Okul Hediyen Adidas’tan 2019

Okul Hediyen Adidas’tan 2019

Okul Hediyen Adidas’tan 54 12.02.2019, 17:15

Okul Hediyen Adidas’tan

Sırt çantalarından okul kıyafetlerini tamamlayan ayakkabılara kadar, okul günlerinin en konforlu şekilde geçmesini sağlayacak ürünler adidas mağazalarında öğrencileri bekliyor. Üstelik 200 TL ve üzeri alışverişlerde defter, kalem kutusu ve kurşun kalemlerden oluşan okul seti de öğrencilereadidas’tan hediye.

Uzun ve sıcak yaz günlerinin ardından yeniden okul sıralarına dönmek için can atan gençlerin heyecanı adidas mağazalarında sunulan Sonbahar/Kış 2013 Koleksiyonu’na yansıyor. adidas, koleksiyonda yer alan renkli, rahat ve şık ürünleri ile okula dönüş hazırlığındaki gençlerin dünyasına sesleniyor. Spor ayakkabıdan eşofman takımına, klasik adidas sırt çantalarından NBA temalı sırt çantalarına kadar adidas birçok seçenekle okul günlerine hazırlığı keyifli ve kolay hale getiriyor.

adidas, aynı zamanda gençleri sevindirecek bir okula dönüş kampanyası düzenliyor. adidas mağazalarından yapılan 200 TL ve üzeri alışverişler,öğrencilere defter, kalem kutusu ve kurşun kalemlerden oluşan bir okul seti kazandırıyor.

adidas ayakkabılarla okulda rahatlık gün boyu sürüyor

Okul üniformalarını tamamlamak üzere tenis ve koşu ayakkabılarından esinlenerek tasarlanan ve adidas teknolojilerinin uygulandığı siyah deri ayakkabılar ve daha renkli bir tarzı olan gençler için Originals ve Neo koleksiyonlarında sunulan birbirinden eğlenceli tasarımlara sahip ayakkabılar, öğrencilerin okulda gün boyu rahat hareket etmelerine ve ayak sağlıklarının korunmasına yardımcı oluyor.

Öğrenciler için bir sırt çantasından çok daha fazlası adidas mağazalarında 

İleri teknolojilerle geliştirilen ve üretilen adidas çantalarda öğrencilerin konforunu sağlamak için tasarımdan teknik özelliklere her konuda tüm detaylar düşünüldü. Kalemlik ve kullanım kolaylığı sağlayan birçok cep gibi tasarım özellikleri ile dikkat çeken çantaların sırta temas eden bölümünde ClimaCool® teknolojisi kullanıldı. Bu teknoloji terlemeyi engelleyerek, bu nedenle oluşabilecek rahatsızlıkları da önlüyor. LoadSpring™ teknolojisi de, çanta askılarının esnemesini sağlayarak, öğrencilerin omuzlarına binen yükün eşit oranda dağılmasına ve çantaların rahatlıkla taşınmasına olanak veriyor.

Sırt çantası modelleri 70 TL’den başlayan fiyatlarla adidas’ta

Öğrencilerin okulda keyifle kullanacakları adidas ayakkabılar94 TLile283 TL,okul çantaları ise birbirinden farklı modellerde ve70 TLile120 TLarasında değişen fiyatlarla tüm adidas mağazaları ve yetkili adidas satış noktalarında öğrencileri ve ailelerini bekliyor.


Okul Hediyen Adidas’tan 2019

Okul Hediyen Adidas’tan 2019

Related news

 • Bebeğimin burnu için özel damlalara ihtiyacım var mı
 • Rusya Federasyonu Medeni Kanununun Sözleşme. Rusya Federasyonu Medeni Kanunu
 • Hindistanda sahte doktor Rajendra Yadav 21 kişiye AIDS bulaştırdı
 • YÖKDİL başvuruları nasıl yapılır YÖKDİL başvuru ekranı
 • 22 Mart 2019 Burcu Günlük Burç Yorumu
 • Tavuk Kapama Nasıl Yapılır Videosu

 • Okul Hediyen Adidas’tan 54

  Okul Hediyen Adidas’tan


  Okul Hediyen Adidas’tan 84

  Okul Hediyen Adidas’tan 49

  Okul Hediyen Adidas’tan 51

  Okul Hediyen Adidas’tan 59

  Okul Hediyen Adidas’tan 11

  Okul Hediyen Adidas’tan 98

  Okul Hediyen Adidas’tan 21

  Okul Hediyen Adidas’tan 82

  Okul Hediyen Adidas’tan 68

  Okul Hediyen Adidas’tan 4

  Okul Hediyen Adidas’tan 68

  Okul Hediyen Adidas’tan 17

  Okul Hediyen Adidas’tan 44

  Okul Hediyen Adidas’tan 93