NHL takımları: sınıflandırma ve kompozisyonlar 2019

NHL takımları: sınıflandırma ve kompozisyonlar 2019

NHL takımları: sınıflandırma ve kompozisyonlar 53 28.01.2019, 03:58

NHL takımları: sınıflandırma ve kompozisyonlar

Ünlü bir spor organizasyonu olarakonların arasında bluesmen, katil balinaları ve avcı uçakları olan takımlarının yapılandırılması, neden katılımcıların şampiyonaya gelmediği, bu maskeli kişiler ve neden NHL'de kullanılmayan oyuncu sayısı var? - tüm bunlar makaleyi göstermeye çalışacak.

NHL ne anlama geliyor?

NHL kısaltmasıUlusal Hokey Ligi. Bu, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'nın hokey kulüplerini birleştiren Kuzey Amerika spor resmi topluluğudur. NHL ekibi atletlerde oynamak için dünyanın en iyileri arasında tanıdı.

Ligi'nin ana ödülü Stanley Kupası. O, Dünya Hokey Şampiyonası'nın zamanı ile çakışan, playofflarda oynanır. Bu nedenle, birçok oyuncu daha prestijli bir Kupanın uğruna dünya yarışmasına katılmak için bağışta bulunur. Ona ve takımlara ek olarak ve bireysel oyunculara bireysel ödüller verilir: en iyi golcü, en iyi bölüm kulübü, vs.

NHL takımları

Tüm NHL takımları iki konferansa ayrılmıştır: Batı ve Doğu. Konferans bölümüne ayrılmaktadır. Yani, Batı ve Orta Pasifik Bölümü parçası, hem de doğu Atlantik ve Büyükşehir Bölümlerinin parçası olarak kullanılabilir.

Şimdi takımlarda NHL takımlarını göreceğiz ve aynı zamanda isimlerinin nasıl tercüme edildiğini de öğreneceğiz:

 • Atlantik: "Ottawa Senatörler", "Boston'dan Ayılar", "Montreal'den Kanadalılar", "Red Wings Detroit", "Florida Panterler", "Tampa Bay Lightning", "Buffalo Blades", "Maple Toronto bırakır."
 • Büyükşehir: New York'tan Rangers, Columbus'dan Mavi Coats, New Jersey'den Devils, Pittsburgh'dan Penguenler, Carolina'dan Hurricanes, New York'tan Adalılar, Washington'un Sakinleri, "Philadelphia" dan pilotlar.
 • Pasifik, "Los Angeles Kings", "Anaheim Ördek", "San Jose Sharks", "Arizona Çakallar", "Calgary Yangınlar", "Edmonton Oilers".
 • Merkez: Louis, Dallas Stars'dan Bluesmen, Minnesota Savages, Winnipeg'den Savaşçılar, Nashville'den Kaplanlar, Colorado'dan Avalanches, Vancouver'dan Killer Whales, Chicago'dan Black Hawks.

Kulüp, sezon başına 36-38 oyun harcamalıdırOnun konferans ve 4 diğer takımlarla maçlar (2 uzakta, 2 ev). Playofflarda her bölümün ilk üç takımı ve onlarla birlikte en yüksek puanı alan bir takımlar geliyor.komutları nhl

Takımlar hakkında

NHL sezonunda biliniyor2016-2019 Rusya'dan 33 oyuncu aldı. En çok sayıda Rus - Colorado, Montreal ve Tampa'da dört kulüpte. Geçtiğimiz yıl, Kuzey Atlantik Ligi maçlarına 41 Rus katıldı.

Hangi NHL takımı hangi maskottur?onun ambleminden bellidir. Sonuçta, maskot başka bir deyişle - bu takımın maskotu. Wald Wing'in ördekleri var, Carolina Hurricanes'in domuzları var, Washington Başkentleri kartal, Pittsburgh Penguenleri penguenleri ve benzerleri var.nxt komutu

Ayrıca, NHL takımları, kulübün içindeki ölü veya ölü oyuncu sayılarını geri çekme geleneğini onurlandırmaktadır.

NHL takımları: sınıflandırma ve kompozisyonlar 2019

NHL takımları: sınıflandırma ve kompozisyonlar 2019

Related news

 • Tarçınlı Elmalı Islak Kek Tarifi
 • 2013 Beyaz Renkte Bayan Örgü Şal Modeli
 • Tüp bebek soruları ve cevapları
 • FIRINDA ACILI KANAT IZGARA TARİFİ (HOT WİNGS)

 • NHL takımları: sınıflandırma ve kompozisyonlar 47

  NHL takımları: sınıflandırma ve kompozisyonlar


  NHL takımları: sınıflandırma ve kompozisyonlar 90

  NHL takımları: sınıflandırma ve kompozisyonlar 43

  NHL takımları: sınıflandırma ve kompozisyonlar 88

  NHL takımları: sınıflandırma ve kompozisyonlar 46

  NHL takımları: sınıflandırma ve kompozisyonlar 64

  NHL takımları: sınıflandırma ve kompozisyonlar 100

  NHL takımları: sınıflandırma ve kompozisyonlar 87