Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 2019

Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 2019
15.09.2019

Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 91

Pixelmon'da Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler

Pixelmon'daki efsanevi Pokémon en çokgüçlü yaratıklar ve herhangi bir kullanıcı onları koleksiyonda yakalamak istiyor. Nadiren gözlerine gelirler ve yalnızca bazı yerlerde bazı noktalarda görünürler. Efsanevi Pokemon'u bir sürü evcil hayvana eklemek için onlarla ilgili eksiksiz bilgiyi bilmelisiniz.

Değişiklik Açıklaması

Bir grup girişimci, tüm Pokémon'un eklendiği bir mod oluşturdu. Bunların arasında, Pixelmon'daki efsanevi Pokémon her bakımdan özel bir yer işgal ediyor.

pixelmon'daki efsanevi Pokemon

Bu evrendeki oyuncuların asıl görevi -harika yaratıklar avı ve kendi savaş takımını yarat. Pokemon pokeboldun ardından, antrenörün malı olarak kabul edilir ve tüm savaşlarda ona doğru hizmet eder. Oyuncu, yakalanan yoldaşları topluyor, seviyelerini yükseltiyor ve yeni beceriler öğretiyor. Oyunda, animasyon dizisinde ve diğer projelerde sunulan Pokemon'la çatışmaların temel ilkeleri işe yarıyor. Örneğin, canlıların su türü yangın kategorisine göre bir avantaja sahiptir, ikinci saldırılar neredeyse zarar görmez.

Savaştan sonra, Pokémon iyileştirilmeli ve onlar dinlenmelidirÖzel ilk yardım görevlerinde bulunurlar. Pixelmon'daki efsanevi Pokémon, diğerleri gibi değiştirilir. Bu amaçla, pokebolların bulunduğu yörede özel bir cihaz uygulanmıştır.

pixelmon'da efsanevi Pokemon'u bulma

Pokémon'a efsanevi ne denir?

Gerçekleştirilen efsanevi toplam sayısıPokemon oyunu 11. Bütün fanlar taraftarları tarafından biliniyor ve animasyon serisinin ilk üç sezonuna atıfta bulunuyorlar. Pixelmon modunda efsanevi Pokémon'ın adı her tecrübeli oyuncunun bildiği bir şey ama nadiren bilgi paylaşıyor ve onları savaşlarda son koz olarak kullanıyorlar. "Efsanevi" işareti olan varlıklar, güç ve kişisel beceriler nedeniyle genel numaradan oldukça seçkinlerdir.

Aynı seviyede pompalama yapan sıradan bir pokemonOnların tipinde üstün olsalar bile, onları savaşta yenemeyecek. Örneğin, ruhsal kategorideki Sessiz, düzeyleri beşten fazla farklı değilse, kolayca Gengar ruhuna hakim olabilir. Efsanevi Pokémon'ların kendileri arasında, dayanıklılık, güç ve koruma açısından yaklaşık olarak eşittir. Aralarındaki savaştaki zafer, türünün üstünlüğü ve antrenörün kişisel taktikleri tarafından belirlenir. Savaşta, bir canlının davranışını, uykuyu, felç, korku ve parametre azaltma becerilerini uygulayabileceğini belirtmek gerekir. Yetkili bir stratejiden, bir kavganın sonucu, pompalama ve kategoriden ziyade dayanır.

pixelmon'da efsanevi Pokémon nasıl yakalanır

Tek oyuncu oyunu

Efsaneviyi bulmanın ilk yoluPixelmon'da Pokémon, konumların keşfi. Yaratanın nerede görüneceğini ve burayı koruyacağını bilmelisin. Sürekli olarak bazı eylemler yapmak önemlidir, aksi halde karakter uyku moduna girer ve anı kaçırılır. Her efsanevi Pokemon'un, belirli bir zamanda göründüğü kendi konumu vardır. Bu liste şu bölgeleri içerir: Derin Okyanus, Steep Dağı, Plaj, Savana, Çiçek Ormanı ve diğerleri.

Günün saati ile zaman kaybetmemek de önemlidir. Örneğin, Mio günbatımında beklerken, Kiogra sadece geceleri yakalanır. 11 Pokémon'un bu listede bir istisna var. Zddos, Moltres, Articino (kuşların üçlüsü), yüklü küreler kullanılarak şema kullanılarak elde edilir. Küre, seçilen kuşun (ateş, buz, elektrik) unsurlarına karşılık gelmelidir. Öğeler zaferler ile ücretlendirilir ve yalnızca 375 kazanç işaretlendikten sonra tamamlanacaktır. Kürelerin uygulanması için hazırlanmaya değer, çünkü Pixelmon'daki bu efsanevi Pokémon savaşmadan teslim olmayacak.

pixelmon modada efsanevi Pokemon'un adı

Çok Oyunculu Oyun

Oyuncular genellikle bunun için çevrimiçi bir mod seçerModifikasyon, çünkü gerçek rakiplerle savaşmak daha ilginç. Sunucudaki başka bir kullanıcı, iyi arkadaş olmadıkça Pixelmon'daki efsanevi Pokémon'u nasıl yakalayacağınızla ilgili bilgileri asla paylaşmayacaktır. Yakalamak için en katı pokeybollar hazırlamak ve yaratık sağlık% 30 daha az sahip olacak, onları savaşta uygulamak için gereklidir.

Bu yerlerde efsanevi Pokémon yaşamakve tek bir modda olduğu gibi aynı zamanda görünür, ancak istisnalar vardır. Mute gibi bir oyun deposunda sadece üç kuş satın alınır. Diğer yedi yaratık da satılıyor, ancak bağımsız eylemlerle elde edilebilir. Efsanevi Pokemon'u yakalamak için, sürekliliğe ve çok fazla boş zamana ihtiyacınız var, o zaman her şey mutlaka gerçekleşecek.

Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 2019

Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 2019

Related news

 • Karaca Akalınla dostluğum bitti
 • Arabadan Süt Kokusu Nasıl Çıkar
 • Pratik Kabak Yemeği
 • Ömrünün Baharında Olmasına Karşın Kendini Yaşlı Hissedenlerin Haklılığına Kanıt 17 Olay
 • Yazar Kat Martin: kitaplar

 • Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 11

  Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler


  Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 58

  Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 29

  Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 74

  Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 25

  Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 30

  Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 29

  Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 73

  Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 96

  Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 60

  Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 79

  Pixelmonda Efsanevi Pokémon: yaratıklarla ilgili tüm bilgiler 70