Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 2019

Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 2019
22.09.2019

Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 73

Paypal hesabı - "Aliexpress" de nedir? Özellikler, talimatlar ve incelemeler

Modern teknolojiler çok ileriye taşındı. Şimdi, bir satın alma yapmak için, sadece interneti kullanabilirsiniz. World Wide Web'in zaten kendi "pazarlama devleri" vardır ve İnternet kullanıcıları bu prosedürün kurallarına ve nüanslarına aşinadır.

Böyle insanlar, elbette varlığını duyduDünyanın en büyük online mağazalarından biri - "Aliexpress." İnanılmaz derecede düşük fiyatlar, birçok hisse senedi ve şaşırtıcı bir ürün yelpazesi - bu, sitenin milyonlarca müşterinin dikkatini çekti. Giderek, kullanıcılar soruyu soruyorlar: Paypal hesabı - "Aliexpress" de ne? Bununla birlikte bu yayını anlamak zorundayız.

aliexpress için paypal hesabı nedir

Paypal hesabı nedir?

Dünyadaki online mağazaların müşterileri hakkında bilgi sahibimallar için farklı ödeme şekilleri. Sovyet sonrası alanın ülkeleri için, Webmoney ödeme sistemi mükemmel bir kaynak haline geldi. Fakat dünya sahnesinde en çok Paypal görünür. Bu çevrimiçi sistemle, satın alımlar için kolayca ödeme yapabilir veya nakit kabul edebilir / gönderebilirsiniz.

Neden doğrudan kartla ödeme yapmıyorsunuz? İlk olarak, Paypal normal bir kredi kartı zor olabilir yabancı mağazalarda ödeme için iyidir. Prosedürün hızı ve sadeliği gibi avantajlar hakkında konuşmaya değmez bile, kendi başına. Ama ana "koz kartı" fonlarınızın güvenliğidir. Kartınızla ilgili ayrıntıları her zaman üst üste tüm mağazalara vermek ve kendinizi finansal tehlikeye maruz bırakmak istemezsiniz. Bu sizi bu sistemden koruyacaktır.

Başka ne söylemek istiyorum: Paypal, diğer iyi bilinen ödeme sistemlerinde olduğu gibi, herhangi bir dahili para birimi kullanmaz. Bu nedenle, paranızı içinde bulunduğu formda görüyorsunuz. Paypal ile kayıt prosedürü oldukça basittir ve 5 dakikadan fazla sürmeyecektir. Nüanslardan - bir kartın bağlanması durumunda en az birkaç dolar olmalıdır, aksi takdirde sistem bu prosedürü yapmayı reddedebilir.

paypal hesabı aliexpress nedir

Paypal ve "Aliexpress"

Paypal bağımsız bir ödeme sistemidir. Kendi kuralları, kişisel tahkim, operasyonlar ve benzersiz hesaplar için güvenli bir bölgeye sahiptir. Sistemin politikası, satıcının ve alıcının arasındaki işlemleri düzenlemeye ilişkin görevlerini yerine getirmesi için "Aliexpress" web sitesine izin vermedi.

Bu nedenle, Aliexpress uzun zaman önce terk edilmişbu kaynakla işbirliği. Bu nedenle, "Aliexpress Paypal hesabını nasıl öğreneceksiniz?" Gibi sorular Artık fazla ilgi görmez ve nadirdir. Bu sistemlerden ikisi kendi başlarına çalışır ve neredeyse hiç ortak bir zemine sahip değildir. Tek istisna, "Aliexpress" den Paypal'a para iade edilmesidir. Bu genellikle nasıl olur?

aliexpress için paypal hesabı nasıl bulunur

"Aliexpress" üzerindeki satıcılar ve Paypal'da geri ödeme

Çevrimiçi mağaza politikasına aşina olan herkes"Aliexpress", alıcının korumasını biliyorlar. Bir sipariş verdiğinizi ve bunun için ödeme yaptığınızı varsayalım. Mallarınızın satıcısı tarafından gönderme anından itibaren satın alma koruması süresi başlar. Bu süre zarfında satıcıyla bir anlaşmazlık açabilirsiniz. Kural olarak, bu birkaç durumda olur: mallar geldi, ama açıklamalara veya fotoğraflara uymuyor, shld ya da hiç gelmedi.

İlki evliliğin varlığını içerebilir veyaarızalı. Bu durumlarda satıcı, mal için paranın bir kısmını size iade etmeyi veya parayı tam olarak iade etmeyi kabul eder. Bu site kurallarına göre belirlenir. Uygulanmazlarsa, satıcı işini kaybedebilir veya en azından bir itibar ödeyebilir.

Sinsi ve sahte satıcılar kendileriyle geldiBir boşluk - size bir Paypal hesabı için para iade etmek için bir anlaşmazlık söz veriyorum. Böyle bir anlaşmayı kabul etmek için "AliExpress" nedir? Çoğu durumda, sadece para kaybedersiniz ve malları kaybedersiniz. Neden böyle bir maceraya katılmıyorsunuz?

paypal hesabı aliexpress nedir

"Aliexpress" deki Paypal hesabı nedir?

Bir anlaşmazlığı açtığınızda, istekleri görebilirsinizonu kapatmak için satıcı. Gibi, bu onun itibar için kötü ya da mağaza kapanabilir. Buna karşılık, parayı Paypal hesabına iade etmenizi önerir. Aliexpressde ne var? Satıcıyı böyle bir isteği reddetmek için birçok iyi sebep vardır.

Öncelikle, doğrudan doğruya dikkat edintransferler BDT ülkelerinin tüm sakinleri tarafından alınamaz. Bu işlev sadece Rusya'nın sakinleri için kullanılabilir. Yani, Belarus, Ukrayna veya örneğin, Kazakistan sakinleri iseniz, fiziksel olarak Paypal'a para iade edemezsiniz. Ancak, buna rağmen, kendine güvenen satıcılar size bir ödeme garantisi verecektir. Deneyimsiz alıcılar özellikle Paypal için hesaplar yaratırlar, paralarını alacaklarından emin olurlar.

İkincisi, hemen herhangi bir düşünen kişiBu girişimde bir şey kirli olduğunu anlayacaktır. Ne de olsa, "AliExpress" politikası belirli kuralları ve kendi para geri ödeme sistemini kurmaktadır. Ve eğer böyle bir şemayı atlamayı önerirseniz, burada bir önyargı, kirli bir numaradır. Bu davada satıcının amacı size para ödemek ve anlaşmazlığı kapatmak için sizi zorlamamaktır.

Koruma süresi henüz dolmadıysa - anlaşmazlıkbirkaç kez aç. Ama eğer bu sefer çoktan sona gelmişse (bu arada, bunu satıcıya yazarak da artırabilirsiniz) ve anlaşmazlığı kapatacaksınız - yanıt sessizliğini bekleyin. Elbette, dürüst bir satıcı (hangi birimler) size parayı Paypal'a iade edebilir, ancak bu kişisel isteğine bağlı olacaktır. Kimse ve hiçbir şey onun size para iade etmesini istemez, çünkü ihtilaf kapatılır ve savunmanın süresi dolmuştur. Satıcı hedefine ulaştı.

paypal hesabı nedir aliexpress

Koruma süresi dolmadığında para iade

Koruma henüz bitmemişse satıcı anlar,Alıcı bir kez anlaşmazlığı kapatırsa, Paypal için parasını almazsa hiçbir şey onu tekrar açmaz. Bu versiyonda, satıcılardan hiçbiri risk almayacaktır, çünkü bu şekilde malların çifte fiyatını ödeyebilir: Biri size Paypal, diğeri ise koruma programı kapsamında.

Daha ayrıntılı olarak açıklayacağız. Koruma zamanının hala orada olduğunu söyleyelim, ancak satıcı, malların ödemesini Paypal'a sadakatle geri ödedi ve anlaşmazlığı kapattınız. Sonra anlaşmazlığı tekrar açarsınız ve zaten "Aliexpress" size parayı iade etmek için satıcıyı zorunlu kılar. Sonuç olarak, malları ücretsiz olarak alabilir ve ayrıca bir ücret karşılığında bir nakit bonus alabilirsiniz. Bunun için hangi satıcı olacak? Cevap kendini gösterir ve bu nedenle Paypal'a harika bir dönüşe inanmak için bir sebep yoktur.

paypal aliexpress ile iade

Paypal üzerinde transfer ve ödeme

Bir transfer ve ödemenin ne için olduğunu öğrenelimPaypal hesabı. "Aliexpress" de ne var ve fonların iadesi ile nasıl bağlantılı? Konu Paypal-transfer ve ödeme iki tamamen farklı şeylerdir.

Basit bir çeviri nedir, muhtemelen hiç kimseaçıklamaya gerek yok. Ancak ödeme, belirli bir ürün veya hizmet için ödeme olarak yapılır ve Paypal üzerinde bu sorunları düzenlemek için bir alıcının koruması vardır. Yani, ödeme olarak para gönderilirse, ancak satıcı sizsiniz.

Satıcılar bunu "Aliexpress" ile nasıl kullanır? Parayı Paypal'a iade etmeyi vaat ediyorlar, ödeme olarak geri dönüyorlar, hesaptaki parayı görüyorsunuz, anlaşmazlığı kapatmak için işlemin dürüstlüğüne sevinirler. 40 gün sonra, Paypal'daki koruma programı, alıcı anlaşmazlığı açarsa, ödeme olarak aldığınız parayı iade etmenizi zorunlu kılar (bu durumda satıcı sizsiniz ve "AliExpress" ile satıcı, alıcı olarak hareket eder).

Böylece para satıcıya iade edilir ve sizhiçbir şey ile kalmayın. Paypal ile ödeme yapmayı kabul ederseniz, bunun bir çeviri olduğundan emin olun. Eğer ödeme yapıyorsanız, cesurca reddedin ve "Aliexpress" deki her zamanki anlaşmazlığa devam edin.

paypal hesabı nedir

Bu durumda Paypal ile ödemeyi kabul edebilir miyim

Hala ödemeyi kabul edebilirsinPaypal hesabı. "Aliexpress" de ne var? Tüm önyargılara ve "Ali" nin çoğu satanının hala iyi niyetle farklılık göstermemesine rağmen, dürüst insanları bulabilirsiniz.

Bu satıcılar sizi göndermeye davet edebilirPaypal'daki para, koruma süresi bittiğinde bile ve uyuşmazlık kapatılacak. Sadece bu sürümde, Paypal hesabı için ödeme yapmayı kabul edebilirsiniz. "Aliexpress" de ne var? Bu, itibarlarına değer veren ve her müşteriye dikkatli davranan satıcıların endişesidir.

Sadece bu şekilde hiçbir şey riske etmezsiniz, çünküSatıcınızdan biraz para kazanmak için son şansınız. Ancak, bildiğiniz gibi, gerçekten böyle durumlar var ve dürüst ve sempatik bir insana ulaşmak çok nadir.

Sonuç olarak

Paypal hesabı ile ilgili soruya ne olduğu konusunda kapsamlı bir cevap verdiğimizi umuyoruz. "Aliexpress" her zaman müşterilerini önemser ve siz dolandırıcıların hileleri için düşmemeye çalışın.

Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 2019

Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 2019

Related news

 • Taze Börülce Yemeği (Düdüklüde)
 • Belçim Bilgin Erdoğan Kimdir
 • BONCUKLAR İLE KUŞ İŞLEME ŞABLONLU
 • İran’da bilgisayar oyunu tasarım bölümü kurulacak
 • Güzel wiggel. Üreme ve bakım

 • Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 21

  Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler


  Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 21

  Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 81

  Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 24

  Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 80

  Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 74

  Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 50

  Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 69

  Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 94

  Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 79

  Paypal hesabı - Aliexpress de nedir Özellikler, talimatlar ve incelemeler 74