Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 2019

Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 2019
23.08.2019

Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 62

Pitbike "Irbis" TTR 125 gözden geçirilmesi

Çok sayıda pitbik arasında bir model var.Çinli üretici - "Irbis" 125 TTR. Düşük fiyata rağmen, bu oldukça yüksek kaliteli ve güvenilir bir cihazdır. İlginç bir modele daha yakından bakalım.

kar leopar 125

Genel Bilgiler

"Irbis" TTR 125 bir off-road motosikletçapraz tip. Şirket "Irbis" Rusya'da bu modelin resmi satıcı ve satıcısıdır. "Irbis" TTR 125 üzerinde binmek için bir sürücü ehliyeti ve trafik polisi ile kayıt gerektirmez. Bu motosiklet - fiyat ve kalite bir arada için en iyi seçenek. Rusya'nın çoğunda yaygınlık göz önüne alındığında, bu motosiklet sınıfının popülerlik kazanmaya başladığı sonucuna varılabilir. Kendilerini kros içinde denemek isteyenler için, bu motosiklet sürüşün temel unsurlarını öğrenmek için ilk dönem için idealdir. Ayrıca, "Irbis" TTR 125, ülkede ya da ormanda eğlence için gitmek için gitmek isteyenler tarafından beğenilecek. Bu modele yılın herhangi bir zamanında - hem kış hem de yaz aylarında binebilirsiniz.

Modelin ana özellikleri

Düşük maliyete rağmen, bir motosikletiyi teknik özelliklere sahiptir. Onun tasarımında Honda Cub motoru ile ortak olan oldukça güçlü bir motoru var. Motor, sağlam montajı ve iyi kaynak tüketimi ile ayırt edilir.

Ek olarak, modelin gücü onunçerçeve omurga tipi. Motor alttan askıya alınmıştır. Motosikletteki çerçeve yüksek kaliteli ve dayanıklı metalden yapılmıştır. Bu tasarımın çerçeveleri, Ducati'nin kült modellerinde bile kullanılmaktadır.

Motosiklet "Irbis" TTR 125 manuel debriyaj vardır. Bu, modeli otomatik bir şanzımana sahip olan benzer bir motorla bisikletlerin çoğundan ayırır. Otomatik şanzıman ile sürüş yapmak daha kolay olabilir, ancak bir motosikletin çapraz kontrolü için tüm inceliklerini kontrol etmenize izin vermez. Irbis şanzıman dört hıza sahiptir. Spor tipi sürüş için vites oranları ve hız değiştirme sırası kesin olarak seçilmiştir. Modelin maksimum hızına gelince, araç yüksek kaliteli asfalt kaplamada 100 km / saat hıza çıkabilir.

Motosiklette "Irbis" TTR 125 iyi kuruldusüspansiyon sınıfı için. Zıplamak için elbette uymuyorlar, ancak asfaltsız yollarda yüksek hızda sürüş yapmak gayet iyi. Bir motosikletin tek değerli artıları, düştükleri zaman kendilerinin katlanacağı ayaklıklardır, bu yüzden onları kırma veya bükme olasılığı çok düşüktür.

görünüm

Motosiklet "Irbis" 125 kırmızıdır. Tasarım açısından, pahalı markaların çapraz modellerinden daha kötü değil.

kar leopar 125

Klasik pitbays "Irbis" TTR farklıdırbiraz daha büyük. Bisiklete monte edilen ön tekerlekler 17 inçlik bir hacme sahiptir ve arka tekerlekler 14 inçtir. Bu tipteki çoğu motosiklette on inçlik jantlar kullanılır. Büyük tekerlekler sayesinde, sadece yetişkinler değil, aynı zamanda gençler de tarif edilen araca binebilir. Bu motosiklet boyutu 160 ila 180 cm yüksekliğindeki insanlar için tasarlanmıştır.

Spit diskler, arazi lastikleri veHer iki tekerdeki disk frenleri sadece iyi bir görünüm sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kullanım için de pratiktir. Disk frenleri, kampanalı frenlerle karşılaştırıldığında, kir, yağmur veya kar gibi zor koşullarda fren yaparken çok daha iyidir. Ayrıca, frenleme ve hızlanma sırasında, özel çapraz lastik ile önemli bir rol oynar.

Kural olarak, ülke bisikletlerinde değilMotosikletin aşırı ağırlığını oluşturmayacak şekilde monte edilmiş aydınlatma. Ama bu modelde kullanım kolaylığı için karanlıkta sürüş için en basit far. İstenirse, bu yerde bir körleme tapası takılarak çıkarılabilir. Ayrıca, motosikletçiler genellikle ön kanadı bir diğeriyle değiştirir.

irbis tp125

Sonuç

Motosiklet "Irbis" TTR125 harika bir seçenekaşırı sürüş öğrenmek isteyenler için. İyi teknik verileri, ucuz maliyetle mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir. Motosiklet güçlü bir motor ve sağlam bir çerçeve ile donatılmıştır. Bu pitbike düşük iniş, aşırı paten için daha uygun hale getirir. Bu model hem gençler hem de yetişkinler için uygundur.

Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 2019

Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Blenderın farklı kullanım alanları
 • Sütlü Saray Lokumu Tarifi
 • LİF İPİNDEN ÇİÇEKLİ BAYAN PATİK AÇIKLAMALI
 • Çocuklara yemek yaptırılmalı mı

 • Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 87

  Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi


  Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 21

  Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 8

  Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 33

  Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 94

  Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 1

  Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 40

  Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 27

  Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 59

  Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 51

  Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 44

  Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 11

  Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 83

  Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 65

  Pitbike Irbis TTR 125 gözden geçirilmesi 49