Nissan Largo - Japon minivanı: açıklama, özellikler 65 08.02.2019, 02:06

Nissan Largo - Japon minivanı: açıklama, özellikler

Dünyadaki minivan ve minibüs segmentiAraba pazarı, farklı üreticilerin ürünleri ile oldukça yakından dolu. Burada Alman şirketlerinin modellerini, büyük Amerikan versiyonlarını bulabilirsiniz. İtalyan "Fiat" düzenli olarak bu sınıfın başarılı arabalarını üretiyor ve yerli üreticiler "GAZ-Sable" gibi iyi seçenekler sunuyor. Bu arka plana karşı, Japon minibüsleri zorlu rekabet içinde.

nissan largo

Nissan Largo 1990'lardan beriRusya pazarı, ama çok popülerlik kazanmadı. Kısmen bu, segmentin kendisinin sürekli olarak yüksek pozisyonlarını sürdürmenin zor olduğu bölümlerinin özelliklerinden kaynaklanmaktadır, ancak büyük olasılıkla, mütevazı satış sonuçları, minivanların yerli sürücüler arasında popüler olmamalarından kaynaklanmaktadır. Sadece son yıllarda, bu sınıf ticari kullanımdaki pratikliği ve verimliliği nedeniyle daha fazla yeni fanı çekmeye başladı. Sadece bu dalga üzerinde Japon minibüs, çok şey var, onun değerini göstermek için yeni bir fırsat buldu.

Model hakkında genel bilgi

Minibüsün prototipi Serena modelidir. Yaratıcılar, aracın geniş bir iç mekana sahip olmasından dolayı boyutları önemli ölçüde artırdı. Model, 1990'ların başlarında pazara girdi ve Largo, İngilizce kelimesinden "büyük", yani büyükten aldı. Nissan Largo modeli adını her açıdan haklı çıkarır. Bir onay olarak, büyük bir radyatöre ve yükseltilmiş bir kaideye sahip farlara ve olağanüstü bir "emzik" e yol açabilirsiniz.

japon minibüsler

Aynı zamanda, Japonların ortak bir sayısındanadam araba iyi bir aerodinamik ve işlevselliği duruyor. Büyük boyutlarına rağmen, model dış pürüzsüz hatları ile donatılmıştır. Sürücü koltuğunun konumu ile dikkate değer yapılandırması. en benzer modellerin aksine koltuk tekerlekleri altında kurulan ve motor seviyesi değildir.

Teknik özellikler

Modelin doldurulması tamamen boyutlara uygundur. Aynı derecede etkileyici olan motor performansı ve süspansiyonun Nissan Largo kontrol sistemi ile uygulanmasıdır. Minibüsün özellikleri şöyledir:

 • Vücut bir minivan.
 • Koltuk sayısı - 7.
 • Boyutlar - 461 cm uzunluğunda, 174,5 cm genişliğinde, 190,5 cm yüksekliğinde.
 • Bagaj bölümünün hacmi 240 litredir.
 • Motor aralığı - farklı zamanlarda otomobil 145 litre için 2.4 litrelik benzin ünitesi ile donatılmıştır. a. ve iki litrelik 100 beygir gücü turbodiesel.
 • Şanzıman - motora mekanik 5 vitesli bir ünite veya 4 pozisyon için otomatik olarak eklenebilir.
 • Sürücü tipi - arka ve tam sürücülere sahip versiyonlar mevcuttur.

dış

Japonya'da kendi pazarında, bu modelPresentability kriterlerine göre, ilk konum olmaktan çok uzaktır. En azından, Toyota ve Mazda'nın Japon minibüsleri daha az onurlu görünmüyor. Bununla birlikte, Rus yollarında Nissan minivanı, büyük sis lambaları ile güzel disklerden ve krom "kenguryatnikom" dan övünebilecektir.

nissan largo

Bu arada, bir mesafeden araba bir vagona benziyorgenişletilmiş değişiklik. Ancak, ilk detaylı değerlendirmede bu izlenim, kaçınılmaz faydacılık, genel tasarımın pratikliği ve sonuç olarak tasarım ile bozulmaktadır.

Yine de, bu minivan varsaAçık avantajlar, görünüşte. Önde aerodinamik, geniş kapı girişleri ve bazı şekillerde yuvarlaklık sağlamak için çarpık - hepsi bu Nissan Largo vahşetini veriyor ve aynı tipteki rakiplerin arka planına dikkat çekiyor.

salon

Büyük boyutlar nadiren dış cepheyi tercih eder.ama "Largo" durumunda başarılı oldu. Söylemeye gerek yok, tasarımcılar süpürme salonda durum üzerinde yararlı bir etkiye sahipti? Taşıma düzenlemesi, 7 yolcunun rahat bir konaklama için bir fırsat sunmaktadır.

nissan largo yorumlar

Nissan Largo'nun bariz avantajlarıKatlanabilecek koltukların ayarlanma fırsatlarını dahil etmek ve genişlemek için, gece için bir konaklama için yüksek dereceli yerler oluşturmak. Klima kontrolü de vardır, bu sayede kabin içindeki sıcaklık modunu düşünmek zorunda kalmazsınız.

Ergonomi ve konfor aynı zamandaSürücü koltuğunun düzenlenmesi. Konfigürasyondan bağımsız olarak, herhangi bir otomobil tutkunu koltuğu kişiselleştirebilecektir. Modeldeki otobüse tüm dışsal benzerlikleri ile oldukça hafif bir gösterge paneli sağlanmıştır. Bilgilendirici "bekçi" ile otomobilin sürücüsü "Nissan Largo" biriminin durumu ve performansı ile ilgili tüm gerekli verileri alır.

Bakım ve yedek parçalar

Birçok yabancı araç (özellikle temsilcilerpopüler olmayan bölümler) genellikle yedek parça açığı ve düşük hizmet seviyesi yüzünden suçludur. Ama bu Japon minivanına uygulanmaz. İlk olarak, araç etkili kendi kendine teşhis ile donatılmıştır. İkincisi, otomobilin tasarımı oldukça basit ve araba sahibi bağımsız olarak problemlerin önemli bir listesini çözebilir.

nissan largo özellikleri

Yani, süreçte ne üzücü olabilirNissan Largo'nun sömürüsü? Yedek parçalar benzin pompası, yağ keçeleri ve sigortalı bir blok için hazırlanmalıdır. Bu elemanlar doğal olarak standart dışı olarak adlandırılamaz, ancak bu özel aracın uzun süreli çalışması öncelikli olarak başarısızlıklarına yol açar. Düzenli bakım ile ilgili olarak, yağ lekelerinin ortaya çıkmasına, iklim kontrolünün işlevine ve ayrıca şanzımanlar için bir teşhis aracı olan sensör Kar-Gücünün izlenmesine özellikle dikkat edilmelidir.

Model hakkında yorumlar

Model aile sürücüleri tarafından çok beğeniliyor,Otomobili özellikle doğa ve seyahat gezileri için satın aldı. Her şeyden önce, minibüs yolcuları için ferahlığı ve rahatlığı için övgü dolu. Bir çok boş alan, kargo sıkıntısını ortadan kaldırır ve koltukların ergonomik tasarımı, çocukları bile gezmeyi kolaylaştırır.

Nissan Largo yedek parçaları

Yine de, arabada dezavantajlar var "NissanLargo. " Yorumlar kış operasyonunun özelliklerini eleştirir. Araba soğuk algınlığına karşı hassastır, bu yüzden motoru ısıtmadan yapmak imkansızdır. Ayrıca, sürüşün kış karakterini gözden geçirmeye de değecektir, çünkü arkadan çekiş, büyük boyutlarla birleştiğinde, yoldaki manevralarla ciddi sorunlara neden olabilir.

Sonuç

Minibüs, olmayan modellere bağlanabilir.Montaj hattından çıktıktan sonra onlarca yıldan beri önemlerini kaybederler. Elbette, modern minivanlar farklı görünüyorlar, daha teknolojik ve işlevseldirler. Buna karşılık, Nissan Largo tüm aile için yetkin bir şekilde organize edilmiş bir alan sağlayacak ve uzun yolculuk sırasında sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Bu arada, düşük süspansiyon pek çok Japon minivanının tamamen kentsel operasyonu fikrine itiyor. Aslında, bu öyle değil. Sahiplerden gelen aynı geri bildirim, otomobilin sorunlu astar ve yol dışı ile iyi bir şekilde uyuştuğunu doğrular.Related news

 • İğne Oyasından Yatak Odası Örneği
 • Tahinli patlıcan
 • Genç hastalıklar: çocuklarda arteriyel basınç
 • Çocuklar için Pedallı araba - harika bir hediye
 • Gucci 2013 kış trendleri
 • Rusya: ABD, Suriyeyi vurmak için Ortadoğudaki kruz füzelerini artırıyor

 • Nissan Largo - Japon minivanı: açıklama, özellikler 9

  Nissan Largo - Japon minivanı: açıklama, özellikler


  Nissan Largo - Japon minivanı: açıklama, özellikler 37

  Nissan Largo - Japon minivanı: açıklama, özellikler 17

  Nissan Largo - Japon minivanı: açıklama, özellikler 76

  Nissan Largo - Japon minivanı: açıklama, özellikler 45

  Nissan Largo - Japon minivanı: açıklama, özellikler 37

  Nissan Largo - Japon minivanı: açıklama, özellikler 97

  Nissan Largo - Japon minivanı: açıklama, özellikler 53

  Nissan Largo - Japon minivanı: açıklama, özellikler 63

  Nissan Largo - Japon minivanı: açıklama, özellikler 85

  Nissan Largo - Japon minivanı: açıklama, özellikler 39