Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 2019

Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 2019
19.08.2019

Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 59

Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık

Tatar dili artık çok nadiren kullanılır. Bunu konuşanlar için çok az şarkı ve edebiyat üretilir. Oksana Ilyup bu adaletsizliği düzeltmeye çalışan şarkıcıdır. Sadece Tatarca şarkı yayınlıyor ve en sevdiği alet bir gitardır. İzleyiciler bu sanatçının yaratıcılığını takdir ettiler.

Oksana Ilyup: biyografi

oksana ilümGelecekteki şarkıcı küçük bir Lakly köyünde doğdu,Başkortostan'da bulunmaktadır. Orada mezun olana kadar yaşıyordu. ruhunun daima müzik ve kendi şiirlerini yazmaya çekildi olmasına rağmen Oksana Ilyup Chelyabinskdünyanın bir ekonomist olmaya okumaya karar verdi. Şehir başarıyla giriş testi aşmak ve Çalışma Akademisi öğrencisi haline geldi.

Gelecekteki kocasıyla görüşmek kızın hayatını değiştirdi. Ona gitar çalmayı öğretti. O andan itibaren en sevdiği enstrümanına katılmıyor. Zaten 2009 başında, Oksana Youtube ilk şarkısını koyar. Ünlü şarkıcılardan birinin hitinin kapak versiyonu idi.

oluşturma

2012'de Oksana repertuara girdi.kendi eserinin kompozisyonu. Bunlardan ilki "Çağrı" şarkısıydı ve yıl sonuna kadar "Çiçekler Suçlandı mı?" Adlı bir video yayınladı. 2013 yılının sonuna kadar şarkıları, Oksana Ilyup'ın neredeyse parasıyla çıkardığı ilk albümü kaydetmek için yeterliydi. Son üç yıldır Bashkortostan'da çok iyi ses ve melodi şarkıları nedeniyle çok sevdiği konserlerini aktif olarak sürdürüyor.

Kızın gösterilerinden boş zamanlarındaScrapbooking yapıyor. Hayranları arasında farklı olan Tatar dili el yapımı kartlar yapar. seçim hobi o sadece açıkladı - Rusça, sen kartların çeşitli bulabilirsiniz ve sadece Tatar hatıra serbest bırakılmaz caizse.

seyahat

oxana ilump biyografisiOksana Ilyup çok aktif bir kişidir, öyleyseo evde çok uzun süre kalmaz. Kız motosiklet ve araba ile seyahat etmekten hoşlanıyor. Motosiklet ve motosiklet gezilerine düzenli olarak katılıyor.

2016 yılının sonunda, planladıKazakistan ve Özbekistan'da araba ile yolculuk Kız, yeni şarkılar yaratmak için gösterim aldığı yolda olduğunu iddia ediyor. Dinlenme anlarında bir kez daha dünyanın olağanüstü güzel olduğuna inanıyor.

Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 2019

Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 2019

Related news

 • Kuru mısır. Tedavi ve nedenler
 • Japon şampuanları: denemeye değer mi
 • Kendi ellerinizle şifon etek dikin
 • Fasulye Pirinçlisi Tarifi
 • Uzun ve sağlıklı saçlar için

 • Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 53

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık


  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 22

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 98

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 7

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 81

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 66

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 90

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 79

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 42

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 99

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 73