Okul Hediyen Adidas’tan 26 18.02.2019, 05:07

Okul Hediyen Adidas’tan

Sırt çantalarından okul kıyafetlerini tamamlayan ayakkabılara kadar, okul günlerinin en konforlu şekilde geçmesini sağlayacak ürünler adidas mağazalarında öğrencileri bekliyor. Üstelik 200 TL ve üzeri alışverişlerde defter, kalem kutusu ve kurşun kalemlerden oluşan okul seti de öğrencilereadidas’tan hediye.

Uzun ve sıcak yaz günlerinin ardından yeniden okul sıralarına dönmek için can atan gençlerin heyecanı adidas mağazalarında sunulan Sonbahar/Kış 2013 Koleksiyonu’na yansıyor. adidas, koleksiyonda yer alan renkli, rahat ve şık ürünleri ile okula dönüş hazırlığındaki gençlerin dünyasına sesleniyor. Spor ayakkabıdan eşofman takımına, klasik adidas sırt çantalarından NBA temalı sırt çantalarına kadar adidas birçok seçenekle okul günlerine hazırlığı keyifli ve kolay hale getiriyor.

adidas, aynı zamanda gençleri sevindirecek bir okula dönüş kampanyası düzenliyor. adidas mağazalarından yapılan 200 TL ve üzeri alışverişler,öğrencilere defter, kalem kutusu ve kurşun kalemlerden oluşan bir okul seti kazandırıyor.

adidas ayakkabılarla okulda rahatlık gün boyu sürüyor

Okul üniformalarını tamamlamak üzere tenis ve koşu ayakkabılarından esinlenerek tasarlanan ve adidas teknolojilerinin uygulandığı siyah deri ayakkabılar ve daha renkli bir tarzı olan gençler için Originals ve Neo koleksiyonlarında sunulan birbirinden eğlenceli tasarımlara sahip ayakkabılar, öğrencilerin okulda gün boyu rahat hareket etmelerine ve ayak sağlıklarının korunmasına yardımcı oluyor.

Öğrenciler için bir sırt çantasından çok daha fazlası adidas mağazalarında 

İleri teknolojilerle geliştirilen ve üretilen adidas çantalarda öğrencilerin konforunu sağlamak için tasarımdan teknik özelliklere her konuda tüm detaylar düşünüldü. Kalemlik ve kullanım kolaylığı sağlayan birçok cep gibi tasarım özellikleri ile dikkat çeken çantaların sırta temas eden bölümünde ClimaCool® teknolojisi kullanıldı. Bu teknoloji terlemeyi engelleyerek, bu nedenle oluşabilecek rahatsızlıkları da önlüyor. LoadSpring™ teknolojisi de, çanta askılarının esnemesini sağlayarak, öğrencilerin omuzlarına binen yükün eşit oranda dağılmasına ve çantaların rahatlıkla taşınmasına olanak veriyor.

Sırt çantası modelleri 70 TL’den başlayan fiyatlarla adidas’ta

Öğrencilerin okulda keyifle kullanacakları adidas ayakkabılar94 TLile283 TL,okul çantaları ise birbirinden farklı modellerde ve70 TLile120 TLarasında değişen fiyatlarla tüm adidas mağazaları ve yetkili adidas satış noktalarında öğrencileri ve ailelerini bekliyor.


Okul Hediyen Adidas’tanfotograflar resim Fotograf galeriler Goruntuler

Related news

 • NOHUTLU YAPRAKLAR ÖRGÜ MODELİ TARİFİ
 • Çok İzlenen Videolar
 • Sarı Ovaryum Kisti: Tedavi, Belirtiler, Riskler
 • Affedilebilir milyon. Proje hakkında geribildirim

 • Okul Hediyen Adidas’tan 4

  Okul Hediyen Adidas’tan


  Okul Hediyen Adidas’tan 73

  Okul Hediyen Adidas’tan 79

  Okul Hediyen Adidas’tan 38

  Okul Hediyen Adidas’tan 60

  Okul Hediyen Adidas’tan 39

  Okul Hediyen Adidas’tan 12

  Okul Hediyen Adidas’tan 60