Portekizde bir tatil planlarken neyi bilmek zorundasınız Portekiz tatil köyleri incelemeleri 82 26.01.2019, 07:46

Portekiz'de bir tatil planlarken neyi bilmek zorundasınız? Portekiz tatil köyleri incelemeleri

portekiz'de tatiller yorumlar

Portekiz'de bir tatil planlıyorsanız, değerlendirmeleriBu ülkenin manzaraları ve özellikleri konusunda uzmanlar bir tatil beldesini seçmede yardımcı olacaktır. Avrupa'nın en batı ülkesi, Atlantik Okyanusu'nun sularıyla yıkanan denizciler ve keşifçiler, Portekiz ülkesidir. Asırlık tarihi ve antik anıtları her zaman çok turist çekiyor. Portekiz, hem aktif olarak vakit geçirmek isteyen hem de plaj tatilinin hayranları için meraklı insanlar için oldukça uygundur. Muhteşem saraylar ve antik kaleler vardır. Bazılarında artık bir oda kiralayarak ya da bütün kaleyi kiralayarak yaşayabilirsiniz. Bunlar, üstatları tarafından oteller haline getirilen Pausas - restore edilmiş ortaçağ malikaneleri. Portekiz'in güney sahili, güzel temiz kumları ile muhteşem plajları ile ünlüdür. Portekiz'de ülkenin tarihi turunu ve plaj tatillerini birleştirebilirsiniz. Bu turlar hakkında geri bildirim en iyi programı seçmenize yardımcı olacaktır. Avrupa'da en ucuz yerlerden birinin Portekiz olduğu belirtilmelidir. Bu, tur operatörlerinin Portekiz tatillerindeki önerileriyle kanıtlanmıştır. 2013'ün fiyatları çok küçük bir bütçe için bile oldukça kabul edilebilir.

Portekiz tatil köyleri

londra'da tatil fiyatları 2013Muhteşem Algarve tesisi yeterince sunardüşük fiyatlarla konaklama ile konforlu oteller. Algarve, asla kalabalık olmadığı geniş plajlara sahip, neredeyse sürekli bir tatil köyü zinciridir. Daha pahalı ve daha aristokratlar, ülkenin güneyinden kuzeyine uzanan Atlantik kıyısında yer alan tatil merkezleridir. Bu Lizbon Riviera Costa do Sol. Burada daha az kumsal var, ama daha çok özel mülk ve villa var. Tatil beldelerinden hangisinin size daha uygun olacağını anlamak için Portekiz'de bir tatil planlıyorsanız, turistlerin yorumları gereksiz olmayacaktır. Hayatın kaynamadığı ve geceleri bile göründüğü çok gürültülü parti yerleri var, ama çocuklu aile dinlenme ve dinlenme için daha uygun olan sessiz kasabalar var. Modaya uygun tatil köyleri var ama çok demokratik de var.

Portekiz'in antik şehirleri

Genel bakış ve böyle tarihi gezilerPortekiz gibi, ülke, kaleler ve manastır turları Lizbon ile başlamak daha iyidir. Ülkenin başkenti, eşsiz mimarisi ve antik anıtları olan bir şehir. Dar Arnavut kaldırımlı sokakları, tepedeki Mesih'in çarpıcı heykeli, Avrupa'nın en büyük okyanuscusu, birçok saray veportekiz eğlence turumüzeler kayıtsız hiçbir turist bırakmayacak. Dünyanın hiçbir yerinde parlak renk şemasına sahip azulezhu - sırlı fayanslarla kaplı evler var. Dünyanın hiçbir yerinde dikey bir füniküler ya da şehrin alt kısmındaki sakinlere hızla ulaşmaları için yardımcı olan bir Eiffel asansörü yok. Lizbon'da, okyanus kıyısında, eski büyüklüğünün bir sembolü olarak duran ünlü Bethlehem Kulesi var. Buradan bir kez uzak topraklara Magellan ve Vasco da Gama gemileri gitti. Portekiz'de bireysel bir gezi tatilini tercih edenler için, küçük antik kentleri ziyaret etme konusunda bağımsız turistlerin yorumları, bu bölgenin gerçek incilerini kaçırmamaya yardımcı olacaktır. Portekiz'in en ünlü antik kentleri kuzeydedir - Porto, Guimaraes, Braga. Porto şehri UNESCO korumalı bir anıt olarak kabul edilmektedir. Braga'da güzelliklerini Katolik katedralleri ile tanınır.Related news

 • Etiyopyada 200 kişilik toplu mezar bulundu
 • TIĞLA YAZLIK YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU
 • Kriptolu telefonların dinlenmesi davasında yeni gelişme

 • Portekizde bir tatil planlarken neyi bilmek zorundasınız Portekiz tatil köyleri incelemeleri 45

  Portekizde bir tatil planlarken neyi bilmek zorundasınız Portekiz tatil köyleri incelemeleri


  Portekizde bir tatil planlarken neyi bilmek zorundasınız Portekiz tatil köyleri incelemeleri 75

  Portekizde bir tatil planlarken neyi bilmek zorundasınız Portekiz tatil köyleri incelemeleri 30

  Portekizde bir tatil planlarken neyi bilmek zorundasınız Portekiz tatil köyleri incelemeleri 59

  Portekizde bir tatil planlarken neyi bilmek zorundasınız Portekiz tatil köyleri incelemeleri 13

  Portekizde bir tatil planlarken neyi bilmek zorundasınız Portekiz tatil köyleri incelemeleri 36

  Portekizde bir tatil planlarken neyi bilmek zorundasınız Portekiz tatil köyleri incelemeleri 87