21.06.2019

Piracetam kullanım talimatı. Temel bilgiler 86

"Piracetam" kullanım talimatı. Temel bilgiler

Piracetam kullanımı için talimatlarNootropik olarak ilacı karakterize eder, doğrudan beyin araçlarına etki eder. İlaç bilişsel (bilişsel) süreçlerin gelişmesine katkıda bulunur: öğrenme, dikkat, hafıza, zihinsel performans yeteneği. İlaç, merkezi sinir sistemini birçok yönden etkileyen bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, örneğin, beyindeki uyarılma dağılımı oranını değiştirerek, sinir hücrelerindeki metabolik süreçler geliştirilir, mikrosirkülasyon artar, kanın reolojik özellikleri geliştirilir.kullanım incelemesi için pyracetam talimatlarıBu durumda, ilacın vasodilasyonu yokturetki. Tedavide ("Piracetam" ın kullanımına dair talimat), neokortikal yapılardaki hemisferler ve sinaptik iletkenlik arasındaki bağlantıda bir iyileşme vardır. Ajan, trombosit agregasyonunu inhibe eder, sert alyuvar hücrelerinin dış zarındaki konfigürasyon özelliklerini geri yükler, vestibüler tipte nistagmusun süresini ve şiddetini azaltır.

randevu

İlaç ("Piracetam" kullanımı ile ilgili talimatlar)Bu tür bilgiler içerir) hafıza bozukluğu, aktivite, konsantrasyon, dikkat, duygudurum değişiklikleri, yürüme bozuklukları, davranış azalması ile komplike psiko-organik sendromun semptomatik tedavi olarak yetişkinlere tavsiye edilir. Endikasyonları, psikojenik ve vazomotor tipin baş dönmesi dışında, vertigo (baş dönmesi) ve denge ile ilgili bozuklukları içerir.pirasetam kullanımı ile ilgili talimatlar"Piracetam" ilacı reçete edilir.Klinik miyokloninin tedavisinde diğer ilaçlar ile birlikte veya monoterapi olarak kullanılır. Endikasyonları bir orak hücreli vazooklorş krizini içerir. Çocuklar için, disleksi için ilaç önerilir. İlaç sekiz yaşından itibaren reçete edilir. Endikasyonlar ayrıca orak hücreli vazo tıkanıklığı krizinin tezahürlerini içerir.

Dozaj rejimi

kullanım için piracetam kapsül talimatları

Kullanım "Piracetam" Talimatları önerirParenteral uygulama için (infüzyon, damardan bolus) ile tedavi başlar. Tüm psikoorganik sendromu ilk haftasında 4.8 g atar. Daha sonra destek tedavisi için hareket -, üç ila dört günlük aralıklarla 7.2 C'nin ilk dozu, doz 24 g, en fazla 4,8 g artar baş dönmesi için 1.2-2.4 g, denge bozukluğu kortikal miyoklonus tahsis 2,4-4,8 g eşlik Tedavi, patoloji boyunca devam eder. Bir ya da küçük durdurma kullanımı yokluğunda terapötik bir etkiye halinde 1.2 yavaş yavaş her iki günde bir dozun azaltılması anlamına gelir ilaç miktarını azaltmak veya iptal etmek için deneyin her altı ayda bir tavsiye edilir. akut ya da şiddetli koşulların örnek, parenteral uygulama ile tedavi başlar olarak, oral yol ile (kabartma durumundan sonra) eklenmiştir. "Piracetam" (kapsül) kullanım talimatları bizzat hastalığın doğasına uygun olarak aday için teşvik edilir anlamına gelir.Related news

 • Bir gezinme için kırıntı al
 • Fırında Donut Tarifi Videosu
 • 2. Uluslararası Antalya Çocuk Tiyatroları Şenliği Başlıyor
 • 3-6 Aylık Bebek Yelekleri
 • GTA 5de frizler nasıl çıkarılır: ipuçları

 • Piracetam kullanım talimatı. Temel bilgiler 33

  Piracetam kullanım talimatı. Temel bilgiler


  Piracetam kullanım talimatı. Temel bilgiler 42

  Piracetam kullanım talimatı. Temel bilgiler 80

  Piracetam kullanım talimatı. Temel bilgiler 100

  Piracetam kullanım talimatı. Temel bilgiler 52

  Piracetam kullanım talimatı. Temel bilgiler 75

  Piracetam kullanım talimatı. Temel bilgiler 99

  Piracetam kullanım talimatı. Temel bilgiler 48

  Piracetam kullanım talimatı. Temel bilgiler 2

  Piracetam kullanım talimatı. Temel bilgiler 37

  Piracetam kullanım talimatı. Temel bilgiler 83

  Piracetam kullanım talimatı. Temel bilgiler 80

  Piracetam kullanım talimatı. Temel bilgiler 35