları, turist üsleri, sağlık kampları. Bazıları tüm yıl boyunca çalışıyor. Gecede kalacak pek çok yer olmasına rağmen, önceden oda rezervasyonu yapmak istenebilir. Bu, tatilcilerin büyük bir akınından kaynaklanıyor.

Ancak Rubskoe gölü de rekreasyon için uygun olabilirÇadır. Aynı zamanda, bazıları daha uzun kalmayı planlasalar da haftasonlarını kesmeye zorlanıyorlar. Çadırda gecede birçok sivrisinek olabilir, bu yüzden herkesin onlara katlanmak için sabırları yoktur. Kendi arabasına göle gelenler bir çıkış yolu buldular. Göletin yakınında duran özel sektörde, bir ev ya da oda kiralayabilir ve bir geceleme için gelebilirsiniz.

Seçeneklere uygun olmasına rağmenoldukça fazla, çoğu tatilci tatil üslerinde oda kiralamayı tercih ediyor. Uygun çünkü suya kendi erişimi var. Bu plajlar halk plajlarından daha keyifli, çünkü burada daha az insan var. Bütün bunlar gölde geçirdiğiniz her anın tadını çıkarmanızı sağlar.

Çocuklu Tatiller

Aileler genellikle buraya gelir. Yerel plajlar iyidir çünkü yavaş yavaş derinlik kazanırlar. Bu nedenle, Rubskoye gölü küçük çocuklarla dinlenmek için uygundur. Ama hala üç yaşından küçük çocuklarla dinlenmemeyi öneren üsler var.

Ama eğer çocuğunuz varsa, ayrı olarak rahatlayabilirsiniz. Gölde, çocuğunuzu tanımlayabileceğiniz, çocuklar için organize edilmiş sağlık kampları.Chaika Rubskoe Gölü

Örneğin, yapısında rekreasyon merkezi "Chaika"Çocuk kampı "Martı" içerir. Birçok ebeveyn için bu uygun bir seçenektir. Bu nedenle, çocuklar için kamp ve yetişkinler için üs kendi plajlarına sahipler. Bölgede sadece çocuklar için değil, aynı zamanda ebeveynler için de eğlence var. Bir yüzme havuzu, sauna, spor salonu, voleybol sahası ve daha fazlası düzenlenmektedir. Ayrıca bölgede bir disko, kafe, dükkan var. Kıyıda bir tekne kiralayabilirsiniz. Ancak bu, başarılı bir tatil için tam donanımlı tek temel değildir. En popüler olanları, tabii ki, "Martı" (Rubka Gölü bu yerden gurur duyabilir), "Mavi saz", ​​otel "Turist", "Ozernaya" çocuk üssü.

Gölde balık tutma

Erkekler, kadınlar ve çocuklar alabilirbalıkçılıktan zevk almak. Gölde levrek, pike, crucian, ide, roach vardır. Balık tutmak için, bir tekneye yelken açabilir veya çalılıkların yakınındaki kıyıda tenha bir yer seçebilirsiniz. Bazı balıkçılara göre, büyük bir turna yakalama şansı olduğu açıktır, çünkü bu genellikle bir fenomendir.

Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 2019

Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 2019

Related news

 • Güler Duman Sarkıları Listesi
 • Menenjit nasıl enfekte olur Efsaneler ve Gerçeklik
 • Tavuklu Atıştırmalıklar
 • IPoddan müzik nasıl kaldırılır
 • ERKEK BEBEK ŞİŞLE ÖRÜLEN HIRKA VE PANTALONU AÇIKLAMALI

 • Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 2

  Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme


  Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 83

  Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 50

  Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 1

  Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 56

  Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 20

  Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 39

  Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 68

  Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 51

  Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 42

  Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 16

  Rubskoye gölü - İvanovo bölgesinde tam dinlenme 24