Omuzda Ejderha Dövmesi: Değer ve Seçenekler 2019

Omuzda Ejderha Dövmesi: Değer ve Seçenekler 2019

Omuzda Ejderha Dövmesi: Değer ve Seçenekler 34 22.02.2019, 08:47

Omuzda Ejderha Dövmesi: Değer ve Seçenekler

Modern dünyada, daha çok insan kendileri yapıyordövme. Çoğu zaman, bazıları Doğu kültüründen ilham alır. En popüler çizimlerden biri ejderhadır. Temel olarak, erkekler tarafından seçilir, çünkü güç gücünü simgeler. Fakat bazı kızlar bu mitolojik varlıkları seçerler, güçlü ve amaçlı karakterlerini vurgulamak isterler. Çoğu zaman omuz bıçağına ejderha dövmesi yapar, ama bu konu değildir. Asıl mesele, ustanın işi niteliksel olarak yaptığı ve çizimin estetik olduğu ortaya çıkıyor.

Bir ejderha dövmesinin anlamı

Bu sembol Avrupa kültürüne geldiJapon ve Çin kültürü. Fakat ejderha Avrupalılardan tamamen farklı bir anlam kazanmıştır. Fakat dövmeler dünyasında, Doğu felsefesi açısından yorumlamak alışılmış bir şeydir. Ejderha, dünyanın dört elementini ve yönünü sembolize eder.

O ayrıca cenneti, dünyayı ve yeraltı dünyasını temsil ediyor. Ateş soluyan yaratık emperyal gücün bir simgesiydi, bu yüzden imparatorların giysilerinde görülebilir. Bu nedenle, omuzdaki ejderha dövmesi güçlü ve kendine güvenen kişilikleri yaratması önerilir.

Yangın nefesli kanatlı yaratılış sembolizeilahi güç ve bilgelik, itaatsizlik. Aslında, ejderha dövmesinin omuz bıçağı üzerindeki değeri farklı şekillerde yorumlanabilir: kişi tarafından hangi modelin seçildiğine bağlı olarak.Omuz bıçağı üzerinde ejderha dövmesi

Olası Görüntü Seçenekleri

Çoğunlukla omuz bıçağına ejderha dövmesi yap, ama yapabilirsin vekolunda, bacak - kişinin isteklerine bağlı olarak. Bu resim genellikle doğum yılı ve doğu stili ile ilişkilidir. Eğer bir ejderha ve kaplanın mücadelesini tasvir eden bir dövme yapılırsa, bu "Yin-Yang" ın anlamını sembolize eder.

Kanatlı ejderhanın patlamasıalev almak için mistik bir anlam kazanır. Eğer yaratık Çin tarzında tasvir edilirse, o zaman bir çarpışma karakteri taşır, çünkü Çin'de tüm unsurların efendisi olarak kabul edilir. Dövme siyah yapılırsa, yukarıdaki değerlere ek olarak, ebeveynlere saygı anlamına gelir.

Kırmızı ejderin çift anlamı vardır: Bir yanda saldırganlığı simgeliyor, diğer yandan - sevgi ve tutkulu duygular. Japon tarzında tasvir edilirse, refah, şans demektir, çünkü böyle bir çizimin ayırt edici özelliği çenenin altında inci olacaktır.kızlar için dövme ejderha dövmesi

"Kadın" ten "erkek" dövmelerinin farklılıkları

Yangın soluyan yaratığın görüntüsü şu şekilde uygulanır:genç erkekler ve kadınlar. Fakat resmin performansında ve anlamında da küçük farklılıklar vardır. Erkekler için omuz bıçağındaki ejderha dövmesi, çizimdeki çizgilerin sertliğinden biraz farklıdır. Çoğunlukla güçlü cinsiyet, ejderhanın düzleştirilmiş kanatlarla, ağızdan bir alev ve keskin dişlerle tasvir edildiği bir taslak seçer.erkekler için omuz bıçağı üzerinde dövme ejderha

En sık kızların omzuna ejderha dövmesiBir peri masalı tarzında gerçekleştirildiğinde, siyah beyaz bir versiyondan ziyade parlak bir renk kombinasyonu kullanın. Bir kızdaki bu yaratık, genellikle bir erkekten daha az agresif ve militan görünüyor. Katlanmış kanatları olan bir ejderha, uyumu ve huzuru ifade eder.

Ejderha dövmesi büyük yapılacaktır tavsiye edilirVücudun bölümleri, çünkü bu yaratıklar ile inanılmaz hikayeler yaratabilirsiniz. Ve mutlaka agresif bir görüntü olmayacak, daha sessiz bir seçenek seçebilirsiniz. Eğer usta her şeyi niteliksel yaparsa, o zaman ejderha dövmesi muhteşem ve estetik görünecektir.

Omuzda Ejderha Dövmesi: Değer ve Seçenekler 2019

Omuzda Ejderha Dövmesi: Değer ve Seçenekler 2019

Related news

 • Meşhur süt helvası nasıl yapılır
 • Göz Ağrısına Ne İyi Gelir
 • Arrow Season 4 Trailer
 • Patlıcanlı Pide Tarifi Videosu

 • Omuzda Ejderha Dövmesi: Değer ve Seçenekler 62

  Omuzda Ejderha Dövmesi: Değer ve Seçenekler


  Omuzda Ejderha Dövmesi: Değer ve Seçenekler 100

  Omuzda Ejderha Dövmesi: Değer ve Seçenekler 82

  Omuzda Ejderha Dövmesi: Değer ve Seçenekler 85

  Omuzda Ejderha Dövmesi: Değer ve Seçenekler 25

  Omuzda Ejderha Dövmesi: Değer ve Seçenekler 5

  Omuzda Ejderha Dövmesi: Değer ve Seçenekler 84