17.06.2019

Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu 26

Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu

Bir kadın yapmanın birçok yolu varmutlu. Bunlardan biri parfümeri Clinique Happy. Zarif çiçek ve narenciye yağları, orijinal nektar şişesine bağlanır. Aroma, parfüm suyunun ilk dakikalarından itibaren büyülüyor. Elma, erik, bergamot ve frezya, gül, zambak çiçeği ve manolyanın hafif notalarının kokusu, bu parfümün perdesinde kaybolmanızı sağlayacaktır. Koku Clinique Happy 1998 yılında kuruldu ve şu ana kadar çok popüler. Zaten birkaç yıl boyunca, Clinique'nin incenses hayranlarını dünya çapında buldu.Clinique Mutlu

Kadın mutluluğunun kokusunun sırrı nedir?parfümeri su Clinique Happy kompozisyonunda yatıyor ve sahiplerine açıklanır? Bu kokunun yaratıcısı, 20. yüzyılın en iyi kadınlarından biri olan güzel ve eşsiz bir kadın - Josefina Esther Menzer. Daha çok Este Lauder olarak bilinir.

Bu parfümlü suyun ana avantajıalerjik reaksiyonların ortaya çıkması için dermatologlarda tekrar tekrar incelemeye tabi tutulmasıdır. İlgili belgeler tarafından onaylanan normdan sapmalar yoktu.

Clinique Happy için bir parfüm kartıdır.onların yaratılış zamanının parfümleri. Bir şişe içinde bir araya getirilen çiçek kokuları, tatlı meyve notaları ve ihale tonlarının bir araya getirilmesi, her yıl artan bir hayran kitlesini kendine çekiyor. Cinsellik, açık yüreklilik, hafiflik ve hassasiyet - bütün bunlar, hayranlık uyandıran parfümlerle dolu parfümlü Clinique Happy bileşiminde ifade edilir.

Clinique markası sadeceHer insanın hislerini fethedebilen eşsiz lezzetler. Sevgi, mutluluk, hassasiyet - bu kelimeler, bu markanın ürünlerini deneyenlerin yaşadığı hisleri tanımlayabilir.Clinique Happy için değerlendirme

2003 yılında dünya yeni bir koku ile sunuldu -Clinique Mutlu Kalp. Bu parfümlü suyu kullanan milyonlarca kadın, yeteneklerine güven duyduklarını hissediyor ve dünyayı kolayca fethedebiliyorlar.

Hafiflik ve tazelik hissi bir salatalık kurar.Siyah frenk üzümü, havuç ve su sümbülü yaprakları. Ayrıca parfümde, modern kadınların karakterinin gücünü vurgulayan belirgin odunsu notalar vardır. Islak, taze, çınlayan, bu koku serin bir sabah yeşil çimenlerin üzerinde çiğ damlaları benzer. Bu nedenle yaz için idealdir.

Özgün kokulardan oluşan bir buket, mutluluk havasıyla belirlenir.ve hassasiyet, her gri günde muhteşem bir şekilde renklendirir. Her yerde adil seks temsilcisine olumlu bir aura yaratan güzel kokulu bir tren eşlik ediyor. Clinique Happy Heart için yaş sınırlaması yoktur - bu parfümler herkes için uygundur. Bu parfüm suyu, hem akşam hem de yaratmak istediğiniz gün görüntüsüne büyük bir katkı sağlayacaktır. Koku, yumuşak ve hafif bir "mendil" ile sizi saran görünmektedir.

Clinique Mutlu KalpClinique Happy Heart'i seçen kadınlar -aktif, cesur, sevgi ve sevgi aynı zamanda. Eğer romantik bir hediye yapmak istiyorsanız, adı "mutlu bir kalp" olarak adlandırılan bu parfüm, rekabetin çok ötesinde.

Orijinal parfümeri şişesi CliniqueHappy Heart ayrıca bu büyüleyici kokunun özelliklerini de dile getiriyor. Formunda, gereksiz bir şey yoktur: Parfümün adı verilen yüzeyde bir kiraz rengi kaplamalı bir mat silindir. Paketlemenin minimalizmi, kokunun zenginliğini vurgulamaktadır. Ancak, alıcıların parfüm seçimine dikkat ettikleri ikinci kalite.Related news

 • Abdülhamit Güler : Bu filme Trump girse Türk çıkar
 • Novella Canterville Hayalet - bir özet
 • Her Filminde Masalsı Bir Dokunuş Var Vakit Kaybetmeden İzlemeniz Gereken En İyi Tim Burton Filmleri
 • TED Ulusal Eğitim Programını Açıkladı
 • Füme-saç-örgülü-uzun-çorap

 • Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu 24

  Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu


  Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu 58

  Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu 84

  Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu 94

  Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu 48

  Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu 100

  Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu 31

  Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu 9

  Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu 50

  Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu 12

  Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu 93

  Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu 100

  Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu 69

  Parfüm suyu Clinique Happy - büyüleyici bir tutku kokusu 6