Proctosedil çare (mumlar). soyutProctosedil çare (mumlar). soyut

26.05.2019

Proctosedil çare (mumlar). soyut 68

"Proctosedil" çare (mumlar). soyut

Proctoside-M ilacı (mumlar)kombine araçlar. İlaç topikal olarak uygulanır. Antipruritik, anestetik, anti-inflamatuar etki gösterir, antibakteriyel ve anjiyoprotektif etkiye sahiptir.mumlar proktosedil

Kompozisyon. Bileşen özellikleri

Hazırlık aşamasında "Proctosidil" (mumlar) mevcutHidrokortizon. Glukokortikosteroidler grubundaki bu madde, belirgin bir anti-inflamatuar ve antipruritik etkiye sahiptir. Bileşen, seröz sekresyonların hacmini azaltmaya yardımcı olur. İlacın bir parçası olan Framicetin, aminoglikosid grubuna aittir. Bu antimikrobiyal madde, gram pozitif gram negatif mikroflora karşı bakterisidal etkinliğe sahiptir. "Proktosidil" (fitiller) ilacı heparin içerir. Bu antikoagülan madde trombotik komplikasyonları önler. Anjiyoprotektif etki, ilacın içinde bulunan bir bitki bileşeni olan esculoside'nin aktivitesi tarafından sağlanmaktadır. Bu madde damar duvarlarının elastikiyetini arttırır, kılcal damarların kırılganlığını azaltır, eksüdasyon şiddetini azaltır.proctosedil mumlar kullanım talimatlarıLokal anestezik olarak, preparasyon etil- ve bütilaminobenzoat içerir. Etkileri nedeniyle ağrı, spazm, anorektal bölgedeki kaşıntı ortadan kalkar.

tanıklık

Ajan, dış hem iç hemoroit için reçete edilir. Endikasyonlar proktit ve perianal egzama içerir.

İlaç "Proctosidil" (mumlar). Kullanım Talimatları

İlaç topikal, rektal olarak önerilir. Dudakların boşaltılması veya lavman temizlendikten sonra rektuma enjektörler enjekte edilir. 2 adet / gün (sabah ve akşam saatlerinde mum ile) verilmesi önerilir. Rektal uygulama sonrasında, rahatsızlığın hafifletilmesi, ağrının giderilmesi birkaç dakika sonra kaydedilir. Uzmanlar yatay bir konumda mumlar yerleştirmenizi ve ilacı kullandıktan sonra 20-30 dakika beklemenizi önerir. Terapinin süresi bir haftadan fazla olmaz. Gerekirse, daha uzun bir tedavide bir doktora gitmelisiniz.

Advers reaksiyonlar

Pratik tatmin edici gösteririlacın tolere edilebilirliği. Bununla birlikte, bazı durumlarda, tedavide istenmeyen etkiler muhtemeldir. Bu nedenle, nadiren rektal mukozanın yanması ve kuruluğu idi. Bazı hastalarda anorektal bölgenin ikincil enfeksiyonu vardı.proktosedil mumlarUzun süreli kullanım temelinde,Su-elektrolit dengesindeki bir ihlal, Cushing sendromunun gelişimi, hemorajiler, artan basınç (intrakranial). Ek açıklamada belirtilmeyen istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarsa ve durum kötüleşirse doktora başvurmalısınız.

Kontrendikasyonlar

"Proctosedil" (mum)aminoglikozit antibiyotiğe ve ilacın bileşenlerine karşı hipersensitivitenin (tarih dahil) varlığı. Anorektal bölgede fungal, viral veya tüberküloz lezyonların varlığında fitillerin giriş kontrendikedir. İlaç emzirme, hamile hastalar, 12 yaşın altındaki hastalar için tavsiye edilmez.

Proctosedil çare (mumlar). soyutProctosedil çare (mumlar). soyut

Related news

 • Elmanın Faydaları Nelerdir
 • Kutup ayılarının bulunduğu karlı topraklar
 • Lovejoy Kuyruklu Yıldızı Çıplak Gözle Görülebiliyor
 • UAZ-315196: tasarım özellikleri ve özellikleri
 • Etiket: yüz lekeleri

 • Proctosedil çare (mumlar). soyut 51

  Proctosedil çare (mumlar). soyut


  Proctosedil çare (mumlar). soyut 80

  Proctosedil çare (mumlar). soyut 11

  Proctosedil çare (mumlar). soyut 32

  Proctosedil çare (mumlar). soyut 29

  Proctosedil çare (mumlar). soyut 14

  Proctosedil çare (mumlar). soyut 55

  Proctosedil çare (mumlar). soyut 4

  Proctosedil çare (mumlar). soyut 54

  Proctosedil çare (mumlar). soyut 60

  Proctosedil çare (mumlar). soyut 88

  Proctosedil çare (mumlar). soyut 39