Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 2019

Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 2019
17.10.2019

Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 12

Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur

Astrologlar arasında Akrep en uzun süredirhem yan yana yaşayan ortaklar için hem de takımyıldızın yönettiği halklar için zor, ağır işaret. Mars'tan daima savaşın ve sonsuza kadar kasvetli Pluto kaderlerini ve davranışlarını etkiler ve özel olarak tezahür ettiğinde şimdi düşünürüz.

Verimli baştan çıkarmanın sırları

Akrep ile aşık olmakAkrep'ye nasıl aşık olursun? Bunu yapmak için, riskli bir kişi olmalısınız ve bu işaretin ana özelliklerini bilmek oldukça güzel. Akrepler, artan cinsel enerji ve bununla birlikte belirgin bir ilgi ile karakterizedir. Tutku, parlak, yoğun samimi bir hayat onlara çok şey ifade eder. Bu nedenle, eğer Akrep'le kendiniz aşık olmak istiyorsanız (bu erkekler ve kadınlar için geçerlidir), iyi tat kurallarını unutun. Kurtuluş, gevşeklik, öfke, tam cinsel özgürlük, şehvetlilik - ve eşiniz! Gerçekten, sıcak sevecenlik ve fırtınalı fantazilerden sonra, kıskançlık, suiistimal edici şiddet içeren sahneler, ilişkilerin açıklanması başlayacak. Ancak bu tamamen farklı bir hikaye! ille içten ile coşku bedensel zevkler, ek olarak, sen, eğer, bir arada yaşamayı başlayan tüm yaşam bakım düzenlemesi kendi omuzlarına almaya bir Akrep aşık. Ne yazık ki, ancak yerel rutin, günlük aile bu işareti önemsiyor çok hızlı. Scorpioniha'nın bir klasik ev hanımı ne derse desin, dışarı çıkmaz. Ve güçlü seks temsilcisi ne yazık ki, yarısına geçmek için mutlu sorumlulukları üstlenmesi ve yükümlülüklere ailenin reisi rolü (sağdaki olmadan tabii ki, onları komuta!), Çok imzalarlar. Bu nedenle, Akrep aşık etmek, en azından yüzeysel olarak gösterilen complaisance ve aile ocağının konfor için içten endişe olmak zorunda. Sonuçta, ailen olmadan, derin insan ilanları olmadan, işaretin temsilcileri kötü, çok kötü. Fakat onları bağlayan kısıtlamaları da tanımıyorlar. Hatta tam tersi bir adam ise, bir dişi Akrep aşık ve nasıl düşünmeye kalkmayın onsuz gereken kalite, - demir dayanıklılık, kurnaz ve beceriklilik gizler inceliğini, yumuşaklığı, samimiyet, çünkü.Aşktaki Akrepler nasıl davranıyor

Enamored "yırtıcı" işaretleri

Bunlardan birine göz attığını varsayıyor musunÇoğu "Arachnid" ler. Öyle görünüyor ki sana da iyi davranıyorlar. Peki, büyülenmiş Akrep nasıl davranıyor, sana karşı gerçek hislerini nasıl anlıyor? Birincisi, bu işaret önemli ölçüde sevgili insanlara ilişkin kıskançtır. Bu nedenle, onun güvenini aldatırsanız - her şey sonsuza dek sizden kopacaktır. Ağrı kesici olacak, ancak partide olacak. Ve her şey iyi olursa, o zaman sevimli ve sevecen, tedbirsiz baştan çıkarıcı olacaktır.akrep kadınla aşık olmak nasıl O sizi hediye ve diğer dikkat belirtileri ile dolduracaktır. Daha iyisini değiştirmeyeceğiz ve dürüstçe bunu yapmaya çalışacağız. Tutkusunun kaprislerini ve arzularını memnuniyetle yerine getirir. Bu sadece viraj almak için bir sopa değildir, sonuçlar çok eğlenceli olmayacaktır! Akrepler bir başkasını ikna etmeye karar verdiyse, dedikleri gibi ciltten tırmanacaktır. Karşı konulmaz sevenler olmaya çalışacaklar (tabelada gerçek bir yetenek bu) şekerli uyarılacaklar. Onlara ait olan tapınma nesnesini tamamen yapmaya çalışacaklardır.

Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 2019

Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 2019

Related news

 • Kıymalı Arpa Şehriye Çorbası Tarifi
 • Fıstık Ezmeli Biftek Tarifi
 • Merkez Haberleri: Mersinde Başkan Kocamaza sürpriz doğum günü kutlaması
 • Milandaki en popüler müzeler
 • Akbank Sanat’ta Çocuklar için Klasık Müzik Atölyesi

 • Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 95

  Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur


  Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 57

  Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 10

  Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 15

  Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 99

  Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 97

  Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 99

  Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 54

  Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 27

  Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 53

  Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 71

  Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 46

  Pratik astrolojiden alınan dersler: Akrep ile nasıl aşık olunur 65