Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 2019

Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 2019
15.05.2019

Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 94

Plasticine'in beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi

Bir çocuk için en yararlı derslerden birikalıplama düşünün. Gelişimi bebeğin parmaklarıyla doğrudan etkiler ve bu aynı zamanda büyüleyici ve heyecan verici bir hobidir. Tabii ki, çocuğunuzun gerçekten hoşlandığı karakterleri şekillendirmek en iyisidir. Örneğin, Smeshariki'yi plastikten nasıl gözler önüne serebileceğinizi öğrenebilirsiniz;ve onları bebekle birlikte yapın. Sonra bu yararlı meseleye daha çok ilgi duyacak.plastik beynini nasıl üretirim

Smeshariki'yi plasticine'den nasıl çıkarabilirimve bunun için neye ihtiyaç duyuluyor?

Modellemeye başlamak için,plastik, istif, tel ve tahta. Bunun için en iyi seçenek, fırında pişirebileceğiniz özel bir kil türüdür. Böyle bir malzeme dondurulduğunda plastik gibi sertleşir.

Sırada size Smeshariki'yi nasıl göz kamaştırdığınızı anlatacağız.aşamalı plastik beyni. Öncelikle, yapacağınız karakteri seçin. Çocuğunuzun en çok sevdiği şeyle başlayın. Temel olarak, teknik tüm karikatür karakterleri için aynıdır. Yoğurma kiliyle çalışmaya başlayın. Bunu yaptığınızda gövde topunu şekillendirin. Boyutu smesharika'nın gelecekteki karakterinin boyutuna bağlı.

Gözler ve burun

Gözler beyaz toplardan yapılır. Bagaja bağlarken biraz düzleştirilmeleri gerekir. Sonra onlara öğrenciler kadar küçük iki siyah top takın. Krosh veya Kirpi'yi heyecanlandıysanız, siyah dairelerden bir burun yapın. Losyash, Nyusha ve Kopatych'in burunları farklı şekil, ebat ve renktedir. İnce plastik çizgilerden kaşları ve ağızı yapın. Sowunya, Pin veya Kar-Karych için gagalar yapmak için, uygun boyutta bir plastik top almak, baldır sopa ve istediğiniz şekli yığını.smeshariki'yi plastikten nasıl kalıplarsın

Yaratmaya devam ediyoruz

Plastikin kümelerini nasıl püskürteceksin senmakaleyi okumayı bitirip tamamlamadığınızı öğrenin. Ayaklarımız, kanatlarımız, kahramanlarımızın elleri önceden hazırlanmış plastik sosislerden hazırlanmalı ve daha sonra tellere takılıp buzağıya bağlanmalıdır. Bu durumda, pişirme esnasında düşmeyeceklerdir. Buna ek olarak, tel sayesinde rakamlar daha güçlü ve istikrarlı hale gelecektir. Krosh'un kulakları ve Losas'ın boynuzları aynı prensibe göre sabitlenmiştir.

Karakterlerin kişilikleri

Plasticine'in beyinlerini nasıl yaratabilirim kiçizginin kahramanlarına en çok benziyorlardı? Bu çok basit. Karikatür "Smeshariki" nin her bir karakterinin bireysel detaylarını modellerken unutmayın.

Kirpi için gözlük ve iğneler olacaktır. Şeritlerin ilk örneği, ancak ikinci durumun üretimi ile daha karmaşıktır. İlk önce küçük topları yuvarlayın ve onlara bir piramit şeklini vererek sırtınıza takın.

Baraş'ın ana detayı boynuzlarıdır. Onları ince sosislerden yapıyoruz. Kopatych için şapka şu şekilde tasarlanmıştır: farklı boyutlarda iki krep yuvarlayın ve diğerinin üzerine yapıştırın, şekli istifleyin.

Nyusha için bir çiçek yapmalı ve kafana takmalısın. Kar-Karych boynuna bir papyon takıyoruz, Sowinier örgülü sivri uçlu bir şapka yapıyoruz.smeshariki'yi plastikten nasıl kalıplarsın

Sonuç

Bu makaleden smeshariki'nin nasıl kalıplandığını öğrendiniz. Fırında kalıplanmış bir karakter pişirdiğinizde, sağlam hale gelir ve çocuğunuza uzun bir süre sevinç getirir.

Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 2019

Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 2019

Related news

 • Cerrahi kavşağı örmeyi öğrenmek
 • Mavi Boncuklu bebek Yeleği Yapılışı
 • Kışlık Menemen Videosu
 • Hediyelik kağıda hediye nasıl paketleneceği ile ilgili ipuçları
 • Duşu kendi ellerinizle takma

 • Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 94

  Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi


  Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 52

  Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 9

  Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 73

  Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 6

  Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 95

  Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 78

  Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 47

  Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 95

  Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 43

  Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 43

  Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 74

  Plasticinein beyinleri nasıl yapılır. En gençler için ders modellemesi 62