Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleriNiagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri

23.05.2019

Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri 79

Niagara'nın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri

Niagara, Fransa'dan bir grup. Daniel Chenevier ve Muriel Moreno'nun ikilisi hakkında. Kurucuları 1982'de bir araya geldi. Muriel Rennes'te sanat tarihini inceledi. Daniel, klavye enstrümanlarında çeşitli gruplarda oynadı.

öykü

niagara grubuBaşlangıçta, ikili "Sarı" adlı bir proje oluşturdugölge "(L'Ombre jaune). Bu grup gitar sorumlu, klavye çaldı Daniel, Jose Tamarin araya getirdi ve vokalist gerçekleşti ve takma Moreno aldı Muriel. Yakında grup ilk konseri verdi. Muriel paralel zaman DJ olarak çalışmak ve üzerine mastırını almak. 1984'te takım adını değiştirdi. Böylece "Niagara" grubu ortaya çıktı. Takım özel bir yarışmada yer aldı. Rennes'te Kültür Bakanlığı tarafından düzenlendi. Amacı genç gelecek vaat eden takımları tanımlamaktı.

Profesyonel ilk

Niagara Grubu imzaladıPolydor şirketi ile sözleşme. 1985'te grup ilk single başlıklı Tchiki Boum'u kaydetti. Bu çalışma yakında ekibi popüler hale getirdi. Yakında Jose Tamarin grubu terk etti ve Niagara grubu bir düet oldu. 1986'da, müzisyenler bir sonraki adıyla L'amour à la plage'u kaydetti.

Sermayenin fethi

niagara grubu"Niagara" grubu Paris'e taşındı. Encore un dernier baiser adlı ilk albümü piyasaya sürüldü. Bu çalışma, Funk, Afrika-Küba ritimleri, caz ve duyusal vokal Muriel bir karışımıdır. 1987'de grup Olympia'da bir konser verdi. Yakında ekip, Fransa topraklarının ilk turunu yaptı. 1988 yılında ekip Quel enfer adında yeni bir albüm çıkardı. Daha ölümcül bir sese sahip. Bu eser dinleyiciler tarafından çok sıcak karşılandı. Kompozisyonlar Flammes de l'Enfer, Soleil d'hiver Assez ve aynı dönemde Üst 50. vurmak, Muriel görüntüsünü değiştirdi. Saçlarını kırmızı boyadı ve inanılmaz derecede büyük şapkalar giymeye başladı. Bir sonraki tur grubunun bir parçası ABD, Kanada, Tunus, Fas gibi birçok ülkeyi ziyaret gibi. 1990 yılında, Din adlı yeni bir albüm çıktı. Bundan sonra, toplu konser faaliyetine devam etti. Aynı zamanda, müzisyenler Avrupa MTV'nin yıldızları haline geliyor. Bu andan beri, klipleri televizyonda, hatta Sovyette bile aktif olarak göstermeye başladı. Bu dönemde problemler var. Onlar Muriel o işe ve bu oranda yaşayamaz farkeder gerçeği ile bağlantılıdır. 1992 yılında, grup stüdyoya döndü ve La vérité denilen son albüm çıkardı. Bundan sonra tekrar Avrupa ülkeleri turuna başlıyorlar. İsveç'teki turda, vokalisti Muriel bir foniye sahiptir. Bu turun iptal edilmesine yol açar.

Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleriNiagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri

Related news

 • Kadın Kova için En İyi Taşlar
 • Rüzgarlı havalarda ne yapılmalı
 • Jel cila ve shilak: fark nedir Birkaç fark var
 • Federal Havacılık İdaresi
 • Koyun Derisi Ceket Modelleri ve Kombinleri

 • Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri 9

  Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri


  Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri 82

  Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri 21

  Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri 88

  Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri 11

  Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri 9

  Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri 75

  Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri 95

  Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri 6

  Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri 91

  Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri 57

  Niagaranın grubu - tarihçesi ve yaratıcılık özellikleri 48