Nisan Ayı Burç Yorumları 2019

Nisan Ayı Burç Yorumları 2019
Nisan Ayı Burç Yorumları


Nisan Ayı Burç Yorumları

Koç

Ayın ilk yarısında, evinizle ilgili bazı sıkıntılar sizi endişelendirebilir. Fakat ayın ikinci yarısında işler daha iyi bir hal alacak, moralinizi yüksek tutun. Partiler düzenleyip, davetlere katılacaksınız, arkadaşlarınızla ve ailenizle hoş vakit geçireceksiniz. Evle ilgili işler de sizi meşgul edebilir. Artan harcamalar işlerin daha da karmaşık bir hal almasını sağlayacak. Neyse ki bu durum çok uzun sürmeyecek çünkü Jüpiter’in açısı değişecek ve bu size yaptığınız her şeyde şans getirecek. Bu süreçte duygusal arzularınız da tavan yapacak ve seks hayatınız hiç olmadığı kadar iyi olacak. Fakat dikkatli olun çünkü eşinizle fikir ayrılığına düşebilirsiniz ve bu neşenizi kötü yönde etkileyebilir. Kelimelerinizi dikkatli seçin çünkü yanlış anlaşılmalara sebep olabilirsiniz. Eğer evliliğinizle alakalı aklınıza takılan şeyler varsa kişisel yıldız falı tavsiyesi alın. İşyerinizde de çalkantılara hazır olun. Sürekli tetikte olun ve zekice hareket edin.

Boğa

Nisan ayında kendinizi kişisel ve profesyonel yaşantınız arasında ikiye bölünmüş gibi hissedebilirsiniz. Evinizde pozitif şeyler yaşasanız da iş yerinizdeki sıkıntılar neşenizi bozabilir. İş yerinizdeki atmosferden o kadar sıkılacaksınız ki ciddi ciddi işten ayrılmayı düşüneceksiniz. Ne yazık ki daha iyi bir fırsat ararken gezegenlerden hiçbir yardım alamayabilirsiniz. Bu yüzden kötü talihiniz yüzünden suratınızı asmak yerine işinizi yapmaya devam edin. Ayın ortalarına doğru yıldızlar iyi yönde değişecekler ve size verilen görevleri zamanında yerine getirebileceksiniz ve bunun sonucunda yaptığınız iş için tebrik edileceksiniz. Profesyonel yönünüzü geliştirmek için bu finansal yılda kişisel yıldız falınıza güvenin. Kariyerinize yatırım yapın. İş adamları için büyük karlar elde edebilecekleri anlaşmalar karşılarına çıkacak. Fakat ayın ikinci yarısında icraatlar yavaşlayacak. Olağan ve beklenmedik, harcamalardaki artış finansal açıdan endişelenmenize neden olabilir.

İkizler

Nisan ayı size değişik fırsatlar getirecek gibi görünüyor. Kişisel yönden işler gayet iyi görünürken, mali durumlar sizi biraz endişelendirebilir ve artan harcamalarınızı karşılayabilmek için daha sıkı çalışmanız gerekebilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmanıza rağmen para biriktiremeyeceksiniz. Ayın ikinci yarısında önceden yapmış olduğunuz yatırımlardan aldığınız tatminkar olmayan sonuçlar neşenizi kaçırabilir. Kendinizi yenilemek için arkadaşlarınızla vakit geçirin ve mali sıkıntılarınızın üstesinden gelmek için onların tavsiyelerine başvurun. Bunların genel tahminler olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Kişisel yardım ve çözümler için bir astroloji servisine başvurun. Üzerinde uzun süredir çalıştığınız planları hayata geçirmenin tam sırası. Profesyonel hayatınızda aceleci kararlar almaktan kaçının çünkü bu kararlar organizasyonunuzun ilerlemesini yavaşlatabilir. Nisan ayı ikizler için aşk ayı bu yüzden ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşımaktan korkmayın.

Yengeç

Bu ay eğlenceli aktiviteler ve partiler sizi meşgul edebilir ve işinizi aksatmanıza neden olabilir. Neyse ki hatanızı çabuk farkedeceksiniz ve kaybedilen zamanı telafi etmek için paçaları sıvayacaksınız. İşlerinizi yaklaşan son teslim tarihine yetiştirmek için çok sıkı çalışacaksınız ve bunu patronunuzun gözünden düşmemek için yapacaksınız. Ayın ilk yarısında agresif bir yaklaşım ve açıksözlü davranış tarzı sizin gerçek kişiliğinizi yansıtmayacak.Bu size bazı yönlerden yarar sağlasa da sinirinizi kontrol altında tutun yoksa bu davranış tarzı karşınıza bazı engeller çıkarabilir. Ayın ikinci yarısı sizin için biraz daha zorlayıcı olabilir. Eşinizle yapacağınız tartışmalar ve bunun sonucundaki çaresizliğiniz kabuğunuza çekilmenize neden olabilir. İşleri kendiniz halletmeniz en iyisi bu yüzden bu durumun üstesinden gelmek için çaba sarfetmeniz gerekecek. Sağlığınıza dikkat edin. Kişisel bir konuda derin sıkıntılarınız varsa kişisel astroloji desteği alın.

Aslan

Nisan ayı işadamları için mükemmel bir ay olabilir. İşinize harcadığınız emekler sonunda meyvelerini vermeye başlayacak. Ayın ilerleyen günlerinde işler daha da iyiye gidecek. Gezegenler işinizi geliştirme konusunda doğru kararlar almanıza yardımcı olacak. Aynı zamanda para kazanmak için oldukça iyi bir fırsat karşınıza çıkabilir bunu zamanında farkedip yakalamalısınız. Eğer üretim sektörüne merakınız varsa bu ay piyasaya yeni bir ürün veya fikir sürmenin tam sırası. Mali durumunuzda bir sıkıntı olmayacak çünkü ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar paranız var fakat sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer yüksek tansiyondan şikâyetçiyseniz tedbirli olun ve kan basıncınızı düzenli aralıklarla kontrol edin. Dikaktli araba kullanın, bu olası bir kaza riskini sıfıra indirecektir. Bu süreçte manevi değerlere doğru çekilmeniz kuvvetle muhtemel. İç gözlem cevabını alamadığınız birçok soruya da ışık tutacak.

Başak

Profesyonel hayatınızdaki yoğunluk sizi bitkin düşürebilir. Bunun yanı sıra yardımcı olmayan iş arkadaşları ve tutumları sizi strese sokabilir. Bunun sizi etkilemesine izin vermeyin. Ayın ortalarına doğru ofiste masanınzda, evinizde ve hatta zihninizdeki dağınıklığı toparlama dürtüsüne kapılabilirsiniz. Ayın sonunda size verilen görevleri tamamladığınız için mutlu olacaksınız. Ayrıca patronunuzu da etkileme konusunda başarılı olacaksınız. Mali durumunuza gelecek olursak bu ay yıldızlar sizden yana olmayabilir. İki yakanızı bir araya getirmek zor olabilir, arkadaşlarınızdan borç istemek zorunda kalabilirsiniz. Neyse ki önceden yapmış olduğunuz yatırımların sonucunda beklenmedik bir kazanç elde etmeniz olası ve bu sizi baya rahatlatacak. Bu süreçte bazı küçük sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz ve zamanında müdahale edilmezse bu sorunlar ciddileşebilir.

Terazi

Nisan ayı eğer yeni fırsatlar arıyorsanız veya yeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız yeni iş başvuruları yapmak için çok uygun bir zaman çünkü olumlu cevap alma olasılığınız oldukça yüksek. Bir sürü seçeneğiniz var o yüzden iyice düşünün ve doğru olan fırsatı yakalayın. Aynı zamanda size doğru gelen takdirleri de dört gözle bekleyin. Ayın sonlarına doğru çevrenizdekiler çok yardımcı olmuyor gibi görünse de size uzun vadede yardımcı olacaklar ve yaptığınız işin önemini kabul etmekten başka çareleri olmayacak. Eğer işadamıysanız size doğru gelen kazançlı bir fırsat beklentisi içerisinde olabilirsiniz fakat gözünüzü dört açmazsanız bu fırsatı kaçırabilirsiniz. Bu ay beklenmedik bir harcama bütçenizi biraz sarsabilir. Yakın bir arkadaşa veya bir akrabanıza borç vermek zorunda kalabilirsiniz ve bu bütçenizdeki sarsıntının ana nedeni olabilir. Endişelenmenize gerek yok mali durumunuzu yakın bir zamanda düzelteceksiniz. 

Akrep

Nisan ayında oldukça görev odaklı olacaksınız ve sadece hedeflerinize odaklanacaksınız. Herkesin saygısını kazanacaksınız. Fakat ayın sonuna doğru daha sıkı çalışmaya hazır olun. Bunun için yeteneklerinizle ve sıkı çalışmanızla etkilediğiniz patrononuzu suçlayın. Size yeni ve zorlayıcı bir iş verebilirler. Ayın ilerleyen günlerinde kafanız karışabilir ve ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Eğer ortak bir girişim içerisindeyseniz ne yapacağınızla ilgili ortaklarınızla fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Bunun sonucunda işinizin etkilenmesine izin vermeyin. Özel hayatınızda aile bireyleri arasında bir huzursuzluk olabilir. Fakat bu durumu olgunlukla ele alıp işleri barışçıl bir şekilde çözeceksiniz. Eğer oturmuş bir ilişkiniz varsa artık evliliği düşünebilirsiniz.

Yay

Özel hayatınızda, aile bireyleri arasında bir tartışma çıkabilir ve bu çirkin bir şekilde sonuçlanarak evdeki uyumu çoğunuz için bozabilir. Bu duruma çok nazik ve anlayışlı bir şekilde yaklaşıp anlaşmazlıkları çözmeniz gerekebilir. Onları memnun etmek için bazı mantıklı ve mantıksız isteklerini yerine getirmeniz gerekebilir. Fakat bunu kafaya takmayın çünkü bu evdeki huzuru geri getirmenizi sağlayacak. Evliliğinizle ilgili büyük bir sıkıntı görünmese de çok mutlu olamayabilirsiniz. İlişkidekiler için herşey birinci sınıf olmayabilir. Sakin olun, yakın zamanda yıldızlar ışığını üzerinizde parlayacak. İş yerinizde patronlarınız yaptığınız işten memnun kalacak ve çabalarınızı takdir edecek. Fakat meslektaşlarınız gelişiminizi kıskandıkları için size yardımcı olmayabilir. Bu insanlara karşı dikkatli olmanız önerilir. Bu mali yılda kariyerinizle ilgili büyük bir karar mı almak istiyorsunuz? Bunu başında yapın. Ayın geri kalan kısmında karşınıza büyük zorluklar çıkabilir hazırlıklı olun. Gelecekte bir yolculuk görünüyor.

Oğlak

İşkolik yapınız ne kadar kararlı olsanız da hayatın tadınız sonuna kadar çıkarmanıza engel olabilir. Ne zaman düşüncelerinizden kurtulup biraz eğlenmeye çalışsanız aklınız işinize gitmeye devam edecek. Zihninizin ve vücudunuzun dinlenmeye ihtiyacı olduğunun farkına varın yoksa bitkin düşeceksiniz ve bu sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Mali yönden sıkıntı çekmeyebilirsiniz fakat yine de gelecekte yeterli kaynağınızın olması için yeni fırsatları araştırmanız önerilir. Neyse ki Nisan ayının ikinci yarısında Jüpiter yardımınıza yetişecek ve mali durumunuzla ilgili bütün endişelerinizi gidermenizi sağlayacak.  İş adamları büyük kar elde edecek. Eğer elinizdeki kartları iyi oynarsanız, parayı bulacaksınız ve mali durumunuzu daha fazla düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Kova

Profesyonel yönden bu ay oldukça hareketli geçecek. Duygularınızın düşüncelerinizin önüne geçerek tam kapasitede çalışmanıza engel olmasına izin vermeyin. Karşnıza yeni iş teklifleri ve sorumluluklar çıkacak fakat karar vermeden önce içinde bulunduğunuz durumu iyice değerlendirin. Nisan ayının başlangıcı işadamları için oldukça iyi geçecek. Kanatlarınızı açarak keşfedilmemiş diyarlara doğru uçabilirsiniz. Para sıkıntı olmayacak, aslında oldukça kolay para kazanacaksınız ve yeni yatırımlar yapmak için yeterince paranız olacak. Karşınıza kısa zamanda büyük getiriler sağlayacak birden çok yatırım seçeneği çıkacak. Bu ay iş ve para sizi meşgul edeceğinden kişisel yaşantınızı boşlayabilirsiniz ve bu bazı sorunlara yol açabilir özellikle de ayın ortalarına doğru. Fakat sakin ve sevecen davranırsanız sevdiklerinizin gönlünü kolayca alabilirsiniz.

Balık

İş hayatınızla ilgili aklınızı kurcalayan şeylerin yanı sıra bir sürü sorumluluğunuz var, aklınız karışmaya başlıyor ve önceliklerinizi belirleyemiyorsunuz. Kendi işinizi yapmak dışında başkaların işlerine de yardım etmeniz gerekebilir. Bu kolay olmayabilir fakat bu zorlu görevi seveceksiniz ve balıklama atlayacaksınız. Ayın ilerleyen günlerinde Satürn’ün etkisi daha fazla çalışmanıza neden olabilir. Aynı zamanda Satürn sizi daha sabırlı ve daha güçlü bir insan yapacak. Şunu aklınızda tutun sıkı çalışmanın karşılığını er ya da geç alacaksınız. Öte yandan kişisel yaşantınızda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz fakat sabırlı olun, ayın sonlarına doğru işlerin kendiliğinden çözüldüğünü göreceksiniz. Ayın son günlerinde dikkatli olun partnerinizi sevgi yağmuruna tutmanıza rağmen ondan aynı şekilde karşılık alamayabilirsiniz ve bu duygularınızı incitebilir.

Benzer İçerikler

Yorumlar

0

Koç

Ayın ilk yarısında, evinizle ilgili bazı sıkıntılar sizi endişelendirebilir. Fakat ayın ikinci yarısında işler daha iyi bir hal alacak, moralinizi yüksek tutun. Partiler düzenleyip, davetlere katılacaksınız, arkadaşlarınızla ve ailenizle hoş vakit geçireceksiniz. Evle ilgili işler de sizi meşgul edebilir. Artan harcamalar işlerin daha da karmaşık bir hal almasını sağlayacak. Neyse ki bu durum çok uzun sürmeyecek çünkü Jüpiter’in açısı değişecek ve bu size yaptığınız her şeyde şans getirecek. Bu süreçte duygusal arzularınız da tavan yapacak ve seks hayatınız hiç olmadığı kadar iyi olacak. Fakat dikkatli olun çünkü eşinizle fikir ayrılığına düşebilirsiniz ve bu neşenizi kötü yönde etkileyebilir. Kelimelerinizi dikkatli seçin çünkü yanlış anlaşılmalara sebep olabilirsiniz. Eğer evliliğinizle alakalı aklınıza takılan şeyler varsa kişisel yıldız falı tavsiyesi alın. İşyerinizde de çalkantılara hazır olun. Sürekli tetikte olun ve zekice hareket edin.

Boğa

Nisan ayında kendinizi kişisel ve profesyonel yaşantınız arasında ikiye bölünmüş gibi hissedebilirsiniz. Evinizde pozitif şeyler yaşasanız da iş yerinizdeki sıkıntılar neşenizi bozabilir. İş yerinizdeki atmosferden o kadar sıkılacaksınız ki ciddi ciddi işten ayrılmayı düşüneceksiniz. Ne yazık ki daha iyi bir fırsat ararken gezegenlerden hiçbir yardım alamayabilirsiniz. Bu yüzden kötü talihiniz yüzünden suratınızı asmak yerine işinizi yapmaya devam edin. Ayın ortalarına doğru yıldızlar iyi yönde değişecekler ve size verilen görevleri zamanında yerine getirebileceksiniz ve bunun sonucunda yaptığınız iş için tebrik edileceksiniz. Profesyonel yönünüzü geliştirmek için bu finansal yılda kişisel yıldız falınıza güvenin. Kariyerinize yatırım yapın. İş adamları için büyük karlar elde edebilecekleri anlaşmalar karşılarına çıkacak. Fakat ayın ikinci yarısında icraatlar yavaşlayacak. Olağan ve beklenmedik, harcamalardaki artış finansal açıdan endişelenmenize neden olabilir.

İkizler

Nisan ayı size değişik fırsatlar getirecek gibi görünüyor. Kişisel yönden işler gayet iyi görünürken, mali durumlar sizi biraz endişelendirebilir ve artan harcamalarınızı karşılayabilmek için daha sıkı çalışmanız gerekebilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmanıza rağmen para biriktiremeyeceksiniz. Ayın ikinci yarısında önceden yapmış olduğunuz yatırımlardan aldığınız tatminkar olmayan sonuçlar neşenizi kaçırabilir. Kendinizi yenilemek için arkadaşlarınızla vakit geçirin ve mali sıkıntılarınızın üstesinden gelmek için onların tavsiyelerine başvurun. Bunların genel tahminler olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Kişisel yardım ve çözümler için bir astroloji servisine başvurun. Üzerinde uzun süredir çalıştığınız planları hayata geçirmenin tam sırası. Profesyonel hayatınızda aceleci kararlar almaktan kaçının çünkü bu kararlar organizasyonunuzun ilerlemesini yavaşlatabilir. Nisan ayı ikizler için aşk ayı bu yüzden ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşımaktan korkmayın.

Yengeç

Bu ay eğlenceli aktiviteler ve partiler sizi meşgul edebilir ve işinizi aksatmanıza neden olabilir. Neyse ki hatanızı çabuk farkedeceksiniz ve kaybedilen zamanı telafi etmek için paçaları sıvayacaksınız. İşlerinizi yaklaşan son teslim tarihine yetiştirmek için çok sıkı çalışacaksınız ve bunu patronunuzun gözünden düşmemek için yapacaksınız. Ayın ilk yarısında agresif bir yaklaşım ve açıksözlü davranış tarzı sizin gerçek kişiliğinizi yansıtmayacak.Bu size bazı yönlerden yarar sağlasa da sinirinizi kontrol altında tutun yoksa bu davranış tarzı karşınıza bazı engeller çıkarabilir. Ayın ikinci yarısı sizin için biraz daha zorlayıcı olabilir. Eşinizle yapacağınız tartışmalar ve bunun sonucundaki çaresizliğiniz kabuğunuza çekilmenize neden olabilir. İşleri kendiniz halletmeniz en iyisi bu yüzden bu durumun üstesinden gelmek için çaba sarfetmeniz gerekecek. Sağlığınıza dikkat edin. Kişisel bir konuda derin sıkıntılarınız varsa kişisel astroloji desteği alın.

Aslan

Nisan ayı işadamları için mükemmel bir ay olabilir. İşinize harcadığınız emekler sonunda meyvelerini vermeye başlayacak. Ayın ilerleyen günlerinde işler daha da iyiye gidecek. Gezegenler işinizi geliştirme konusunda doğru kararlar almanıza yardımcı olacak. Aynı zamanda para kazanmak için oldukça iyi bir fırsat karşınıza çıkabilir bunu zamanında farkedip yakalamalısınız. Eğer üretim sektörüne merakınız varsa bu ay piyasaya yeni bir ürün veya fikir sürmenin tam sırası. Mali durumunuzda bir sıkıntı olmayacak çünkü ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar paranız var fakat sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer yüksek tansiyondan şikâyetçiyseniz tedbirli olun ve kan basıncınızı düzenli aralıklarla kontrol edin. Dikaktli araba kullanın, bu olası bir kaza riskini sıfıra indirecektir. Bu süreçte manevi değerlere doğru çekilmeniz kuvvetle muhtemel. İç gözlem cevabını alamadığınız birçok soruya da ışık tutacak.

Başak

Profesyonel hayatınızdaki yoğunluk sizi bitkin düşürebilir. Bunun yanı sıra yardımcı olmayan iş arkadaşları ve tutumları sizi strese sokabilir. Bunun sizi etkilemesine izin vermeyin. Ayın ortalarına doğru ofiste masanınzda, evinizde ve hatta zihninizdeki dağınıklığı toparlama dürtüsüne kapılabilirsiniz. Ayın sonunda size verilen görevleri tamamladığınız için mutlu olacaksınız. Ayrıca patronunuzu da etkileme konusunda başarılı olacaksınız. Mali durumunuza gelecek olursak bu ay yıldızlar sizden yana olmayabilir. İki yakanızı bir araya getirmek zor olabilir, arkadaşlarınızdan borç istemek zorunda kalabilirsiniz. Neyse ki önceden yapmış olduğunuz yatırımların sonucunda beklenmedik bir kazanç elde etmeniz olası ve bu sizi baya rahatlatacak. Bu süreçte bazı küçük sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz ve zamanında müdahale edilmezse bu sorunlar ciddileşebilir.

Terazi

Nisan ayı eğer yeni fırsatlar arıyorsanız veya yeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız yeni iş başvuruları yapmak için çok uygun bir zaman çünkü olumlu cevap alma olasılığınız oldukça yüksek. Bir sürü seçeneğiniz var o yüzden iyice düşünün ve doğru olan fırsatı yakalayın. Aynı zamanda size doğru gelen takdirleri de dört gözle bekleyin. Ayın sonlarına doğru çevrenizdekiler çok yardımcı olmuyor gibi görünse de size uzun vadede yardımcı olacaklar ve yaptığınız işin önemini kabul etmekten başka çareleri olmayacak. Eğer işadamıysanız size doğru gelen kazançlı bir fırsat beklentisi içerisinde olabilirsiniz fakat gözünüzü dört açmazsanız bu fırsatı kaçırabilirsiniz. Bu ay beklenmedik bir harcama bütçenizi biraz sarsabilir. Yakın bir arkadaşa veya bir akrabanıza borç vermek zorunda kalabilirsiniz ve bu bütçenizdeki sarsıntının ana nedeni olabilir. Endişelenmenize gerek yok mali durumunuzu yakın bir zamanda düzelteceksiniz. 

Akrep

Nisan ayında oldukça görev odaklı olacaksınız ve sadece hedeflerinize odaklanacaksınız. Herkesin saygısını kazanacaksınız. Fakat ayın sonuna doğru daha sıkı çalışmaya hazır olun. Bunun için yeteneklerinizle ve sıkı çalışmanızla etkilediğiniz patrononuzu suçlayın. Size yeni ve zorlayıcı bir iş verebilirler. Ayın ilerleyen günlerinde kafanız karışabilir ve ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Eğer ortak bir girişim içerisindeyseniz ne yapacağınızla ilgili ortaklarınızla fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Bunun sonucunda işinizin etkilenmesine izin vermeyin. Özel hayatınızda aile bireyleri arasında bir huzursuzluk olabilir. Fakat bu durumu olgunlukla ele alıp işleri barışçıl bir şekilde çözeceksiniz. Eğer oturmuş bir ilişkiniz varsa artık evliliği düşünebilirsiniz.

Yay

Özel hayatınızda, aile bireyleri arasında bir tartışma çıkabilir ve bu çirkin bir şekilde sonuçlanarak evdeki uyumu çoğunuz için bozabilir. Bu duruma çok nazik ve anlayışlı bir şekilde yaklaşıp anlaşmazlıkları çözmeniz gerekebilir. Onları memnun etmek için bazı mantıklı ve mantıksız isteklerini yerine getirmeniz gerekebilir. Fakat bunu kafaya takmayın çünkü bu evdeki huzuru geri getirmenizi sağlayacak. Evliliğinizle ilgili büyük bir sıkıntı görünmese de çok mutlu olamayabilirsiniz. İlişkidekiler için herşey birinci sınıf olmayabilir. Sakin olun, yakın zamanda yıldızlar ışığını üzerinizde parlayacak. İş yerinizde patronlarınız yaptığınız işten memnun kalacak ve çabalarınızı takdir edecek. Fakat meslektaşlarınız gelişiminizi kıskandıkları için size yardımcı olmayabilir. Bu insanlara karşı dikkatli olmanız önerilir. Bu mali yılda kariyerinizle ilgili büyük bir karar mı almak istiyorsunuz? Bunu başında yapın. Ayın geri kalan kısmında karşınıza büyük zorluklar çıkabilir hazırlıklı olun. Gelecekte bir yolculuk görünüyor.

Oğlak

İşkolik yapınız ne kadar kararlı olsanız da hayatın tadınız sonuna kadar çıkarmanıza engel olabilir. Ne zaman düşüncelerinizden kurtulup biraz eğlenmeye çalışsanız aklınız işinize gitmeye devam edecek. Zihninizin ve vücudunuzun dinlenmeye ihtiyacı olduğunun farkına varın yoksa bitkin düşeceksiniz ve bu sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Mali yönden sıkıntı çekmeyebilirsiniz fakat yine de gelecekte yeterli kaynağınızın olması için yeni fırsatları araştırmanız önerilir. Neyse ki Nisan ayının ikinci yarısında Jüpiter yardımınıza yetişecek ve mali durumunuzla ilgili bütün endişelerinizi gidermenizi sağlayacak.  İş adamları büyük kar elde edecek. Eğer elinizdeki kartları iyi oynarsanız, parayı bulacaksınız ve mali durumunuzu daha fazla düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Kova

Profesyonel yönden bu ay oldukça hareketli geçecek. Duygularınızın düşüncelerinizin önüne geçerek tam kapasitede çalışmanıza engel olmasına izin vermeyin. Karşnıza yeni iş teklifleri ve sorumluluklar çıkacak fakat karar vermeden önce içinde bulunduğunuz durumu iyice değerlendirin. Nisan ayının başlangıcı işadamları için oldukça iyi geçecek. Kanatlarınızı açarak keşfedilmemiş diyarlara doğru uçabilirsiniz. Para sıkıntı olmayacak, aslında oldukça kolay para kazanacaksınız ve yeni yatırımlar yapmak için yeterince paranız olacak. Karşınıza kısa zamanda büyük getiriler sağlayacak birden çok yatırım seçeneği çıkacak. Bu ay iş ve para sizi meşgul edeceğinden kişisel yaşantınızı boşlayabilirsiniz ve bu bazı sorunlara yol açabilir özellikle de ayın ortalarına doğru. Fakat sakin ve sevecen davranırsanız sevdiklerinizin gönlünü kolayca alabilirsiniz.

Balık

İş hayatınızla ilgili aklınızı kurcalayan şeylerin yanı sıra bir sürü sorumluluğunuz var, aklınız karışmaya başlıyor ve önceliklerinizi belirleyemiyorsunuz. Kendi işinizi yapmak dışında başkaların işlerine de yardım etmeniz gerekebilir. Bu kolay olmayabilir fakat bu zorlu görevi seveceksiniz ve balıklama atlayacaksınız. Ayın ilerleyen günlerinde Satürn’ün etkisi daha fazla çalışmanıza neden olabilir. Aynı zamanda Satürn sizi daha sabırlı ve daha güçlü bir insan yapacak. Şunu aklınızda tutun sıkı çalışmanın karşılığını er ya da geç alacaksınız. Öte yandan kişisel yaşantınızda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz fakat sabırlı olun, ayın sonlarına doğru işlerin kendiliğinden çözüldüğünü göreceksiniz. Ayın son günlerinde dikkatli olun partnerinizi sevgi yağmuruna tutmanıza rağmen ondan aynı şekilde karşılık alamayabilirsiniz ve bu duygularınızı incitebilir.

Nisan Ayı Burç Yorumları 2019

Nisan Ayı Burç Yorumları 2019

Related news Nisan Ayı Burç YorumlarıNisan Ayı Burç Yorumları


Nisan Ayı Burç Yorumları


Nisan Ayı Burç Yorumları


Nisan Ayı Burç Yorumları


Nisan Ayı Burç Yorumları


Nisan Ayı Burç Yorumları