Rock-şarkıcı Alison Mosschart: biyografi, kişisel yaşam 2019

Rock-şarkıcı Alison Mosschart: biyografi, kişisel yaşam 2019

Rock-şarkıcı Alison Mosschart: biyografi, kişisel yaşam 37 01.02.2019, 20:46

Rock-şarkıcı Alison Mosschart: biyografi, kişisel yaşam

23 Kasım 1978, Alison Mosschart doğdu -gelecekteki rock yıldızı, Amerikalı şarkıcı, söz yazarı, şarkıcı, en çok indie rock grubu The Kills ve blues rock grubu The Dead Weather şarkıcısı olarak kutlandı.

Genel bilgi

Alison kendi müzikaline başladı1995 yılında, 2001 yılında ayrılan Florida punk rock grubu Discount ile kariyer. O yıldan sonra İngiliz gitarist Jamie Hins ile The Kills'i kurdu. Mosschart'ın sahne adı VV ve ortağı da otel olarak biliniyor.

2009 yılının başlarında müzisyen katıldıJack White'ın Jack Lawrence ve Dean Fertit ile yarattığı The Dead Weather grubu. Bu grupta sahne adı “acımasız bebek” anlamına gelen Baby Ruthless'dı. Bu ismin Alison'ın doğal görüntüsüne çok uygun olduğu belirtilmelidir.

Öldürür

Mosschart ve Hins'in tanışması sırasındaO zamanlar Alison'la ilgili olan grubun Avrupa turu. Çıktıktan sonra kız Jamie'yle şarkı yazmaya başladı ve daha sonra Florida'ya döndü. Jamie Londra'ya gitti, ama karşılık vermeye devam ettiler. İndirim grubunun parçalanmasından sonra Mosshart vakaları işe yaramaz hale geldi. Hastalandı, para bitti, böyle bir iş yoktu. Gerekli miktarı kaydettikten sonra, resmi olarak Jamie Hins ile düet çalmaya başladığı Londra'ya taşındı. İlk ortak konserlerinin tarihi olan Elisson, elinde bir dövme şeklinde ele geçirdi: "14 Şubat 2002".

Elison Mosshart

2003 yılında, Kills kendi çıkardıorjinal albüm tutunuyorsun. Sadece iki yıl sonra bir sonraki albümü No Wow'u hazırladılar. 2008'de, Midnight Boom ve single'lar U R A Fever, Ucuz ve Neşeli ve Vişne Kirazlar, daha önceki single The Kills'den çok daha fazla övgü aldı.

11 Ocak 2011'de, Mosschart ve Hins yeni albüm Blood Pressures'ın adını duyurdu. ABD'de 5 Nisan'da yayınlandı. Bu albüm ticari olarak en başarılı olarak kabul edilir.

Ölü hava

Mosshart orijinal üyelerden biridirblues rock grubu The Dead Weather, 2008'in sonlarında kuruldu. Daha önce bu grubun oluşumundan önce Jack White ve Jack Lawrence ile çalıştı. The Dead Weather'de Alison, ritim gitarı çalıyor ve çalıyor.

elison mosshart kişisel hayat

Aynı zamanda bir eş yazardır (Dean Fertita ile)11 Mart 2009'da yaratılan Heavens'ten Hang You'dan ilk single. Mosshart, Silahınızdan Çok Uzak yazdı ve ilk albümü Horehound'dan on orijinal parçanın sekizini yazdı.

2019 yılında, bir sonraki Sea of ​​Cowards koleksiyonu piyasaya sürüldü. Die By The Drop adlı şarkı Fertita, Lawrence ve Alison Mosschart tarafından yazılmıştır.

Kişisel yaşam, hobiler

Mosshart diğer şeylerin yanı sıra,Güzel sanatlar, boya ile resim yapmak. 2014 yılında bu alanda, It It It'de ArtNowNY'de bestelerini koydu. Alison'ın modaya uygun şeyler yapma zamanı var. 2011 baharında, Mosschart ünlü Vogue.co.uk ile çalıştı. "Bugün giyiyorum" başlığı altında her gün bir ay boyunca farklı kıyafetler denedi. 2013 yılında, mükemmel deri ceket oluşturmak için Fransız markası Surface to Air ile birleşti.

Mosschart'ın kişisel hayatı hakkında biraz konuşabiliriz. Florida'da Vero Beach'te büyüdü, bir erkek kardeşi - Matthew Mosschart, bir aşçı olarak çalışıyor. Matthew'ın ünlü Ozzy'nin kızı Kelly Osbourne ile bir bağlantısı vardı, ancak Ocak 2014'te çift ayrılıklarını açıkladı. Alison Mosschart'ın Londra, İngiltere’de ve Nashville, Tennessee’de kendi daireleri vardır.

elison yosun büyümesi

Şimdi, Alison'ın küçük bir genel diskografisi var.Kariyer koşullarındaki büyümesi henüz tamamlanmamış olan Mosshart ve en iyi başarıları, büyük olasılıkla, hala gelmek zorunda. Şimdi indirim bandında üç albüm, The Kills'in dört albümü ve The Dead Weather'in üç albümü var. Ayrıca, diğer gruplarla işbirliği içinde birçok solo eser var. Her halükarda, şu anda bile, Alison Mosschart'ın rock müziği tarihindeki unutulmaz işaretini bırakacağını söylemek güvenlidir. Şimdilik, sadece yolculuğunun başlangıcında.

Rock-şarkıcı Alison Mosschart: biyografi, kişisel yaşam 2019

Rock-şarkıcı Alison Mosschart: biyografi, kişisel yaşam 2019

Related news

 • İşletmenin finansal analiz yöntemleri - başarının ana yolu
 • Beşiktaşta Babel ve Medel sağlık kontrolünden geçti
 • Soğuk Algınlığından Nasıl Korunurum
 • Gülşen, sahnede kocasının elini öpüp bayramını kutladı

 • Rock-şarkıcı Alison Mosschart: biyografi, kişisel yaşam 19

  Rock-şarkıcı Alison Mosschart: biyografi, kişisel yaşam


  Rock-şarkıcı Alison Mosschart: biyografi, kişisel yaşam 99

  Rock-şarkıcı Alison Mosschart: biyografi, kişisel yaşam 8

  Rock-şarkıcı Alison Mosschart: biyografi, kişisel yaşam 16

  Rock-şarkıcı Alison Mosschart: biyografi, kişisel yaşam 52

  Rock-şarkıcı Alison Mosschart: biyografi, kişisel yaşam 39

  Rock-şarkıcı Alison Mosschart: biyografi, kişisel yaşam 10