Pantolon muzları: moda kalıntıları 2019

Pantolon muzları: moda kalıntıları 2019
31.03.2019

Pantolon muzları: moda kalıntıları 69

Pantolon muzları: moda kalıntıları

Pantolon-muzlar oval pantolonlara veform bu egzotik meyveye gerçekten benziyor. Kalça üzerindeki bu geniş pantolondaki bel, alttan daralır, abartılarda ve kemerde kıvrımlar bulunurken, pantolonlar geniş veya dar olabilir. Kısa bir üstte ya da ayarlanmış bir bluz ile giyin.

Amerika'da kırklı yıllarda muz pantolonu vardıYıllar ve bu şekilde dikkat çekmeyi arzulayan kara tenli caz müzisyenleri tarafından giyiliyorlardı. Seksenlerde, muz pantolonu giymeye ve kadınlara başladı ve bizim zamanımızda muzlar tamamen kadın bir gardırop olarak kabul edilir. Bu sezon, muz pantolonu tekrar moda oldu, onlar sadece biraz daha kısa oldu - onların uzunluğu şimdi ayak bileklerine ulaşır. Fakat bu pantolonlar bacakları görsel olarak kısalttığı için, topuklu ayakkabılar almak zorunda kalacaksınız.

Günümüzde pantolonsuz modern bir kadının gardırobunu hayal etmek zor. Pantolon, pantolon, muz dahil olmak üzere, birçok şey giyebilirsiniz.
Yoğun kumaştan dikilmiş muzlar giyilebilirÖrneğin, bahar ya da sonbaharda serin hava. Hem bisikletçiler tarafından giyilen şık bir tırpan hem de moda deri ceket, blazer veya ceket ile harika görünüyorlar. Çizmelerden muzlara, ayak bileği botlarına veya yüksek topuk ayakkabılara kadar mükemmel. Şık kostüm takıları, görüntüyü bitmiş bir görünüm kazandıracak. Yaz için kumaşlar hafif, akıcı, parlak renkler.

2019-2011 moda pantolonları mavi olabilir,altın ya da bordo çiçekler. Bununla birlikte, gri, siyah, kahverengi ve tonlarının yanı sıra haki renginin de ana renkler olduğu düşünülmektedir. Beyaz bluz ile tamamlanan siyah pantolonlar ofis çalışanları için iyidir. Yaz seçenekleri için, parlak renklerdeki kumaşlar ve pantolonu daha da çekici hale getiren çeşitli aksesuarlar en iyi seçim olacaktır. Yaz modelleri, kayış ve tokalarla dekore edilmiş sandalet veya sandaletlerle giyilebilir.

Kesinlikle konuşmak, ne giymek muz sorusu,Gördüğünüz gibi, hemen hemen hiç bir şeyle giyilebilecekleri için yapamazsınız - gerekli tüm gardırop eşyaları herhangi bir modern hanımın kullanımına açıktır.

En çok muz pantolonu modaya uygun kadınlardar kalçalar ve uzun bacaklar. Bir armut şeklinde bir figürü olan kızlar, bu pantolonlar, kayıştaki kıvrımlar hacimsel olarak görsel olarak arttıkça dolu. Gövde hakimiyeti olan kişiler için pantolonlar kesinlikle tavsiye edilmez. Yüksek topuk ve bu sezonla ilgili aşırı bel, bacakları ve bacakları vurguluyor, bacakları görsel olarak uzatıyor. Kontrastsız bir renkte bluz ve dökme bir ceket aynı etkiyi verir. tüm eksikliklerin gizleme hangi aracılığıyla, hacim oluşturmak için diz bölgesinde olduğu gibi oldukça mükemmel şekil bacakları var kadınlar için pantolon-muz, iyi çözümdür.

Son zamanlarda, tek doğru olanımuz takmak, bir düğme üzerinde düğmeli veya geniş açık, gömlekler, ceketler, artan dikişler, çizimler veya büyütülmüş omuzlar kullanılarak elde edilen bir çeşit X-siluetinin arzusuydu. Şimdi, birkaç ceketli gömlek ve tişört formunun belirgin lehine, kolsuz bluzlar ve açık üstler popülerdir ve muz pantolonu da ortaya çıkabilir, bu nedenle bu kombinasyon oldukça kabul edilebilir. Aynı zamanda, üstleri ve bluzları olan daha dar muzları, geniş ceketleri veya tişörtleri giymek daha iyidir.

Bu konudaki bayan gardırop konusu hakkındamoda pantolon, şekil aslında, ünlü tropikal meyve andıran şık kadınlara tüm defileler üzerinde izleyicilerin dikkatini çekmek tüm yeni koleksiyonlarını sunan birçok tasarımcıların odağı olmaya devam ediyor: Uzun yıllardır alaka kaybetmemiş, tam güvenle söyleyebiliriz.

Pantolon muzları: moda kalıntıları 2019

Pantolon muzları: moda kalıntıları 2019

Related news

 • Serbestçe değiştirilebilir para birimi
 • Murad ile yeni yilda cildinize sağlık armağan edin
 • Mahlepli Poğaça Yapılışı Videosu
 • Büyük Üstat Yaşar Kemalin Bir Tarihi Yansıtan, Asla Unutulmayacak 15 Mükemmel Sözü
 • IPad için en iyi okuyucular

 • Pantolon muzları: moda kalıntıları 42

  Pantolon muzları: moda kalıntıları


  Pantolon muzları: moda kalıntıları 35

  Pantolon muzları: moda kalıntıları 68

  Pantolon muzları: moda kalıntıları 70

  Pantolon muzları: moda kalıntıları 56

  Pantolon muzları: moda kalıntıları 75

  Pantolon muzları: moda kalıntıları 80

  Pantolon muzları: moda kalıntıları 30

  Pantolon muzları: moda kalıntıları 52

  Pantolon muzları: moda kalıntıları 35

  Pantolon muzları: moda kalıntıları 75