Para ağacı veya redsula. Ev bakımı 2019

Para ağacı veya redsula. Ev bakımı 2019

Para ağacı veya redsula. Ev bakımı 81 25.02.2019, 13:25

Para ağacı veya redsula. Ev bakımı

hemşire evde bakımCrassula'nın birkaç ismi var: bir para ağacı, şişman bir kadın. Bu bitki, sulu meyvelere ait, Afrika'da yetişir ve boğucu Meksika'dır. Doğa koşullarında, redhusula'nın 3-4 metre yüksekliğe ulaşabileceği, oysa kapalı şartlarda bile bir metreye kadar büyümediği dikkate değerdir.
İlginç bir gerçek: rosula gibi bir bitki (fotograflar gösteriliyor) feng shui uygulamasında çok popülerdir. Onu doğru yere koyarsanız, mutlaka sahibine mali konularda bol şans getireceğine inanılıyor.
Crassula: evde bakım, yetiştirme ve bitki üremesi

Eğer bir bitkiye benzemeye karar verirseniztombul, ilk önce çiçeğin en rahat hissettiği koşulları öğrenmelisin. Crassule kesinlikle yeşillik üzerine doğrudan güneş ışığı yasaktır: çok narin bir yüzeye sahip olmak, hemen şiddetli yanıklarla kaplıdır. Kavrulmuş güneşin ışınlarına yakalanan genç olgunlaşmamış bitkiler tükenebilir.
Yaz aylarında, rozayı sokağa götürebilirsin. Sıcaklık değişimlerinden korkmuyor ve hafif bir gölgede rahat hissedeceksiniz. Yeşillik oluşturmak için, bitki periyodik olarak aydınlatılmış tarafın farklı taraflarıyla çevrilmelidir.
yeniden bakımOda sıcaklığı rejimi, redsula gibi bitkiler için belki de en rahatıdır. Evde onun için bakım özel bir bilgi veya koşul gerektirmez.
Ele alınması gereken tek şey özel bir şey.Dikkat sulandırıyor. Sıcak yaz döneminde bile, yağ yaprağı haftada 2-3 kez sulandırılmalıdır. Tenceredeki toprak suyu sulandırmak için kurutulmalıdır. Doğru, çok fazla kurumaya izin verme. Şişman bir kadının köklerinin çok bol sulamadan hızla kıvrılabileceğini bilmelisin ve bitki ölecektir.
Genç bitkiler çok yoğun şekilde büyürher yıl daha geniş bir kaba nakledilmelidirler. Geniş ve derin olan bir tencerenin seçilmesi arzu edilir, çünkü çiçek için en uygun şartları yaratan bakım veren rosula, yaşı küçük, çok dallı bir ağacda oluştuğu için.
redsula fotoğrafTolstyanka yoğun büyüme döneminde beslenmelidir: ilkbahardan eylül ayına kadar. Gübre sulu meyveler için tasarlanmış bir özel seçmek daha iyidir.
Crassula, evde bakımdoğru şekilde gerçekleştirilir, çok hızlı büyür. Genellikle fidan kesilir, güzel bir taç oluşturur. Bu yapılmazsa, bitki tamamen anlaşılmaz bir biçimde büyüyebilir. Bazen yan dallar o kadar büyür ki, kendi ağırlığının ağırlığı altında kırılırlar. Yani korkma. Temiz ve güzel bir küçük ağaç oluşturarak yağı kesin.
Bitki kesimlerini ilkbaharda veyayıl periyodu. Dilimlerin biraz kurumaya için birkaç saat boyunca sol dallar kesilir. Daha ileri kesimler toprağa ekilir ve bir film veya plastik bir şişe ile kaplanır. Gelecek fidanlar, çürümelerin çürümesini önlemek için günde en az bir kez havalandırılmalıdır.
Crassula, evde size çok fazla sorun vermez, daha sonra akıllı bir dal ağacına dönüşür.

Para ağacı veya redsula. Ev bakımı 2019

Para ağacı veya redsula. Ev bakımı 2019

Related news

 • Siyahtan vazgeçemeyenlerin tercihi
 • Kaplanmış Karnabahar Kızartması
 • Bedeni Boşalıp Ruhu Aç Kalanlar Var

 • Para ağacı veya redsula. Ev bakımı 66

  Para ağacı veya redsula. Ev bakımı


  Para ağacı veya redsula. Ev bakımı 26

  Para ağacı veya redsula. Ev bakımı 85

  Para ağacı veya redsula. Ev bakımı 47

  Para ağacı veya redsula. Ev bakımı 63

  Para ağacı veya redsula. Ev bakımı 94

  Para ağacı veya redsula. Ev bakımı 4

  Para ağacı veya redsula. Ev bakımı 47