Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar 2019

Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar 2019 Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar

Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar

En popüler ve satın alınanlardan biriFransız otomobilleri "Peugeot 307 SW" olarak kabul edilir. Bu modelin başlangıcı, 14 yıl önce 2001'de gerçekleşti. Fransız otomobil endişesinin yeni icadı bir neşeyle karşılandı. Bu, 2002 yılında bu modelin "yılın arabası" olarak tanınmasıyla kanıtlanmıştır. Eh, bu makine çok popüler olduğundan, teknik özelliklerini ayrı ayrı belirtmeye değer.

пежо 307 sw

Faydalı bilgiler

Yani, "Peugeot 307" bir arabadırAvrupa sınıfı S'nin temsilcisi. Bu kategori genellikle farklı bir şekilde de adlandırılır. Daha popüler isim - Golf sınıfı. Yani, bu makine iki versiyonda üretilmektedir. Potansiyel alıcılar beş veya üç kapılı hatchback seçebilir. Ve her iki varyantın boyutları kesinlikle aynıdır. Kapılar dışında farklılar.

Model yelpazesi oldukça çeşitlidir, ancak maliyetiBöyle bir araca "Peugeot 307 SW" olarak özel ilgi gösterilmelidir. Eh, bu 2002'de ortaya çıkan bir araba. Artırılmış kapasiteye sahip olan station vagonu - popülerliğini kazandıran karakteristik özellik. "Peugeot 307 SW" yedi yolcu taşıyabilir - ve hepsi rahat hissedecekler.

Peugeot 307 sw Teknik Özellikler

Gövde ve boyutlar

İlginç bir şekilde, bu sürüm taban ile (yani,her zamanki Peugeot 307 ile, ek belirtiler olmadan) ortak her şeyden bir kütle vardır. Hatta bazen karışırlar. Ancak farklılıklar daha az değildir. Vücudu anlatmak istediğim ilk şey. Tasarım açısından değişti ve makinenin kendisi yeni boyutlar kazandı. Dingil mesafesi on santimetre artırıldı. Toplam uzunluk 12 cm arttırıldı, bunun sayesinde iç mekan çok daha geniş oldu. Potansiyel alıcılara, üç sıra koltuk bulunan yedi kişilik bir varyant - bireysel sipariş verme fırsatı verilir. Ek koltuklar, ikinci sıranın hemen arkasında, bagaj bölmesine monte edilir. Ve, bu arada, son yerler - sadece dermatom ile kaplı, mütevazi bir kanepe değil. Bunlar yolcunun ayarlayabileceği tam koltuklardır. Ayrıca, emniyet kemerleri ile donatılmıştır. Bir sandalyede tam sandalyeler. Ve ek koltuklara ihtiyaç yoksa, kolayca katlanabilirler. Bagaj için uygun bir alan bırakıldı.

Çok fonksiyonlu salon

Aracınızı ikiye ekleyebileceğiniz gerçeğine ek olarakTam koltuklar, arabanın iç kısmı "Peugeot 307 SW" nin çok daha ilginç özellikleri var. Örneğin, bagaj bölümünün hacmini değiştirebilirsiniz. Ve bu üçüncü sıraya katlanmanın yanı sıra başka yollarla da yapılacak. Bu arabanın her versiyonunda - "Peugeot 307 SW 2.0" veya başka bir değişiklik olsun - ikinci koltuk sırasını ekleyebilirsiniz. Boyuna ayar fonksiyonu vardır. Onlar birbirinden ayrılmış koltuklar şeklinde yapılırlar. Bu durumda, ortalama katlanabilir, böylece sandalyeyi bir masaya veya kol dayanağına çevirir - kullanmayı düşünecek biri vardır.

 Peugeot 307 sw özellikleri

"Peugeot 307 SW" - motorların özellikleri

Yani, tüm powertrains hakkında bilgiSürücüler haklı olarak en önemli ve değerli olarak kabul edilir. Bir araba seçerken, herkes, bu veya o araba ile donatılmış olan motora dikkat etmeyi ve daha sonra görünüşü, iç mekanı, optiği ve diğer detayları dikkatle inceler. Eh, motorlar "Peugeot 307 SW" özellikleri oldukça iyi - Fransız station wagon için. Üreticinin otomobillerin temel versiyonları, 1.6 litrelik motor üreten 110 "atlar" veya 136 litre kapasiteli iki litrelik bir üniteyle donatıldı. a. Ayrıca bir dizi motorda da bir turbodiesel var. Bu, konuşmak için, önceki iki - 1.9-litre, 110-güçlü arasındaki ortalama ortalama versiyonu. İlk benzin seçeneğinden daha iyi (hacim daha büyük olduğundan ve tasarruflar daha yüksek olduğundan), ancak saniyeden daha zayıftır. Genel olarak, söyledikleri gibi zaten bir tat ve renk var.

Peugeot 307 sw 2 0

Özel sürüm

"Peugeot 307 SW" hakkında yapımın başlangıcından sonra yorumlarçok ilginç görünmeye başladı. Sahiplerinin ezici çoğunluğu, otomobilin mükemmel - fonksiyonel, güvenilir, "itaatkar" olduğu konusunda güvence verdi. Belki de bu, üreticilerin Break olarak adlandırılan ayrı bir modifikasyon yaratmalarına ilham verdi. Bu bir istasyon vagonu ve SW'ye çok benziyor. Aslında, onun takipçisi. SW, Break'in yaratılmasının temeli oldu.

Yani, bu sürüm sadecebeş kişilik salon. Ek bir ücret karşılığında bile makineyi şeffaf bir üst ve elektrikli perde ile donatmak mümkün olmayacaktır. Bundan sonra 307 SW aynı Break'dir. Sadece saydam bir tabana sahip daha zengin bir pakete sahiptir (bu, tüm versiyonlarda gereklidir) ve üçüncü sıranın ek koltuklarıyla birlikte (ancak bu talep üzerine). Yani, "Peugeot 307 SW" özellikleri onun takipçisi daha iyi olacaktır. Ama araba ara, garip bir şekilde, talep var.

fiyat

Eh, her şey iyi Peugeot 307 SW - tekniközellikleri, tasarımı, iç, gövde hacmi, taşıma ... Ama bir araba seçerken büyük bir rol oynayan önemli bir faktör daha var. Ve bu bir fiyat meselesi. Şey, ilginç, ama bu açıdan 307 SW kazanır. İyi durumda kullanılan kullanılmış bir araba, 250.000 rubleden daha az bir miktara mal olacaktır. Tabii ki, bu modifikasyondaki motor en güçlü olmayacak ve serbest bırakma yılı açıkça bir başlangıçtır. Ama büyük bir miktar için, ama hala böyle bir astronomik (yaklaşık 300 000 ruble.) 2006 yılında 110 litrelik bir motorla "Peugeot" satın alabilirsiniz. a. ve 1.6 litrelik bir motor.

onarım peugeot 307 sw

ekonomi

Değerlendirmelerle kanıtlandığı üzere tasarruf anlamında,Bu makine de memnun. araç bu sınıf için yakıt tüketimi azdır - 100 km karma modda sadece 7.4 litre. Makine bakım açısından çok pahalı maliyeti. Bu arada, birkaç kelime "Peugeot 307 SW" onarımı hakkında söylemek gerek. Eğer dikkatlice araç kullanmak ve bir kaza olsun, eğer bu makinenin durumunda, ihtiyacı yok. sorunlar ne olursa - her şey çabuk ve ucuz kaldırılabilir. öngörülemeyen arızalar ortaya çıkmaz - Değerlendirmeler, araba de iyi niyetle, birlikte alınır. Böylece aracın sahiplerinin çoğunluğu diyor. Bu bağlamda, inci çok daha elverişli, 308-th aksine arada, "Peugeot" 307 tarafından, detayları oldukça pahalıdır. Genel olarak, makine konforlu ve rahat değil, aynı zamanda ekonomik ibaret değildir. Hangi bir kez daha teyit - bu araba büyük bir aile için ve bütçe makinelerinin severler için mükemmel bir seçenektir.

 пежо 307 sw yorumlar

Fiyat, kalite ve işlevsellik

Bu üç kriter için, 307 SW çok kazandısınıfındaki rakipler. Nitekim, tasarım ve Fransız grubun gelişimi günlük yaşam için tasarlanmış gerçekten modern, konforlu, şık ve konforlu bir otomobil yaratmak başardı. bant olan özellikler sınıf Golf rakiplerinden aşağı değildir "Peugeot 307 SW", serbest bırakmasından sonra, yeni standartlar ortaya konmuştur. Bu araba iyi bir örnek gösterdi. müşteri talebine göre, belli oldu o yüksek tavanlı gibi araçların fanlar Golf sınıf geniş koltuk başarıyla koltukların yeni düzen ve genel olarak tüm iç tasarım ile birleştirilmiştir "minivenovski" ön cam.

Bu araba bagaj hacmi açısından en iyisi oldu vesalonun yanı sıra arabanın arkasındaki boşlukta. Farklı eldiven kutuları ve konteynırların sayısı ile kimsenin önüne geçilmesi mümkün değildi. Genel olarak, tüm bunlar arabayı oldukça işlevsel ve ergonomik bir makine olarak nitelendiriyor. Ve böyle modern otomobil pazarında değerlidir.

Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar 2019

Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar 2019

Related news

 • Çiçek Böreği Tarifi
 • Amigurumi Tavşancık Kalem Arkalığı Yapılışı Türkçe Videolu
 • Baklava: yemek tarifi ve yemek sırları
 • İngiliz aşçının Mc Donald’s’a açtığı dava sonuçlandı: Hamburgerlerin içindeki et’ amonyak ve yağ hamuru
 • Dünyanın en değersiz paraları

 • Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar

  Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar


  Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar

  Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar

  Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar

  Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar

  Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar

  Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar

  Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar

  Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar

  Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar

  Peugeot 307 SW: özellikleri, yorumlar