Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 2019

Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 2019
18.10.2019

Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 96

Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam

Sadece birkaç yıl içinde oyuncu Anna SnatkinaBaşarılı bir film kariyeri oluşturdu. Onun hesabında diziler ve tam uzunlukta resimlerde düzinelerce rol. Makale sanatçının biyografisini ve kişisel yaşamının ayrıntılarını içermektedir. Size keyifli bir okuma diliyoruz!Oyuncu Anna Shotkina

Oyuncu Anna Snatkina: biyografi

Ünlü bir oyuncu 13 Temmuz 1983'te doğdu.yıl. Onun memleketi Moskova. Ne tür bir ailede kahramanımız büyüdü? Başlamak için ebeveynlerinin sinema ve tiyatro ile ilgisi yoktur. Baba ve anne, kalifiye uçak inşaatçılarıdır. Mesleğini seviyorlar. Baba Vladimirovich, Buran uçaklarının geliştiricilerinden biridir. Anne, Elena Mikhailovna, MAI'de uzun yıllar öğretmenlik yapıyor.

çocukluk

Üç yaşındayken, Anya jimnastik bölümüne kaydedildi. Kız derslere katılmaktan çok memnun oldu. Daha sonra spor aerobik grubuna geçti. Anna kendini anne-babadan bunun hakkında sordu.

Bizim kahramanımız 13 yıllık hayatını spora adadı. Bu süre zarfında önemli başarılar elde etti. Annem ve babam okuldan sonra kızlarının antrenörlük yapacakları spor enstitüsüne gideceğinden emindi. Ama Ani'nin çok farklı planları vardı.Oyuncu anna sleeptina fotoğraf

Öğrenci yılları

Anya, ilk yıllarından beri oyunculuk kariyeri hayal etti. 8 yaşında, Whitney Houston'ı oynadığı "Bodyguard" filmini izledi. Bu resimdeki izlenimler o kadar güçlü ki, en küçük olan Snatkina, sinema lehine bir seçim yaptı. Doğru, ebeveynlerine söylememeye karar verdi.

Tiyatro kolejine kabul için hazırlanıngelecek oyuncu Anna Snatkina önceden başladı. 10. sınıfta kız Shchukin okulunun duvarlarında düzenlenen özel kurslara kayıt yaptı. Bunun üzerine bizim kahraman durmadı. Anya VGIK'de ders aldı.

2001 yılında, Snatkina bir ikincil sertifika aldıeğitimi. Sonunda mesleğe karar verdi. Kız üç üniversiteye - VGIK, GITIS ve Moskova Sanat Tiyatrosu - belgeleri teslim etti. Anna bu kurumlardan birinin öğrencisi olacağını umuyordu. VGIK ve Moskova Sanat Tiyatrosu'nda adaylığı onaylandı. Kahramanımız ilk seçeneği seçti. Bu karar, VGIK öğrencilerinin filmlerde çekilebilmesi gerçeğidir. Diğer üniversitelerde bu hoş karşılanmaz.

Anna yerli bir Muskovit. Eyaletin kızlarından daha kolay olması gerektiği görünüyor. Ancak Snatkina kasıtlı olarak ebeveynlerinden mali yardım almayı reddetti. Bir yetişkin ve bağımsız bir genç bayan gibi hissetmek istedi. İyi bir yaşam için bir burs yeterli değildi. Bu nedenle, Ana serbest zamanlarında çalışmak zorundaydı. "Gorbushka" da bant sattı. Ve bayanlar romanlarının kapakları için güzel bir kız vuruldu. Geliri kaynakları hakkında, Anya ebeveynlerine söylemedi. Onlar için başka bir hikaye hazırladı.

Erken meslek

Oyuncu Anna Snatkina (fotoğraf, Yukarıdaki) ikinci sınıf öğrencisi olmak üzere filmde rol almaya başladı. "Moskova Saga" dizisindeki rol için onaylandı. Resim çekimi 3 yıl sürdü. Anya düzenli olarak siteye geldi ve% 100'ü açtı. Paralel olarak, 2003 yılında, kahramanımız Sergei Bezrukov'un oynadığı ana rol olan "Plot" dizisinin çekimlerine katıldı.Oyuncu anna sleepkina biyografi

başarı

Tüm Rusya'nın ünlü aktris Anna Snatkina2005 yılında satın alındı. "Yıldız olmak için doomed" dizisinin yayınlanmasından sonra oldu. Orada ana rolü oynadı. Snatkina, şarkıcı Zhenka Azarina'nın görüntüsüne parlak bir şekilde alıştı. Bu rolün Ana'ya bariz veya güzel gözler için gittiğini düşünüyorsanız, o zaman çok yanılıyorsunuz. Sert bir dökümden geçti. Oynamak Zhenya Azarin 200'den fazla kız istedi. Ama tüm parametrelere (ses, iletişim biçimi, dış veri) yaklaşan Anna'ydı.

Şu anda, oyuncu Snatkina'nın filmografisi, farklı türlerin ve yönlerin resimlerinde onlarca rol tarafından temsil edilmektedir. Anna'nın en unutulmaz eserlerini vurgulayalım:

 • "Yesenin" (2005) - Prenses Tatiana;
 • "Challenge" (2006) - model;
 • "Kurtların Adaleti" (2009) - Alfred'in arkadaşı;
 • "Varvara" (2019) - ana rol;
 • "Büyük Ailem" (2012) - Natalia;
 • "Kaydet veya yok et" (2013) - Çavuş Lavrov;
 • "Polis karakolu" (2015) - Fomin polisinin büyük kısmı.Oyuncu anna sleeptinna kişisel yaşam

Oyuncu Anna Snatkina: kişisel yaşam

Genç yaşlardan itibaren, bizim kahramanımız yüksek talep edildikarşı cinsin temsilcileri. Ancak, ona rüzgarlı ve aşk kız diyemezsiniz. Anya, damatlara çok talep ediyor. Bağlantıları uçurmakla asla ilgilenmedi.

Birkaç yıl önce, kız fırtınalı başladıaktör Andrei Chernyshov ile bir roman. Çiftin arkadaşları ve meslektaşları bunun bir düğün olduğuna emindiler. Ama beklenmedik bir şekilde tüm Andrew ve Anna ayrılıklarını açıkladı.

Oyuncu gizliliğini ikinciye geçirmeye karar verdi.planlayın ve bir kariyere dahil olun. Ama 2012'de "Dün yaşadığı" programın setinde büyüleyici bir adamla tanıştı. Ünlü St. Petersburg mizahisti Viktor Vasilyev hakkında konuşuyoruz. Adam ve kız telefonları değiştirdi.

İlişkileri hızla gelişti. Yakında Victor sevgili elini ve kalbini sundu. Anna gözyaşlarına dokundu. 12 Ekim 2012'de düğünleri yapıldı. Kutlama, en sıkı gizlilik koşullarında St. Petersburg Yaz Sarayı'nda gerçekleşti. O gün, Anya ve Victor yakınları yakın arkadaşları ve akrabalarıydı.

Nisan 2013'te Snatkina'nın hayatında önemli bir olay daha vardı. Bir kızı doğurdu. Bebeğe Veronica deniyordu.

Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 2019

Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 2019

Related news

 • Cildin Yaşlanmasının Sebepleri ve Yaşlanmayı Geçiktirme
 • Ve Sberbank kartından telefona nasıl ödeme yapacağını biliyor musun
 • Gül Desenli Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu
 • Lunmontovun Junker şiirleri ve kısa analizi
 • ERİKLİ SEMİZOTU SALATASI

 • Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 39

  Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam


  Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 22

  Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 87

  Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 24

  Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 7

  Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 85

  Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 11

  Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 35

  Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 50

  Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 5

  Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 59

  Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 37

  Oyuncu Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel yaşam 46