fotograflar resim Çok değişkenli tavuğu pişiriyoruz. Adım adım tarif
Çok değişkenli tavuğu pişiriyoruz. Adım adım tarif 56 19.01.2019, 18:15

Çok değişkenli tavuğu pişiriyoruz. Adım adım tarif

Fırında tavuk - karşılayan bir tabakHem festival masalarında, hem de akşam yemeklerinde sıradan günlerde. Muhtemelen, herhangi bir metresi, klasik bir fırında yaptığı hazırlığın reçetesini duymuş ya da biliyordur. Ve bugün, lezzetli ve sağlıklı gıda sevenler ile çok popüler hale gelen multivark ne olacak? Tamamen bir multivarette pişmiş tavuk, bir gerçek! Bunu yapmak için biraz zamana ihtiyacın olacak, bir tavuk, bir multivark ve yemek pişirmek için gerekli malzemeler.

multivarkta fırında tavukYani, tavukları multivarkta pişirin. Ihtiyacınız olacak:

 • tavuk (büyüklük, kase multivarkının arzusuna ve büyüklüğüne bağlıdır);
 • Marinanın hazırlanması için 100 gr orta yağlı ekşi krema;
 • tuz, baharat, baharat, yeşillik ve diğer benzer katkılar - tadı;
 • 1 orta boy ampul;
 • 1 havuç;
 • 2 diş sarımsak.

Malzemelerin sayısı (genel olarak listelerinin yanı sıra) kuşun büyüklüğüne, hazırlandığı kişilerin tadı tercihlerine ve diğer birçok faktöre bağlı olarak değişebilir.

Tavuğu pişirdiğimizde yaptığımız ilk şeymultivark, - ekşi krema, tuz karabiber, yeşillik. Taze otlar ve karabiber tercih etmenizi tavsiye ederiz. Kuru yeşillikleri seviyorsanız, bu seçeneği kullanabilirsiniz. İstenirse, tavuk için özel bir baharat ekleyebilirsiniz. Daha sonra bu sarımsak karışımına sıkın ve her şeyi iyice karıştırın. Örneğin tavuk ya da en sevdiğiniz tartar için bazı özel soslar da ekleyebilirsiniz.

Sonuç olarak ortaya çıkan sos, ihtiyacınız varİçeride de dahil olmak üzere, her taraftaki tavukları dikkatlice kapatın. Bu işlemin sonunda, karkası yiyecek filmine sarın ve buzdolabına gönderin, tavuk birkaç saat için marine edilecek.

çok renkli bir polariste pişmiş tavuk

Bir multivarkta bir tavuk pişirdiğimizden bu yana, sulu ve yumuşak olacak, ama bir fırında bir tavuk gibi tadı için, soğan ve havuç hazırlamak gerekir.

Et marine edildiğinde filmi çıkarmanız gerekir.Çok dikkatli bir şekilde, karkası multivarkın kasesine koyun. Ayçiçeği yağının eklenemeyeceğini unutmayın, çünkü tavukta bulunan yağ miktarı, onu hazırlamak için yeterli olacaktır. Soğanın bir kısmı, tavukun içine, üstte - yerleştirilir. Havuçla da aynısını yaparız.

Bundan sonra, çoklu açmak gerekir1 saat boyunca "Pişirme" modunu ayarlayın. Bir süre sonra (yaklaşık yarım saat), tavuğun döndürülmesi ve biraz su eklenmesi gerekir. Yarım saat içinde yemek hazır! Etin pişmediğini düşünürseniz, bir süreliğine çok tavizli tavuğu pişiririz.

bütün pişmiş tavukTam olarak aynı şekilde öpüşmeden pişirebilirsintavuk ve parçaları. Eğer aniden çanağın hacmi bir karkas etini pişirmenize izin vermiyorsa, kesebilir veya bacak veya kanat hazırlayabilirsiniz. Tadı yaklaşık olarak aynı olacaktır.

Sıcaklık rejimlerinin farklı olduğunu unutmayın.Çok kanallılar farklılık gösterebilir. Örneğin, Polaris multivarquet'te pişirilen bir tavuk genellikle bir Philips cihazından daha hızlı pişirilir. Bir çeşit multivark derisinde daha gevrek, bir yerde et daha yumuşak olur. Rejimler ve malzemelerle denemeler yapmaktan çekinmeyin, akrabalarınızı yeni çözümler ve yemekler ile lütfen. Multivar size yardımcı olacaktır! Afiyet olsun!

Çok değişkenli tavuğu pişiriyoruz. Adım adım tarifresim fotograflar Fotograf Goruntuler galeriler

Related news

 • Elmalı Üzümlü Kek
 • Keşif sondajı: özellikler, ekipman. Keşif ve Keşif Sondajı Yardımcısı
 • Ruh için havuz kullanımı

 • Çok değişkenli tavuğu pişiriyoruz. Adım adım tarif 63

  Çok değişkenli tavuğu pişiriyoruz. Adım adım tarif


  Çok değişkenli tavuğu pişiriyoruz. Adım adım tarif 91

  Çok değişkenli tavuğu pişiriyoruz. Adım adım tarif 40

  Çok değişkenli tavuğu pişiriyoruz. Adım adım tarif 10

  Çok değişkenli tavuğu pişiriyoruz. Adım adım tarif 93

  Çok değişkenli tavuğu pişiriyoruz. Adım adım tarif 3

  Çok değişkenli tavuğu pişiriyoruz. Adım adım tarif 75