Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktiviteÖrgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite

25.05.2019

Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite 61

Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite

Eldivenler gerekli bir giysi parçası,Sadece rüzgara ve soğuğa karşı koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dekoratif fonksiyonları da taşır. Eldivenler ve eldivenler arasındaki ana fark, tüm parmakların içinde gevşetilmesidir. Uzunlukları herhangi biri olabilir ve amaçlarına bağlıdır.

Örgü iğneleri ile eldivenlerin örülmesi her gün yapılır. Bunu yapmak için 5 konuşmacıya ihtiyacınız var. Aşağıda yeni başlayanlar için mükemmel bir ürün yaratmak için çok basit bir yoldur. Bir erkeğe, kendi elinize sahip bir kadına veya çocuğa hediye vermek istiyorsanız, eldivenler bunun için mümkün olduğu kadar uygun olacaktır.

Örgü iğneleri ile örgü eldiven başlamaya başlayıntek renk İlk adım, ürünü oluşturmak için kaç döngüye ihtiyaç olduğunu belirlemektir. Bunu yapmak için, başparmak boyutunu dikkate almadan, elin çevresini ölçün. Daha sonra, 20 döngüyü yazarak, birkaç satır örneğini bağlamak gerekir. Böylece, çiftleşmenin yoğunluğu belirlenir ve ağın bir santimetresi başına ilmek sayısı, 20 sayısının, numunenin elde edilen uzunluğu kadar bölünmesiyle hesaplanır. Sonuç, elin çevresinin ölçümü ile çarpılmalıdır - bu, iş için gerekli olan ilmek sayısı olacaktır. Kesirli bir sayı elde edilirse, bir bütün olarak yuvarlanması arzu edilir, böylece bir kalan olmadan dörtye bölünür.
Ayrıca, ilmekler dört konuşmacıda eşit olarak dağıtılır.

Örgü iğneleri ile eldiven örgüleri ile yapılabilir.bir manşetle veya kalınlaşmış bir setle bükün. Avuç içi başlangıcından önce bir kanvas yaptıktan sonra, başparmak için yeri çözmeniz gerekir. Bunu yapmak için, sol eldivenin dördüncü örgünün sonunda yapıldığı bir kama yaratın, üçüncü için de.

Kama, hava ekleyerek yavaş yavaş kaldırıldıdöngüler (nakids). Ekleme üç daire ile yapılır. Nakid, dördüncü örgü iğnesinin son döngüsünde ve ilk - üçüncü örgü iğnesinden önce yapılmalıdır, daha sonra tek bir ilmek dikilir ve tekrar sarılır. Sonuç olarak, her iki konuşmacıda da 2 döngü daha olur.

İkinci artış sağ eldiven için olacakböyle yapılmalıdır: üçüncü örgü iğnesinin başlangıcında 4. veya 5. sırada yapılır, sonra üç yüz, nakid. Solda: dördüncü örgü iğnesinin sonunda, son üç döngüden önce, örme bir şapka dikilir, sonra üç yüz ve bir pelerin dikilir. Eklemeler, kama yüksekliğinin baş parmağının tabanına ulaşmasıyla sona erer.

Kama döngüleri iki pimde monte edilmelidir,ve bunların yerine, hava döngülerini çeviriniz, bunların sayısı ikiden az olmalıdır. Ardından, bir sıra bağlanır ve bir sonraki aşamada, her iki taraftan da alındıkları yerde ilmekler azaltılır. Düşüş, söz konusu anda yapılırken, konuşmacılarda başlangıçtaki döngü sayısı olmayacaktır.

Parmaksız eldivenler (düğme) yapılırsa, işin farklı bir şekilde yapılması gerekecektir.

Daha sonra eldivenler küçük parmağın tabanına örülür. Tüm parmaklar için döngüler dört bölüme ayrılmıştır. Bir kalıntı varsa, orta ve işaret parmağının arkasına eklenebilir. Küçük parmaktan gelen halkalar pim üzerine düşüyor ve diğerleri iki sıra daha yüksek örüyor. Orta parmağın rahat hissetmesi için bir jumper yaratılır, bu amaçla 4 kapari eklenir. Daha sonra orta parmak için 4 muffin eklendiği halka parmak için döngüler sayılır. Çivi başlamadan önce üç örgü iğnesi yardımıyla örme yapın. Ve bundan sonra, her konuşmanın sonunda düşüş başlar.

Kalan üç halka iğnenin üzerine monte edilmelidirve yanlış taraftan sıkın. Tarif edilen yöntem, atlayıcılar oluşturmak için 4 hava döngüsünün eklenmesini unutmadan, endeksi, orta parmakları ve küçük parmağı da örmelidir.

Son aşamada örme yapılırörgü iğneleri ve başparmak ile eldiven. Bunu yapmak için, pimlerden gelen ilmekler çember üzerine monte edilir ve iki şanzımana aktarılır ve üçüncü yardımı ile ürünün üst kenarının kenarı boyunca hava çevrimleri oluşturulur. Bu işi bitirir.

Eldiven-eldivenlerin örgü modeli bir öncekinden farklı olarak sadece başparmak ve işaret parmakları ile farklılık gösterir.

Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktiviteÖrgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite

Related news

 • Liebher (buzdolapları): yorumlar. Buzdolapları Liebherr. Gömülü buzdolabı Liebher
 • Yemek Yeme Alışkanlıklarımızı Değiştirerek Cilt Sorunlarımıza Çare Bulabilir miyiz
 • Sinir kerpetenler
 • SAĞLIKLI DÜŞÜNMENİN KOLAY YOLLARI
 • Apandisit, sol veya sağ nerede Apandisit belirtileri ve semptomları

 • Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite 98

  Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite


  Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite 40

  Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite 8

  Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite 82

  Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite 15

  Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite 74

  Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite 87

  Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite 95

  Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite 94

  Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite 27

  Örgü iğneleriyle eldiven örmek boş zamanlarınızda harika bir aktivite 87