Çocuklar için ilaç Kogitum, yorumlarÇocuklar için ilaç Kogitum, yorumlar


Çocuklar için ilaç Kogitum, yorumlar 27 17.01.2019, 02:34

Çocuklar için ilaç "Kogitum", yorumlar

Nöropatologların cephaneliğinde bir grup uyuşturucu var.nootropikler denir. Bunlar hafızayı iyileştiren, ruh halini kaldıran ve bir kişinin toplumdaki adaptasyonunu hızlandıran maddelerdir. Birçok doktor bu ilaçları neredeyse tüm hastalarına reçete eder ve çocukları baypas etmezler. Burada erken yaşlarda tedaviyi uyarmanın uygunluğu ve gerekliliği sorusu ortaya çıkmaktadır. Bu eylemin hazırlıkları arasında bir "Cogitum" çözümü var, tam olarak tartışılacak olan şey bu.

Çocuklar için çözüm "Kogitum", talimat

Preparattaki aktif maddeSentetik kökenli amino asitleri ifade eden asetilaminosüksinik asit ve aspartik bir analog olarak kabul edilir. Beyin hücreleri için "yapı malzemesi" olan bu madde, uyarma ve sinir sisteminde inhibisyon süreçleri arasında bir denge yaratır, fiziksel dayanıklılığı ve bağışıklığı arttırır. Ayrıca, aspartik asitin karaciğer ve beyin hücrelerini toksinlerden ve radyasyondan koruduğu, amonyağın vücuttan atılmasını teşvik ettiği kanıtlanmıştır.

Kullanım talimatı, ilacın "Coguitum" unun 10 yaşın altındaki çocukların tedavisinde kullanılamayacağını, ancak doktorların bu ilaçları yıllarca en küçük hastalara (bir yıldan sonra) reçetelediğini belirtmektedir.

İlaç aşağıdaki koşullar altında belirtilmiştir:

 • azaltılmış ruh hali ile yorgunluk;
 • depresyon ile nevroz, stres;
 • duygusal denge ve bilişsel işlevlerin bozulması;
 • artan fiziksel ve zihinsel yükler;
 • infantil serebral palsi, gelişimsel ve konuşma geriliği, ensefalopati ve hidrosefali kompleks terapisinde;
 • Yoğun zihinsel çalışmalar sırasında sağlıklı insanlar (öğrenciler ve yaratıcılık temsilcileri) ayrıca nootropik almayı tercih ederler.

Çocuklar için hazırlık "Kogitum" yayınlandı, yorumlarbir çelişkili doğaya sahip olan, bir çözelti ile ampuller şeklinde, ancak enjeksiyon amaçlı değildir, ancak oral uygulama için. Muz aromasına sahiptir ve su ile seyreltmeye ihtiyaç duymaz. Sabahları alınabilir.

Çocuklar için ilaç "Kogitum", yorumlar

Ilacı alan kişilerin görüşleri radikal olarak farklıdır. Bazıları çok memnundurlar, sağlık durumlarında olumlu değişiklikler kaydederken, diğerleri hiç sonuç olmadığını söylerler.

Çocuklar için ilaç "Kogitum" ne kadar iyi,Değerlendirmeler de çelişkilidir. Bazı ebeveynler, kötü konuşabilen bir çocuğun konuşması daha iyi olduğunu, yeni becerilerin ortaya çıktığını yazarlar. Tıbbı kullanmaya karşı olan çocuklar, çocukların çok sinirli hale geldiklerini, kötü muameleye uğradıklarını, kötü uyuduklarını ve herhangi bir şeye konsantre olmadıklarını söylüyor. Bu tezahürleri ortadan kaldırmak için, analogları sık sık karşılanmayan "Coguitum" ilacının, bitki bazında "Notta" damlacıklarının yatıştırılmasıyla birleştirilmesi gerekmektedir.

Çocuklarda nootropik kullanımı haklı mıdır?

Bu fonlar, örneğin psikostimulanların yerini almıştır.Bağımlılığa neden olan amfetamin, bir insan üzerinde güçlü fakat kısa süreli uyarıcı etki gösterir. Şu anda birçoğu yasaklı maddeler listesinde.

Ancak nootropikler, buna sebep olmazgüçlü bağımlılık. Ancak, çocuklar için "Kogitum" ilacı kullananlar, yorum bazen çok perişan bırakmaz. Örneğin, annelerden biri etkinin olduğunu ve oldukça telaffuz edildiğini söylüyor. Ancak ilaçları durdurduktan sonra, her şey onun yerine geri dönebilir, yani, bu ilacı her zaman içmeniz gerekir, endikasyonlar altında veya mali nedenlerle (ilacın maliyeti yüksek) yapılabilir.

Bazıları kasten çocukları doğurmayı reddediyorBir nöropatologun atanmasını göz ardı ederek, özellikle konuşma gelişiminin geciktirilmesi söz konusu olduğunda çözüm. Her çocuk farklıdır, herkes farklı yaşlarda konuşmaya başlar. Bazı insanlara konuşma terapisti yardım eder ve beynin ilaç uyarımına ihtiyaçları yoktur.

Çocuklar için ilaç Kogitum, yorumlarÇocuklar için ilaç Kogitum, yorumlar

Related news

 • Dünya Robot Olimpiyatları (WRO) Başvuruları Başladı
 • Yakadan Başlama Kahve Çatlağı Örneğinde Yandan Düğmeli Bebek Yeleği Yapımı. 1 yaş
 • Güzel Bir Örgülü At Kuyruğu Nasıl Yapılır

 • Çocuklar için ilaç Kogitum, yorumlar 84

  Çocuklar için ilaç Kogitum, yorumlar


  Çocuklar için ilaç Kogitum, yorumlar 67

  Çocuklar için ilaç Kogitum, yorumlar 81

  Çocuklar için ilaç Kogitum, yorumlar 24

  Çocuklar için ilaç Kogitum, yorumlar 54

  Çocuklar için ilaç Kogitum, yorumlar 41

  Çocuklar için ilaç Kogitum, yorumlar 85