19.06.2019

Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar 11

Pizza "Papa Jones" (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar

Pizza görünümünün tarihçesi çok uzağa gider.Antik Romalılar ve Yunanlıların mutfak gelenekleri. Ama sadece XVII yüzyılda Napoli'deki pizza jolo'su ile bu yemeğin hazırlanmasıyla doğrudan ilgili olan ayrı bir meslek vardı. Bu adam bu yemeği özellikle çalışan köylüler için hazırlıyordu. Pizza, tüm insanlığın dünyaca ünlü inceliği haline gelmeden yıllar geçti. Günümüzün, XX. Yüzyılın ortalarından itibaren, ABD'de yaygınlaşıp yarı bitmiş bir ürün haline geldiği ve birçok Amerikan ailesinin beslenmesinde başarılı olduğu bir dönem olduğu düşünülmektedir.

Bugün ve ülkemizde bu İtalyan düz kekPatates ya da köfte olarak aynı philistine fenomenidir. Evine ve ofislere yemek sunan birçok restoran, kendi menüsünde çok çeşitli pizza sosları bulundurmaktadır.

Yolculuğumuz Irkutsk'taki "Papa Jones" da başlıyor. Amerikan standartlarına göre yemek pişirmekle ünlü olan Pizza, İtalyan geleneklerinde yaratılmıştır.

Irkutsk pizzacı "Papa Jones"

2011 yılında Irkutsk'ta 4 şube açıldışirket "Papa Jones". Kurum sloganı ile kendini kamuya sundu: "En iyi malzemeler, en iyi pizza." Şehirde yeni pizzacı hakkında çok fazla reklam vardı. Burada leziz hamur işlerini tadabilir ve Amerikan-İtalyan tarzı servis, mutfak ve odanın içinin atmosferine atlayabilirsiniz.

papa johns pizza irkutsk

Irkutsk'taki pizza "Papa Jones" ziyaretçileribarda oturup, büyük miktarlarda akan bir peynirle taze pişmiş aromatik pizzayı dokuma. Ya da eğlenceli bir şirket tarafından gelir ve tercihinize göre, pizza toppings bileşimini seçin. Siparişinizin bonus kısmı sarımsak sosu şeklinde bir hediye olacaktır. Geleneksel veya ince bir testte bir pizza seçmek de mümkündür.

Tüm pizzalar halkın önünde hazırlanır. Hamurun tabağınızda servis yapmasına kadar olan tüm süreç, bar tezgahından ya da tabloların bu kısmına bitişik olarak görülebilir. Burada bulunan lezzetler hakkında konuşmalı mıyım?

Şehrin Amerikan pizzası

Irkutsk'daki ilk "Papa Jones" caddede açıldıLermontov, 81/2. Şehrin en büyük bölgesinde Sverdlovsk bölgesinde. Burada en büyük ziyaretçi akışı. Bu "Papa Jones" sayesinde Irkutsk'ta ün kazandı ve şehrin diğer bölgelerinde açmaya başladı.

pizza irkutsk teslimi

İlk kurumun açıldığı yerde biliyoruz. Şu anda Irkutsk'ta "Papa Jones" da 4 adres var. Diğer üç tesiste pizza ve diğer atıştırmalıkların tadını çıkarabilirsiniz: Mukhina, 8 (Sverdlovsk bölgesi), Sovetskaya sokağı, 128 (Oktyabrsky bölgesi), Marata, 48 (Kirovsky bölgesi). Irkutsk bölgesindeki bir başka şube Angarsk şehrinde, 15 Mikrodistrict, 50.

Irkutsk'daki "Papa Jones" kurumları ile ilgili iletişim bilgilerini açıklığa kavuşturmak için şirketin resmi web sitesine başvurabilirsiniz. Ayrıca bir menü ve çok ilginç şeyler var.

Pizzayla çalışma modu

Irkutsk pizza severler için bilgi: "Papa Jones", şehirdeki tüm dallarda aynı rejim ve aynı program altında çalışıyor. Pazartesiden perşembeye kadar, kurumların kapıları sabah 10'dan akşam 11'e kadar açık, cuma ve cumartesi günleri ise çalışma günü gece yarısına kadar, pazar günleri ise hafta içi günlere göre uzatılıyor.

pizzacı baba johns irkutsk

Kurumun kafe-pizzacı olarak çalışmasına ek olarak,"Papa Jones", nüfusun şehrin herhangi bir yerinde taze, sıcak hamur işleri elde etmesi için bir fırsat sunuyor. Irkutsk'ta pizza teslimi kurumun çalışma rejimine göre yapılır.

Kasaba halkı emin olabilir: Pişirme, örneğin bir sobadan alınmış olsaydı ellerinde olacak. Kurye sadece hızlı bir şekilde istenilen hedefe ulaştırmakla kalmaz, aynı zamanda dikkatli bir şekilde özel bir termo torbaya yerleştirir.

Menü "Papa Jones" (Irkutsk)

Menüde 15 İtalyan var.Baz çeşitlerine sahip pizzalar: geleneksel veya incelikli bir testte. Ayrı konum, belirli bir gruba ek olarak olabilen dolguların aralığını gösterir. Örneğin, domuz pastırması, sığır eti, ızgara tavuk, jambon, İtalyan sosisi, biberli, karides, zeytin, ananas, jalapenos ve çok daha fazlasını formüle etmek mümkündür.

Baba Jonas Irkutsk menüsü

Lenten menüsünün takipçileri içinAmerikan mutfağı takipçileri için sıcak "Meksikalı" hayranları için "Vejetaryen" - "Cheeseburger pizza" ve çok daha fazlası. Ama pizzaya ek olarak, "Papa Jones" da (Irkutsk) menüde:

 • sıcak mezeler (tavuk kanatları "Buffalo", 2 tip peynir sopa, et kaltszone ve diğerleri) büyük bir ürün yelpazesine;
 • 3 salata ("Yunan", "Bahçe", "Sezar");
 • 2 hamur ("Anne", "Primavera");
 • 2 çeşit dondurma ve 1 cheesecake.

Menünün gözden geçirilmesi sayesinde, sonuca varılabilir"Papa Jones", işletmelerinin profesyonellerinin pizzanın geleneksel hazırlanmasında tat gereksinimlerini karşılamaya hazır olduğu bir pizzacı. Ve menüde eşlik eden yemekler, kuruluş ziyaretçileri için harika bir ektir.

Konuk yorumları "Papa Jones"

"Papa Jones" (Irkutsk) 'daki pizza hakkında cevap verdiZiyaretçiler olumlu. Kurum her zaman temiz ve rahattır. Burada da çok iyi pişirilmiş herhangi bir pizza ve atıştırmalıkların tadını çıkarabilirsiniz. Hemen hemen tüm Irkutskianlar bu kurumun kentteki en iyi pizzacı olduğunu oybirliğiyle ifade etti. Bu sadece İtalyan yemeğinin lezzetli servisine değil, aynı zamanda şirketin sloganının belirttiği kaliteli malzemelere de bağlıdır.

baba pizza irkutsk adresi katıldı

Irkutsk "Papa Jones" da pizza teslim edildi.bir emir değerlendirmesi ile işaretlenir: siparişler zamanında teslim edilir ve bulaşıkların fırından taze olduğu hissi vardır ve nazik kurye tüm pizzacı ekibinin çalışması hakkında hoş izlenimler bırakır.

Değerlendirmelerde, sadece düzenli ziyaretçiler değilYemeklerin kalitesi için sadece "Papa Jones" a olan bağlılıklarını ifade etmekle kalmıyor, aynı zamanda servis personeli ile olan memnuniyetini de dile getiriyor.

Olumsuz geri dönüşler de yerini buldu, ancak onlarson derece nadirdir. Ve çeşitli menüler veya uzun süreli teslimat eksikliği ile ilişkilidir. Negatif olanlar tek bir karakterde iken, daha büyük bir hacimde olumlu eleştiriler olduğu unutulmamalıdır.

Sonuç

Bugün pizzacı "Papa Jones" ile tanıştık.Irkutsk'taki kurumun çalışmalarını ve sloganlarında dile getirdiği sözlerini dile getirdi. Anlaşıldığı üzere, her şey beyan edilen kelimelere karşılık gelir. Ziyaretçilerin kurumlara yönelik incelemelerine dayanarak, burada, çoğu fikirde dile getirildiği gibi, şehrin en lezzetli pizzasının olduğu sonucuna varabilirsiniz.Related news

 • Tavuk - Tarifler
 • Yağ Çekmeyen Pişi Tarifi Videosu
 • Deniz Kabuğu Bebek Hırkası Yapılışı
 • Ağcanın Çakıcıyı ziyaret talebine ret
 • Tel Abyaddaki ABD bayraklarından 3ü indi

 • Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar 26

  Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar


  Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar 88

  Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar 58

  Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar 72

  Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar 51

  Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar 34

  Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar 42

  Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar 50

  Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar 89

  Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar 79

  Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar 53

  Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar 37

  Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar 15

  Pizza Papa Jones (Irkutsk): restoran adresleri ve yorumlar 12