Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 2019

Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 2019
11.05.2019

Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 73

Restoran "Projektör" - stil ve zevklerin bir karışımı

Birkaç yıl önce bir arkadaştan bir arkadaşaMoskova'da nerede kaliteli ve lezzetli tadı hakkında bilgi aktarıldı. Şimdi mutfak lezzetleri kimseyi şaşırtmıyor. Her türlü bistro, kafe ve restoranların bolluğu kafa karıştırıcı, monoton menüler ve sıkıcı iç mekanlar uzun zamandır çırpınıyor. Bu nedenle, ap-greyda hayranları, yeni ve olağanüstü bir yer görmek her zaman mutludur. Böyle bir yer Restoran "Projektör" dir. Moskova çılgınca bir hızla büyüyor ve bu sadece yaşayan insanların sayısını ve sayısını değil. Restoran işinin alanı da büyüyor. Hizmetleri, en sofistike müşteri gereksinimlerini bile karşılamayı hedeflemektedir.

restoran spot

Yer ve yaratılış tarihi

Güzel bir gün, üç arkadaş - Ivan Orchev,Iliodor Marach ve Alexander Kahn - bir araya gelerek evde yaşayacakları mükemmel bir mekan yaratmaya karar verdiler: lezzetli yemekler, abartılı iç mekanlar ve sıra dışı atmosfer. Bu durumda, her biri için, restoran işi balıklar için bir deniz gibidir. Iliodor, Asia Hall, Prado Café, Babushka, Sorry'nin kurucularından biri olarak başkent monde olarak bilinir. Diğer iki arkadaş da popüler Barbara Bar'a ait. Yani bir "Searchlight" vardı - bir restoran. China Town, bu kurumun bulunduğu bir metro istasyonu oldu. Konumun tam koordinatları Slavyanskaya Meydanı, ev 2/5/4, bina 3'tür.

İçerik oluşturucuların kendilerine göre "Projektör" restoranı- kesinlikle ticari olmayan tipte bir kurum. Liderler kendilerini bu mekândan kurtarma hedefini koymazlar. Bu bölgeyi "kendi başlarına" yarattılar ve sıradan şeylerin beklenmedik önoşurlarının uzmanları için yarattılar.

ışıldak restoran çin şehir

Iç ve atmosfer

Bu kurumun yaratıcıları uzun zamandan beriBu işte "yüzüyorlar", ziyaretçilerin sadece mükemmel yemekler ile alamadıklarını gayet iyi biliyorlar. Yeni yavrularını tanıtmak istemedikleri halde, "Projektör" restoranı kendi başına popüler hale geldi. Her şeyden önce, halkın dikkati alışılmadık bir iç tarafından çekildi.

Bu kurumda çok organik olarak birleştirilmiştireklektik, modern, minimalizm ve ev konforu. Birçok orijinal servis ve aksesuar var. Oda tasarımında kullanılan detaylar, dünya genelinde bulunur. Orijinal çözüm, tezgah parçalarından eski parçaların masa ayakları olarak kullanılmasıydı. Havai, eski bir lamba ya da bir saçak ile bir abajur yavaş yavaş gevşer. Muffled ışık, parlak detaylar ve yumuşak yastıklar bu kurumda eşsiz bir rahat atmosfer yaratır.

Restoran "Projektör", tadı vetüm müşterilerin tercihleri. Rahatlayabileceğiniz ve sessiz bir ortamda oturabileceğiniz rahat bir sigara içilmeyen oda bulunmaktadır. 20. yüzyılın başlarındaki "kokusu" Chicago, cazın büyülü gücünün nüfuz ettiği içiciler için salonda.

Yemek yemek ve tatlı bir şekilde içmek güzel

Kurumun yaratıcılarını ve menüyü göz ardı etmeyin: Bir yemeğin sunulduğu orijinal yöntemler nelerdir? Örneğin, kabak ve patlıcandan pişirilen yerli havyarın tadına bakmak isterseniz, bir saksıda sunulan bir incelikten keyif almanız gerekir. Süt kutularında servis edilen tatlılar hakkında unutma. Ayrıca, menüde ayrı bir öğe, bir iş yemeği öğle yemeği gösterir.

Restoran "Projektör", Alexander Kahn tarafından kişisel olarak oluşturulmuş kokteyl kartıyla da inanılmaz. Lezzetli "karışımların" çeşitliliği hiç kimseyi kayıtsız bırakmaz.

restoran ışıldak moskova

Programı göster

Orada, içtikleri yerler, orada eğlenirler. Restoranda cuma ve cumartesi günleri haftalık olarak, kışkırtıcı danslara ayrılmış akşamlar düzenlenmektedir. Perşembe günü, yeni yönlerin canlı müziğini ayarlayabilirsiniz: yeni caz ve yeni funk. İyi eski rock 'n' roll hakkında unutma. Ayrıca hafta sonları bir çocuk animasyonu var.

Çalışma saatleri ve ek hizmetler

Restoran "Projektör" her gün açıktır. Restoran 12 öğlen açılır. Pazar gününden perşembe gününe kadar, restoran kapıları son müşteriye kadar açıktır. Cuma ve cumartesi günleri saat 06: 00'ya kadar eğlenebilirsiniz. Cihazlarına katılmak istemeyen kişiler için Wi-Fi sağlanmaktadır.

Bu restoranda bir ziyafet düzenleyebilir ya dabaşka bir kutlama. Dört tekerlekli "atınızı" korumalı bir otoparkta bırakabilirsiniz. Ve lezzetli kokteyller aşırı dozda, herhangi bir sorun olmadan bir taksi çağırırsınız.

Restoran "Projektör" büyük bir başarıdır. Ziyaretçilerin yorumları hiç şüphesiz: Burası görülmeye değer.

Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 2019

Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır Hangi Yönteme Başvurulmalı
 • Avrupalı değil, Amerikalı değil ikisinden de farklı: LONDRA
 • Kertenkele 84.Bölüm Fragmanı izle
 • Güzel Köylü Hakkında Tayfun Atay

 • Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 2

  Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı


  Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 37

  Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 55

  Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 20

  Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 5

  Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 65

  Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 92

  Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 86

  Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 76

  Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 75

  Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 29

  Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 52

  Restoran Projektör - stil ve zevklerin bir karışımı 68