Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 2019

Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 2019

Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 52 06.03.2019, 02:06

Reinin'in Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri

Yarım asır önce, bilim olarak sosyolojibilinmiyordu. Ancak günümüzde, kendisini zaten değerli bir yer edinmiş olan bu yeni bilimin hayranları kampı çok geniş ve her yıl daha da büyüyor. Şimdiye kadar, 20. yüzyılın 70'lerinde ortaya çıkan kronolojinin gelişiminin kronolojisini izlemek yeterince kolay. Kurucu, Litvanya ekonomist ve psikolog Ausra Augustinavichiute idi. Bugün birçok insanın istikrarlı bir birlikteliği olmasına rağmen, sosyalistler Reinin'in işaretleridir, biz kökenleri unutamayacağız.

Sosyolojinin Doğuşu

Zaten 1970’li yılların başlarında Augustinavichyute’deİsviçre psikiyatrist Jung Karl Gustav'un, Polonya psikiyatrisinin bilgi metabolizması teorisi Anton Kempinski'nin ve psikanaliz Freud teorisinin tipolojisine kendini tanıdı. Ausra Augustinavichyute, ruhun zaten iyi bilinen yapısına (yapısına) ilaveten, aynı zamanda, niyetleri ve arzuları ne olursa olsun, insanların psikolojik türleri tarafından ortaya konulan ilişkilerin de kurulduğunu ortaya koymuştur.

Ren Testi belirtileri

Sosyolojiyi, insanların türleri hakkında bir bilim olarak tanımlar vearalarındaki ilişkiler. Psikolojik uyumluluk, kendi aralarında bilgi etkileşimi ve aynı zamanda bir kişi ve çevresi arasında çalışmaktadır.

Gündelik hayatta Socionics

İnsan iletişiminin özellikleri, yetenekleri,Profesyonel eğim yanı sıra psikolojik türü olarak tanımlanan bireyin güçlü ve zayıf yönleri. Şu işe alım ajansları, danışma merkezleri, socionic danışmanlık ve koçluk uygulamalarında oldukça yaygın sosyonik ve hatta evlilik ajansları pratikte.

kamış belirtileri

Klasik psikolojik dayatmapsikoterapi yeni bir tur - psikolojik sorunlar, mesleki ve kişisel büyüme ve gelişme konularında tipolojik yaklaşımlar. tipolojik özelliklerine odaklanarak, bazı başlangıç ​​noktası alabilir veya olası bir hedef artan analizi için referans noktası, hızlı, ancak verimli bir duruma geçirilmesi ve geliştirilmesi için nedenleri, fırsat ve seçenekleri oluşan resmin anlama verilen "marker" olarak anılacaktır.

Şu anda, bazı sosyo-okullar, Reinin işaretlerini kullanarak yazıyor (sosyo-tanı).

Sosyolojide yeni bir tur

Reinin belirtileri on beş ortogonaldir.Rus matematikçi ve bir psikolog, şimdiki St. Petersburg bir yerlisi - bu bilgilerin ve enerji metabolizmasında veya sosyal tip kişi, tespit ve Grigory Romanovich Rainin kanıtlanmış olarak ikili nitelikler.

reining tablonun belirtileri

Onun meslektaşı Larisa ile Ausra Augustinavichyute1980 yılında Kobrinskaya, zaten bilinen dört Jungian'a ek olarak 11 tane dikdörtgensel işaret bulunduğunu ve aynı Jungian ikilemlerini çarparak kesin olarak oluşturulduğunu ileri sürdü. Bir süre sonra, St. Petersburg matematikçi Rainin'e, bu hipotez için, sabit bir tanım-Reinin'in özniteliklerinin sabitlendiği bir matematik temeli verildi. Matematiksel bakış açısıyla Gregory Reinin şu belirtileri haklı çıkardı: X ve Y'den, iki ortogonal ikili özellik, X * Y - kendi ikilisinin de bir önceki ikisine dik olarak düşünüldüğü ikili bir özellik. Genel olarak, türevlerin türevleri dahil olmak üzere ortogonal işaretlerin (doğal olarak, bağımsız değişkenlerin varlığında) 2 ^ (n-1) -n türevlerini elde etmek mümkündür. Buna göre, bu dört Jungian bağımsız dikotomisini çarparak, on bir türetilmiş özellik elde ederiz.

Karakteristiklerin matematiksel gerekçesi

Grigoriy Reinin, matematiksel metotları kullanarak kanıtladığı gibi, 16 tanınmış sosyetik tipin dört özelliğe bölünebildiği gerçeğine ilaveten, 11 şekilde parçalanabilir.

Reinin belirtileri (tablo)

kanıt

ILE

SEI

DGD

LII

EİE

LSI

SLE

IEI

SEE

Etik Mantığı

+

-

-

+

-

+

+

-

-

Sezgisel Sensör

+

-

-

+

+

-

-

+

-

Extroversion Introversion

+

-

+

-

+

-

+

-

+

IrratsionalnostRatsionalnost

+

+

-

-

-

-

+

+

+

DemokratizmAristokratizm

+

+

+

+

-

-

-

-

+

UstupchivostUpryamstvo

+

+

-

-

-

-

+

+

-

BespechnostPredusmotritelnost

+

+

-

-

+

+

-

-

-

KonstruktsivizmEmotivizm

+

-

+

-

+

-

+

-

-

TaktikaStrategiya

+

-

+

-

-

+

-

+

-

StatikaDinamika

+

-

-

+

-

+

+

-

+

PozitivizmNegativizm

+

-

+

-

-

+

-

+

+

ProtsessRezultat

+

+

-

-

+

+

-

-

+

VeselostSereznost

+

+

+

+

+

+

+

+

-

RassuditelnostReshitelnost

+

+

+

+

-

-

-

-

-

KvestimnostDeklatimnost

+

-

-

+

+

-

-

+

+

Reinin'in işaretleri var.O) gösterir. Ancak, Rainin'in ortaya koyduğu gibi, halihazırda bilinen 4 özellik, yer değiştirmeden (ortogonal) tam bir özellik olmaktan çok uzaktır ve bu 4'leri çarparak on bir başka türetilmiş karakteristik elde ederiz. Bazı sosiyonikler, Reinin'in bulgularının adil olduğunu ve türevlerin dört bağımsız dikotomiden elde edilebileceğini iddia ediyor.

reina'nın sosyetik belirtileri

Bugün, maksimum erişilebilirlik çağındabilgi, sadece herhangi bulmak. Bu, dahil ve işaretler Reinin (test veya hesap makinesi TIM, bilgi metabolizmasının türü). Daha yaygın gruplar: rasyonellik - irrasyonel, mantık - etik, içe dönüklük - dışadönüklük ve duyusal - sezgi. Ek özelliklerin yanı sıra, tablo ve testin oluşumu da, bir bilim olarak sosyolojinin gelişimine doğru büyük bir sıçrama olan türün belirlenmesi sürecini büyük ölçüde basitleştirdi.

Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 2019

Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Tığ İşi Güzel Yelek Yapılışı
 • Çocuğumla 1-3 yaş’ programı
 • Boşanma kararı kesinleşti
 • Geleceğin Starı 6.Bölüm Final 9 Ağustos 2019-2020-2020 izle

 • Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 100

  Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri


  Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 17

  Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 63

  Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 89

  Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 35

  Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 8

  Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 36

  Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 39

  Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 88

  Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 68

  Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 10

  Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 24

  Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 80

  Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 43

  Reininin Bilimde Yeni Bir Kelime Olarak İşaretleri 69