Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 2019

Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 2019
20.09.2019

Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 72

Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir

Hepimiz inci arpa yararlarını biliyoruz. Ancak, bunu hazırlamak her zaman mümkün değildir, çünkü bu süreç çok zaman ve belirli beceriler gerektirir. Mutfak asistanı multivarka şeklinde modern teknoloji, inci arpa da dahil olmak üzere çeşitli yemekler ile sevdiklerinizi hızlı ve kolay bir şekilde memnun etmenizi sağlar. Bu yemeği güveçle hazırlamak için birkaç yol sunuyoruz. Bu seçenek öğle veya akşam yemeği için idealdir.

bir multivark içinde haşlanmış etli pearl arpa

Bir multivark içinde güveç ile bir inci arpa pişirmek nasıl

Eğer hızlı bir şekilde ürün üretmek istiyorsanızparmaklarınızın ucunda, lezzetli ve doyurucu bir yemek, daha sonra tarifimizi kullanın. Multivarette haşlanmış etli incili arpa, pişirme işleminde pilav ile aynıdır ve aynı modda pişirilir.

Malzemeler

Başlamak için aşağıdaki ürünleri hazırlamalıyız: 200 gram inci arpa, soğan, konserve saksı, üç adet çok su, biber ve tuz tadı.

bir multivark içinde inci bar pişirme

Pişirme süreci

Perlovsku akan su ile iyice yıkandı. Ampul soyulur, ince doğranmış ve çok damarlı bir kabın içine dökülür. Yağ kullanılmaz, çünkü güveç yeterince yağlıdır. Tenekeden eti ekliyoruz. Multivarkın kasesine bir kase döküp, baharat, tuz ve su dökürüz. Yemeğimizi "Plov" modunda pişiriyoruz. Bundan sonra kasenin içeriği iyice karıştırılır ve masaya servis edilir. Multivarkın güveci ile Pearl arpa çok lezzetli, tatmin edici ve yararlı. Bu şekilde yemek pişirmek çok çabuk ve zahmetli olmamasına rağmen, bu yemek mutlaka yemek masanızda kalıcı bir yer alacaktır. Afiyet olsun!

Etli arpa ile inci arpa nasıl pişirilir: başka bir tarif

Bu yemeği hazırlamak içinAşağıdaki malzemelerin mevcudiyetine dikkat etmeniz gerekir: iki bardak inci arpa, bir yahni, bir soğan, havuç, bir domates, beş bardak su, biraz bitkisel yağ ve tat vermek için tuz ve biber.

güveç ile bir inci arpa pişirmek nasıl

Yemek Talimatı

İnci arpaları akan suda iyice yıkayın.su. Sebzeleri temizle ve yıka. Soğan ince doğranmış, küçük domates parçalarına kesin. Havuç bir rende üzerine öğütülür. Soğanları ve havuçları çok kanallı bir kabın içine yayıyoruz, biraz yağ ekliyoruz. Sebzeleri "Pişirme" modunda altın rengi kahverengi olana kadar kızartın.

Kavanozu güveçle açıp,kızarmış sebzeler içindekiler. Yıkanmış arpa dökün. İyice karıştırın, baharat isteğine tuz ekleyin. Kupa içeriğini su ile doldurun. "Pilav" programını açıyoruz ve ses sinyali duyana kadar pişiriyoruz. Bundan sonra, kapağı hemen açmayız, ama kasha bir süre dikleşsin. Daha sonra kasenin içeriğini servis tabağına oturtun ve masaya servis yapın. Inek, arpa ile çok çeşitli bir arpacık arpa, hem öğle hem de akşam yemeği için idealdir. Bu yemek, taze sebzelerden çeşitli salatalarla mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiştir. Afiyet olsun!

Bir multivarkta güveci ve sarımsaklı inci lapası pişiriyoruz

Sadece inci arpa değil, aynı zamanda sarımsak seviyorsanız,o zaman bu yemek kesinlikle beğeninize göre olacak. Bunu yapmak için, aşağıdaki ürünleri almak gerekir: konservesi sığır eti pound, iki multistakana inci arpa, ortak su (zevkinize başka konserve et kullanabilirsiniz) - beş multistakanov, sarımsak - 4-5 karanfil, tuz bir çay kaşığı, baharat yarım çay kaşığı tadı için, bir demet taze maydanoz veya dereotu.

güveç ile bir inci arpa pişirmek nasıl

Hadi pişirme sürecine gidelim

Inci arpa yıkayın ve kaseye koyunMultivarki. Suya dökülür, güveç, tuz, baharat tadı eklenir. "Pilav" modunu başlatın ve bir saat pişirin. Bundan sonra, kase multivarkın içeriğini karıştırın. "Isıtma" modunu açınız ve yemeği 20 dakika daha hazır hale getiriniz. Ses sinyalinden sonra sıcak yulaf lapasını plakalara yayarız, bir yeşil dalla süsleyin ve masanın üzerine servis yapın. Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa çok lezzetli, doyurucu ve kokulu. Bu yemeğe doğranmış taze sebzeler veya bunların salatalarını ekleyebilirsiniz. Afiyet olsun!

Gördüğünüz gibi, birden çok barda bir inci çubuğu pişirmekGüveç karmaşık ve hızlı bir süreç değildir. Böyle bir mutfak asistanının mutlu bir sahibi iseniz, o zaman her şeyden önce, çok lezzetli, basit ve yararlı bir yemek ile evinizi şımartmak için tariflerimizden birini kullanın. Bu arada, bu püresi, bilindiği gibi, yiyecekle ilgili pratik şeylerin bir uzmanı olan Peter the Great'in en sevdiği yemeklerden biriydi. Aynı zamanda, Sovyet dönemlerinde, inci arpa bile çağrılmamıştı: koçan, şarapnel ve diğer çok hoş olmayan epitetler. Ancak, büyük olasılıkla, düzgün bir şekilde pişiremeyen insanlardan geldi. Emrinde multivarları olan modern mal sahipleri böyle bir problemle yüzleşmek zorunda kalmazlar, çünkü bu lezzetli ve sağlıklı püreyi çok fazla çaba harcamadan kolayca hazırlayabilirler.

Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 2019

Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Amerikan krep - harika bir hassas kahvaltı
 • Almanya Savunma Bakanı: İncirlikte görev sürecek
 • Bayat Kekli Muzlu Pasta Tarifi Videosu
 • Yaroslavldaki popüler alışveriş merkezleri

 • Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 3

  Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir


  Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 27

  Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 33

  Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 85

  Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 94

  Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 59

  Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 13

  Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 58

  Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 86

  Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 84

  Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 47

  Çok değişkenli haşlanmış etli Pearl arpa: nasıl pişirilir 78