Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 2019

Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 2019
15.09.2019

Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 73

Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir.

Bu balık lezzetlidir, ancak oldukça karmaşıktır.Pişirme. Levrekte birçok kemik vardır ve onlardan kurtulmak bizim ilk önceliğimizdir. Genellikle aşçılar basit bir numara kullanırlar. Balıkların kenarlarına eğik kesikler yaparlar. Ardından, kızartma tavasında veya fırında yapılan ısıl işlem sırasında, kemikler kavrulur ve böylece dişlerde hissedilmeyecektir. Ancak bu çok değişkenli mi işinize yarayacak? Mutfak aletleri firması Polaris "veya" Redmond ", soğutma ve fırınlama işlevlerine sahiptir. Çok değişkenli levrekBirçok yönden hazırlanabilir. Başlıca şeyleri düşünelim. Belli bir beceri ile balıkta gevrek, kaba bir kabuk bile elde edebilirsiniz.Çok değişkenli levrek

Kızarmış malç barda levrek

Genellikle açık havada tavada kızartılır. Shkvarchanie, yağ spreyleri, çocuklar - ama iştah açıcı bir kabuk elde ediyoruz. Kızarmış balıkları çok değişkenli pişirmek mümkün müdür? Levkeyi bölümlere, tuza ve bibire böldük. Limon suyu serpin ve 10 dakika boyunca yatın. Ve sonra (dikkat!) Bitkisel yağ ile ovun ve yarım saatin biraz altında yağ emmesine izin verin. Bu, multiquark'taki balıkların gevrek olmasını sağlamak için zorunlu bir koşuldur. Kasenin içinde, bir bardak bitkisel yağın üçte ikisini dökün. Bulanıklığın başlamasından 5 dakika önce ısıtın. Ekmek haline getirilmiş un parçaları una koyuyoruz ve kapağı kapatıyoruz. "Sıcak" modda 10 dakika ila çeyrek saat arasında pişiririz. Kapağı açın, parçaları çevirin ve aynı miktarda pişirmeye devam edin. Kızdırılmış levrek çok değişkenliHaşlanmış patateslerle iyi. Çanağı taze otlarla ve bir dilim limonla süslüyoruz.

Fırın.fırın sayfasında olduğu gibi

Çok değişkenli tariflerde levrekHer ne kadar bu zor olsa da, denizin iki karkasını birleştirdiklevrek. Solim, baharat serpin "Balık için." Kasenin alt kısmında üç havuç ve büyük traşlı iki domatesi ovuyoruz. Filetoları sebze üzerine koyduk. Ekşi krema ile doldurun. Çok kalın ise, suyla biraz seyreltin. Çok değişkenli levrekKırk dakika "Pişirme" modunda hazırlanır. Bu yemeği, soğan ve domates soğanı ve biber ekleyerek çeşitlendirin.

"Aziz rüyalar"

Söndürme - tam da termal yol budurLevrekten "hoşlanıyor" işleme. Çok değişkenli bir yemek tarifinde, sebzelerle ve hatta bir yan yemekte patatesle pişirilmesi önerilir. Balıkları kısmen kesip, tuz ve baharatlarla serpiyoruz. Kasede biraz bitkisel yağ dökün. Levrek hazırlıyoruz. Üzerine iki diş sarımsak yeriz, üzerine ketçap döküyoruz. Çanağı 2 domates kupasıyla kapıyoruz. Üzerinde cömertçe üç katı peynir var. Bir kez daha tuz ve biber karıştırmadan. Kapağı kapatın ve cihazı "Susturma" düğmesine tıklayın. Yarım saat sonra leziz bir yemek hazır.Levrek, çok amaçlı bir fırında pişmiş

Patatesle birlikte çok etli bir levrek pişmiş levrek

İlk olarak, balık parçaları marine edilmelidir. Onlara tuz ve biber ile emdirin, meyve suyunu döktürünüz ve yeşillendirin. Sazan marine edilirken, patatesle uğraşalım. 6 parça temizleyeceğiz, dilimleri yıkayıp keseceğiz. Bir kase multivarki'de iki kaşık zeytinyağı dökün ve patatesleri koyun. Üç soğan ampulünün bilezikleriyle uyuyoruz. Balıkları bu çöpün üzerine yaydık. Bir kaşık zeytinyağı, bir bardak beyaz kuru şarap ve 150-180 ml su dökün. "Pişirme" düğmesini açın ve sabırla 45 dakika bekleyin.

Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 2019

Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 2019

Related news

 • MARMARİS TATİLİ ODA BAŞI ÜCRET ALAN GOLDEN ORANGE APART OTEL
 • HIV enfeksiyonu olasılığını nasıl azaltabilirim
 • Süet Ayakkabı Yıkanır mı
 • Tek Renk Yan Duran Çıtır Kızlar Oyası Yapımı
 • Şimdi akımın güç için nasıl hesaplandığına bakalım

 • Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 71

  Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir


  Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 54

  Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 39

  Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 1

  Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 49

  Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 81

  Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 27

  Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 62

  Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 1

  Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 26

  Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 74

  Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 99

  Çoklu gözdeki levrek oldukça tava veya fırın gibi elde edilir 60