Pullar ne 2019

Pullar ne 2019 Pullar ne

Pullar ne?

Bugüne kadar hiçbir organizasyon yokmühürler ve mühürler olmadan çalışır. Tüm belgelerin resmi olmasını sağlamak için gereklidir. Genellikle işlemlerin bitiminde pullar koyulur. Bu yasallığı doğrulamak için gereklidir. Onların yardımıyla, herhangi bir belge yasal otorite edinir. Bu özellikler içerideki metin biçiminde farklı olabilir. Bazı mühürler üzerinde özel amblemler, amblem veya logolar vardır. Bu konuda daha fazla ayrıntı makalede açıklanmıştır.

Mühür nedir?

Bir mühür kullanılan bir el aletidirBelgelerin gerçekliğini doğrulayan fiziki ve tüzel kişiler, imzalı imzaların güvencesi. Cihazda, kurumun ismiyle veya bireyin adıyla metnin bir resmi (bazen resimli) vardır.

damgala

Mühür siparişleri, düzenlemeleri, tüzükleri belgelemek için işletmeler ve devlet kurumları tarafından kullanılır. Görevlilerin haklarını, fon harcamalarının gerçeklerini belgelemek için kullanılır.

Pullar hakkında

Damga sahip olmayan bir el cihazıdır.yasal güç. Bilgileri kaydetmek ve görüntülemek için kullanılır. Kurumun veya bireyin adını, ayrıntıları veya belirli bir metni içerir, örneğin "Onaylandı."mühürler ve pul üretimi

Damga, elle yazılmış metni değiştiren bir araçtır. Notlar ve düzeltmeler ile tamamlanmaktadır. Bunun için özel alanlar var. Genellikle aşağıdaki kuruluşlarda cihazlar kullanılır:

 1. Hastaneler - sertifikalara konur, sadece doktorun tarih ve imzası eklenir.
 2. Kütüphaneler - kurumun adresi ve adının belirtildiği kitap ve formlarda belirtilir.
 3. Mail - tüm harfler ve parseller damgalanır.

Belgedeki damga onay olarak kabul edilmez.Onun meşruiyeti, sadece belirli bilgileri kaydeder. Sadece herhangi bir bilgiyi ilettiği anlaşılıyor. Tüm firmalar ürünlerine göre parametrelerini düzenli olarak sipariş ettikleri için, mühür ve pul üretimi talep edilmektedir.

türleri

Damga, farklı türlerde olabilecek bir araçtır:

 1. kauçuk. Klişe kauçuktan yapılmıştır, üzerindeki desen lazer gravür ile uygulanır. Kaliteli bir görüntü ortaya çıkıyor ve baskı net, yayılmıyor. Ürün dayanıklı ve ucuz olacaktır.
 2. foto-polimerik. Bir klişenin yaratılmasında fotopolimerlermalzemeler. Bu üretim yöntemi basit ve ucuzdur. Ürünleri ucuza almak için kullanılan aparat. Polimerler hızla yıpranırlar, dolayısıyla uzun süre kullanılamazlar.
 3. Flaş teknolojisi. Ürünler mükemmel kalite ve iyiçözünürlük. Bu tür ürünler yüksek seviyede korumaya sahiptir, taklit edilmesi zordur. Üretim prosedürü otomatiktir, bunun için özel ekipman kullanılır.

Mühürler ve pulların imalatı, belirli parametrelere göre ürünler sipariş edebileceğiniz özel şirketlerde gerçekleştirilir. Ürünler formda farklıdır:

 1. Yuvarlak.
 2. Kare, dikdörtgen.
 3. Faks.

Sipariş vermeden önce, pulların örneklerine bakmanız gerekir. Gerekli tüm bilgilerin uygun olması önemlidir.

Özellikler

Damga her gün kullanılıyorsa, o zamanMalzemeyi kaydetmeyin, böylece ürün hızlı bir şekilde başarısız olmaz. Standart bir cihaz günde 10-100 baskı yazdırabilir. Ama öyle oluyor ki bir gün onları birkaç yüzden ayırmalı. Daha sonra, pulların üretiminin büyük miktarlarda sipariş edilmesi istenir. Uzun ömürlü ürünler seçebilirsiniz.

kalıpların üretimi

Nitel bir seçenek dikkate alınırvulkanize kauçuk, ancak bu yöntem daha az sıklıkla kullanılır, bu nedenle bu yöntemle çalışan bir firma bulmak çok kolay değildir. Ancak talep üzerine lazer gravürü ile oluşturulan fotopolimer ve klişeler. Damga nadiren kullanılıyorsa, küçük desenler yapılabilir, ancak aktif uygulama ile, küçük parçaların çökmesi riski olduğundan tüm elemanlar dikkat çekmelidir.

Daha az dayanıklı boya dolu olarak kabul edilirYumuşak kauçuktan yapılmış bir conta. Aktif kullanım nedeniyle, ürün deforme olur ve izlenim daha az netleşir. Cihazın vücuduna dikkat etmek önemlidir. Mekanik etkilerden dolayı sert, güçlü, bozulmamış olması önemlidir, aksi halde baskı yapmak zor olacaktır.

Şimdi neredeyse kulplarda pul kullanmıyor,mürekkep batırılmış. Otomatik donanımları var. Klişe ters çevrilmiş durumda ve boya ile doldurulmuş bir alt tabaka ile temas halinde. Bir izlenim bırakmak istediğinizde, mekanizma bastıktan sonra çalışır, klişenin kendisi çevrilir ve baskıyı uygular. Böyle bir cihazdan gelen eller kirlenmez. Manüel donanımın kullanılması sakıncalıdır ve büyük hacimlerde iş süreci yavaşlatılacaktır.

depolama

Kurumda yuvarlak mühür bulunmalıdır.Sorumlu kişi olarak atanan bölüm başkanı. Cihaz kasaya yerleştirilmiştir. Uzun bir süre yöneticinin yokluğunda çalışanların geri kalanına makbuz karşılığında veya kurum dışında ürünün kullanılması gerekli ise verilebilir.numune pulları

Tipik pullar ve pullarGüvenliğinden sorumlu çalışanlar. Yardımcı pullar kapanış tablolarındadır. Cihazları sadece sorumlu kişiler kullanın. Ancak o zaman ürünlerin kullanımı yasal olacaktır.

Pullar ne 2019

Pullar ne 2019

Related news

 • Saç Bakımında Argan Yağı Nasıl Kullanılır
 • Akrilik protezler: Avantaj ve Dezavantajları, İncelemeler
 • 2019-2019 İlkbahar Yaz: Adil Işık (adL) Cengiz Abazoğlu Elbise Modelleri
 • Kombinler
 • Köpeğinizin Sizi Çok Sevdiğinin 5 Kanıtı

 • Pullar ne

  Pullar ne


  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne

  Pullar ne