Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 2019

Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 2019
15.10.2019

Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 44

Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık

Tatar dili artık çok nadiren kullanılır. Bunu konuşanlar için çok az şarkı ve edebiyat üretilir. Oksana Ilyup bu adaletsizliği düzeltmeye çalışan şarkıcıdır. Sadece Tatarca şarkı yayınlıyor ve en sevdiği alet bir gitardır. İzleyiciler bu sanatçının yaratıcılığını takdir ettiler.

Oksana Ilyup: biyografi

oksana ilümGelecekteki şarkıcı küçük bir Lakly köyünde doğdu,Başkortostan'da bulunmaktadır. Orada mezun olana kadar yaşıyordu. ruhunun daima müzik ve kendi şiirlerini yazmaya çekildi olmasına rağmen Oksana Ilyup Chelyabinskdünyanın bir ekonomist olmaya okumaya karar verdi. Şehir başarıyla giriş testi aşmak ve Çalışma Akademisi öğrencisi haline geldi.

Gelecekteki kocasıyla görüşmek kızın hayatını değiştirdi. Ona gitar çalmayı öğretti. O andan itibaren en sevdiği enstrümanına katılmıyor. Zaten 2009 başında, Oksana Youtube ilk şarkısını koyar. Ünlü şarkıcılardan birinin hitinin kapak versiyonu idi.

oluşturma

2012'de Oksana repertuara girdi.kendi eserinin kompozisyonu. Bunlardan ilki "Çağrı" şarkısıydı ve yıl sonuna kadar "Çiçekler Suçlandı mı?" Adlı bir video yayınladı. 2013 yılının sonuna kadar şarkıları, Oksana Ilyup'ın neredeyse parasıyla çıkardığı ilk albümü kaydetmek için yeterliydi. Son üç yıldır Bashkortostan'da çok iyi ses ve melodi şarkıları nedeniyle çok sevdiği konserlerini aktif olarak sürdürüyor.

Kızın gösterilerinden boş zamanlarındaScrapbooking yapıyor. Hayranları arasında farklı olan Tatar dili el yapımı kartlar yapar. seçim hobi o sadece açıkladı - Rusça, sen kartların çeşitli bulabilirsiniz ve sadece Tatar hatıra serbest bırakılmaz caizse.

seyahat

oxana ilump biyografisiOksana Ilyup çok aktif bir kişidir, öyleyseo evde çok uzun süre kalmaz. Kız motosiklet ve araba ile seyahat etmekten hoşlanıyor. Motosiklet ve motosiklet gezilerine düzenli olarak katılıyor.

2016 yılının sonunda, planladıKazakistan ve Özbekistan'da araba ile yolculuk Kız, yeni şarkılar yaratmak için gösterim aldığı yolda olduğunu iddia ediyor. Dinlenme anlarında bir kez daha dünyanın olağanüstü güzel olduğuna inanıyor.

Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 2019

Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 2019

Related news

 • Oyuncular için Maynkraft daki takımlar. Ana makine sunucusu komutları
 • Solyanka: nasıl pişirilir
 • Kiralık Aşk 15.Bölüm 720p izle
 • Ah Kalbim 265. Bölüm Özeti 11 Temmuz Fragmanı PurabDisha Eve Geldiler
 • İlaç Enterofuril (süspansiyon). Kullanım talimatları

 • Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 18

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık


  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 87

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 4

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 74

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 92

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 28

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 95

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 31

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 43

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 35

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 39

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 65

  Oksana Ilyup - biyografi ve yaratıcılık 86