18.06.2019

Ne yapmalı: saç sekutsya 81

Ne yapmalı: saç sekutsya.

Ne yapmalıyım: saçlarım bitiyor mu? Evet, bu sorun çok sayıda kadın tarafından işkence görüyor. Sonuçta, çoğu durumda adil seksin güzelliği ve cazibesi saçların sağlıklı parlaklığına bağlı. Halen, saçın normal görünmesini önlemek için tüm koşulları yarattık: klorlu su, düzenli boyama, saç kurutma makinesinin sık kullanımı, ek olarak kıllar da zayıflatıldıktan sonra. Bütün bu faktörler saç üzerinde yıkıcı bir etkiye sahiptir. Ve şimdi aynanın yanında duruyorsun ve "Ne yapacaksın? Saç kesildin!" Diye soruyorsun.

Her şeyden önce şunu anlamak gerekir:bunun anlamı. gıda yıkar Saç, çok kırılgan, split uçları haline ve sonra kolayca çırpılır, kopmak. saç büyür, ancak daha uzun olmaz: Bu birçok kadın aynı sorunu takip nedeni budur. Tipik olarak, yarık uçları, anemik ve eşit besleme olan, sıklıkla çok zayıf olan kişilerde ortaya çıkar. Çoğu zaman, sorunun kurtulmak için, sadece kendi sağlığını daha iyi bakmak gerekir.

Bulunan saçların bölünmüş uçlarından olan araçlarhiçbir şekilde bir tane. Sorunu radikal bir şekilde çözmek istiyorsanız, o zaman sıcak makasla saç kesimine gireceğiniz salona gitmelisiniz. Bu işlem sırasında saç uçları kapatılır ve tüm besinler içeride kalır. Sıcak makas ile kesme yönteminin sürekli kullanımı görünür bir sonuç getirebilir: saç sağlıklı bir görünüm alacak, parlaklaşacak ve pürüzsüz hale gelecektir.

"Ne yapmalı?" Sorusunun cevabı ilginizi çekiyorsa, Saç "! Şanti, Ama bazı önleme yapmak, bu sorunla mücadele etmek radikal yöntemlerin düşmanıdır. Bir kaç büyük dişleri olan bir tarak kullanmaya başlamak gerekiyor, bu ahşap veya seramik zeminler ile fırçalamak en iyisidir. Eğer ıslak saç tarağı olamaz unutmayın.

Genellikle saçlarını boyayan bayanlarboya seçimini dikkatle ele al. Bileşimine dikkat edin. Artık endüstri bakım malzemeleri içeren renkler üretiyor, yani saçlarını önceleri kadar kötü etkilemiyor. Ve bir permanız varsa ve bunu düzenli olarak güncellerseniz, kesinlikle tedavi ve iyileştirme kurslarından geçmeli ve güzellik salonunda bir uzmana sahip olmanız gerekir.

Sık sık kendinize sorun: "Ne yapmalıyım? Saç çırpılmış! "? Sonra şampuan değiştirin., Şifalı otlar, keratin, ipek proteinleri ve lesitin. Balsam kremi ya da saç maskesi ait ekstreler (yağların çeşitli temelinde yapılmalıdır vitaminler ile zeytin, dulavratotu, badem, tekeri Şampuan tercih, jojoba yağı, ve benzeri).

Saçınızı yıkadıktan sonra, saçlara bölünmüş ve ince saçlar için hazırlıklardan birini uygulayın: maske, saç kremi, krem, ampul, sıvı vb. Ovalanmalı, ancak daha sonra yıkanmamalıdır.

Birçok kadın ilk elden iyi olanı bilirBölünmüş saçlarla mücadelede etkisi sarar verir. Bir çorba kaşığı ve ayçiçek yağı almak ve yarım kaşık ya da sıvı sabun ile karıştırmak gerekir. Bu karışım ısıtılmalı ve saç üzerinde bir diş fırçası veya pamuklu çubukla uygulanmalıdır. Bundan sonra - saçları tarakla eşit bir şekilde kaplamak için bir tarakla taraklayın, bir çörek içine bağlayın ve üstte bir peçete veya parşömen kağıdına koyun - sıcak bir fular. Birkaç saat sonra başınızı yıkayabilirsiniz.

Bir gün bunu yapmayacaksın."Ne yapmalı? Saç kesildi!" denilen bir sorunla yüz yüze, önleyici tedbirleri takip etmek gerekiyor. Saçı sevgi ile tedavi edin, onlara iyi bakın ve sonra her zaman iyi görüneceklerdir.Related news

 • İğne Oyası Kelebek Modeli Anlatımlı Yapımı Videolu Anlatımlı
 • PEYNİRLİ CHERRY DOMATES TOPLARI TARİFİ
 • Acı biberin bilinmeyen faydası Sütle karıştırıp
 • Parmak Köftesi Tarifi
 • Fellah Köftesi Püf Noktalarıyla Tarifi Videosu

 • Ne yapmalı: saç sekutsya 2

  Ne yapmalı: saç sekutsya


  Ne yapmalı: saç sekutsya 57

  Ne yapmalı: saç sekutsya 48

  Ne yapmalı: saç sekutsya 80

  Ne yapmalı: saç sekutsya 5

  Ne yapmalı: saç sekutsya 83

  Ne yapmalı: saç sekutsya 26

  Ne yapmalı: saç sekutsya 12

  Ne yapmalı: saç sekutsya 45

  Ne yapmalı: saç sekutsya 21

  Ne yapmalı: saç sekutsya 14

  Ne yapmalı: saç sekutsya 80