Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 2019

Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 2019
15.09.2019

Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 34

Neptün'ün kamptaki günü nasıl kutlanır?

Neptün'ün bayramı, denizlerin ve okyanusların efendisi,Modern sağlık kamplarında favori ve geleneksel bir tatil. Suda daha fazla zaman geçirme, yüzmeyi, oyun oynamayı ve eğlendirmeyi tüm çocuklara, hatta yüzmeyi bilmeyenlere bile yaşatır. En önemlisi, Neptün'ün kampta kutlanması, böylece herkesin eğlenceli, neşeli ve ateşli olması.

kampta neptün günü

Tatil için hazırlanıyor

Eğlencenin hazırlanmasında, o çocukları hatırlayınbir sürpriz beklemeli, bu yüzden her şey gizlice organize edilmelidir. Öncelikle göletin kıyısını aldatıcı, cam ve diğer döküntülerden temizlemelisiniz. Ardından sıradan bir bottan veya saldan kurulabilen Neptün gemisini dekore etmelisiniz. Neptün'ün kamptaki günü eğlenceliydi, doğaçlama bir gemide gerçek bir taht yapabileceksin. Kralın kendisi için, kumaşın kalıntılarından bir elbise dikmek, onu çim veya sazlarla süslemek ve ünlü bir trident ve taç yapmak zorunda kalacaksınız. Tabii ki, deniz efendisinin hazinesi için kıyafetlere dikkat etmeliyiz: deniz kızları ve korsanlar. Burada ayrıca kumaş, çamur ve sazlık kalıntılarını da kullanabilirsiniz.

kamptaki Neptün senaryosunun günü

Neptün Günü: senaryo

Bu gün kampta herkesin ihtiyacı olacakkıyı. Ateşli müzik altında, çocuklar tatilin ana konuğu, denizler ve okyanusların hükümdarı - müthiş Neptün'ün gelişini bekliyorlar. Ve şimdi, boyalı teknede, denizlerin efendisi ile kıyıya yaklaşıyor. Neptün zemine iner, trident, iç çekiş ve frowns ile dokunarak sıkıntıdan şikayet eder. Mermaids, dansı gerçekleştirmeyi teklif eder ve sonunda kralın ruh hali gelişir ve lider, bir yargıcın rolünü üstlenerek bir tatil organize etmesini Neptün'den ister. Vladyka emri okur ve kutlamaya başlamak için teklif eder. Diğer senaryoda, tüm grupların çocuklarının yer aldığı çeşitli eğlenceli yarışmalar ve yarışmalar bulunmaktadır.

neptün günü bir çocuk kampında

Oyun "Avril"

Eğlencede iki takım yer alır. Çocuklar, deniz kızlarından birinin bulunduğu, geleneksel işarete gider ve yüzmeye başlar. Sinyalde, her iki takım da sudan çıkmalı ve hızlıca kıyıda birikmelidir. Atanan yerde hızla inşa edebilecek takım kamptaki Neptün günü kazanır.

Oyun "Balıkçı"

Katılımcılar geniş bir daire oluşturan suya girerler. Merkezde ellerinde topun ip üzerinde sabitlendiği korsan geliyor. Sinyalde, ev sahibi oyuncuların kafaları üzerinden topu döndürmeye başlar. Takımın görevi topu suya daldırmaktan kaçınmak. Her bir hata için, takım bir penaltı puanı verilir. Sonra diğer oyuncular davet edilir. Bu yarışmada daha az puan alan takım kamptaki Neptün günü kazanır.

Oyun "el bombası atma"

Bu yarışmada, takımlar yüzmeye davet edildiBir el bombası bir elinde tutan belirli bir su sınırı. Görev tüm takım oyuncuları tarafından yapılacaktır. Kazanan en fazla kuru el bombası getirecek takımdır.

Neptün'ün çocuk kampında geçirdiği gün, sonuçların özetlenmesi, kazananlara sertifikalar ve akılda kalıcı hediyeler vermesi ile sona ermektedir. Sonunda Neptün, kutlamasıyla gemisinde kutlamayı bıraktı.

Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 2019

Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 2019

Related news

 • Burdur Haberleri: Valilikten dolandırıcılık uyarısı
 • Kırışıklık Kremi (Anti-Aging) Kaç Yaşında Kullanılmalı
 • Bir adamı seksü unutulmaz bir zevk haline getirmek için nasıl okşamak gerek
 • Küfler ekosistemde hangi rolü oynuyor Doğadaki mantarların önemi
 • Fesleğenli ve Fıstıklı Çörek Tarifi

 • Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 79

  Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır


  Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 48

  Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 54

  Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 56

  Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 73

  Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 73

  Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 38

  Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 84

  Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 47

  Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 41

  Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 76

  Neptünün kamptaki günü nasıl kutlanır 78