Rassolnikin kalorili içeriği 2019

Rassolnikin kalorili içeriği 2019

Rassolnikin kalorili içeriği 72 26.02.2019, 14:34

Rassolnik'in kalorili içeriği

Rusya'daki çorba rassolnik zamandan beri hazırlanır. Edebi kaynaklarda şu anda rassolnik dediğimiz şeye çok benzer bir bulaşık bulabiliriz ancak potasyum adı altında salatalık, patates, krup ve salatalık tuzlu olan başlıca maddeler.

Turşu içinde kaç kalori vardır?

Bugüne kadar birçokBu çorba pişirme reçeteleri ve çanağın hangi gıdalara dahil edildiğine bağlı olarak turşunun kalorik içeriği farklı olacaktır. Ortalama olarak, ev çorbası rasolnik kalorisi miktarı çok geniş değildir - servis başına 46 ila 230 kcal (250 g).

Bu çorbanın temelini et suyu, hangiet (sığır eti boğmaca, domuz eti, sakatat eklenmesi, kural olarak böbrek), tavuk, balık (çoğu bu tür rassolnik daha önce bahsedilen kaliks ile benzerdir) olabilir veya tamamen sebze olabilir.

Hububatlarla ilgili olarak, klasik toplayıcılar çoğunlukla inci veya pirinç tahıllarını tercih ederken, nadiren darı veya karabuğday eklerler.

Ayrıca zorunlu içerikler patates, soğan, havuç, maydanoz kökü, kereviz, tarife ve kişisel tercihlere bağlı diğer baharat ekleyebilirsiniz.

Et klasik klasik kalorik içeriksığır eti veya domuz böbreklerinin eklenmesiyle birlikte su çorbası başına yaklaşık 213 kalorilik olabilir ve hayvan yağı ve proteinlerini diyetlerinde eksikliği ile birlikte, düşük beslenme ile insanlara gösterilir. Buna ek olarak, bir sürü karbonhidrat vardır. Şeklini takip eden ve günde tüketilen tüm kalorileri dikkatlice hesaplayan kişiler hazırlıksız et eti seçmeli veya sebze çeşitleri hazırlamalı, ardından turşu kalorili içeriği 46-103 kcal'yı geçmemelidir.

Ayrıca, kurutulmuşİçindekiler (pişirmek için seçerseniz), aksine taze turuncu kalorili içeriği çok daha yüksek hale getirecektir (özellikle kuru patates, havuç, soğan ve mantar için).

Aşağıda Bence, yemeğin klasik et sürümü ile birlikte ev menüsünü çeşitlendirmek mümkündür, 2 basit tarifi rassolnik, mantar ve balık vardır.

Mantar çorbası rassolnik

Bu çorba için, birkaç saat kurutulmuş mantarları soğuk suda önceden ıslatmanız, sonra da hazır olana kadar aynı suda kaynatmanız, et suyundan ayırmanız ve şeritler halinde kesmeniz gerekir.

Çorbada patatesleri kesilen çubuklara (4 yumru) koyun, hazır olana kadar pişirin ve pişirme sonunda 2-3 dilimlenmiş salatalık ekleyin, küçük dilimler halinde kesin.

Soğan ve maydanoz kökü ile bitkisel yağda önceden kaydedilmiş çorba.

Salatalık salamurayı tatlandırın, mantarları ekleyin ve kısık ateşte 5 dakika daha kapağın altında kaynatın. Yeterli tuz yoksa, o zaman tuz.

Ekşi krema ve taze otlar ile servis yapın. (Turşu için bu tarifin tahıl eklenmesi olmadan hazırlandığını unutmayın.)

Rassolnik balıkla

Bu rassolnik de balık hodgepodge denir. Bu tür rassolnik mutlaka krup ile hazırlanan, iyi yıkanmış ve balık çorbası pişirme süresi için buğulama en iyi inci arpa var.

Hazırlanması için pike levrek, levrek veyataze balık (bir saat kaynatmak broth ayrı) kafaları, kuyruk, kanatçıklar, sırtlar ayıran kısımlar halinde kesilmiş bir ölçekte, gut, temizlenir. Hazır çorba iyice filtrelenir, balık parçaları eklenir ve 10-15 dakika daha pişirilir, tuzlanır, daha sonra balık alınır. Yemek pişirmede, bir bardak beyaz kuru şarap ekleyebilirsiniz.

Dahası, bütün bileşenler patates, esmer soğan, havuç ve kök kereviz ilavesiyle balık et suyunda kaynatılır.

Bu çorbayı taze otlar ve ekşi krema ile iyi bir şekilde servis edin.

Rassolnikin kalorili içeriği 2019

Rassolnikin kalorili içeriği 2019

Related news

 • Küçük Evlilik Büyük Sorun
 • Cezerye Nasıl Yapılır Videosu
 • HAZIR BAKLAVA YUFKASINDAN ÇİKOLATALI ÇİÇEK ŞEKLİNDE TATLI
 • 9 Kapşonlu Hırka Modelleri Nasıl Örülür
 • Keratin saç düzleştirici: ne kadar yeterli Prosedürün özellikleri, fiyat, yorumlar
 • Hobi Fikirleri Yaratıcı El İşi Örnekleri

 • Rassolnikin kalorili içeriği 6

  Rassolnikin kalorili içeriği


  Rassolnikin kalorili içeriği 45

  Rassolnikin kalorili içeriği 41

  Rassolnikin kalorili içeriği 17

  Rassolnikin kalorili içeriği 26

  Rassolnikin kalorili içeriği 14

  Rassolnikin kalorili içeriği 83

  Rassolnikin kalorili içeriği 28

  Rassolnikin kalorili içeriği 25

  Rassolnikin kalorili içeriği 4

  Rassolnikin kalorili içeriği 22

  Rassolnikin kalorili içeriği 52