Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist YorumlarıNe hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları

20.05.2019

Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları 94

Ne hakkında? Temmuz ayında Phuket? Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları

Tayland Krallığı'nın en büyük adası, Phuket,güzelliği ile büyülüyor. Ne sadece büyük hindistan cevizi avuç içi, ihale denizi kıyılarında kar-beyaz kum, gizemli tropikal çalılıkları, küçük tepeler, dev dağlar ve şelalenin çarpıcı güzelliği vardır. Ayrıca, bu doğa ve huzur içinde bir birlik duygusu. Yerliler dost canlısı ve misafirperver. Phuket'teki turist altyapısı oldukça iyi gelişmiştir. Turistleri ve bol miktarda deniz mahsulü yemekleri ile güzel bir mutfağı kendine çeker. Genel olarak, Pattaya veya Bangkok'ta olduğu gibi saat gürültüsünü istemezseniz, ancak huzur ve rahatlığa ihtiyacınız varsa, Phuket ihtiyacınız olan şeydir. Ve endişelenmeyin: Haziran ayında veya hatta Temmuz ayında Phuket'e gidip gitmemek. Ada yılın herhangi bir zamanında güzeldir. Örneğin, yağmurlu günlerde bile Cape Brahma - batan güneşin sevgilileri için en gözde yer.

Gizemli Mevsim

Phuket'in iklim bilmecesi musondur. Adanın hava koşullarını etkileyen mevsimsel kararlı rüzgarlardır. Ve bu ya sonsuz yağmur ve düşük sıcaklık ya da kuru ısıdır. Ve iki mevsim var: Kuru bir dönem ve yağmurlu bir mevsim. Yağmurlar mayıs ayından ekim ayına kadar kesintisiz. Zirve Ağustos - Eylül sonunda. Bu zamanda, nem% 95'in üzerinde olabilir.

Çoğu zaman geceleri yağmur yağar, ama bir hafta boyunca durmadan dökülür. Sonra adada bir sel var, ama bu nadir bir durum.

Deniz suyu 28-30 derece bir sıcaklığa sahiptirCelsius, fakat Phuket'teki yağışlı mevsime güçlü rüzgarlar eşlik ediyor ve deniz fırtınalı. Bu nedenle, neredeyse tüm plajlarda banyo yapmak genellikle yasaktır. Bu nedenle, oteller denizden su pompalayan yüzme havuzlarına sahip olduğunda.

Temmuz ayında Phuket'te hava durumu nasıl? Yolcunun ifadeleri, geri kalanların her halükarda unutulmaz olduğunu gösteriyor.

Cennet adasına Temmuz turları

Turistlerin çoğu dinleniyorTemmuz ayında Phuket. Bu ay hava şartlarının değişmesi, seyahat acentesinden veya turist portalından her zaman erişilebilir durumda. Adadaki yağışlı sezonda her şey daha ucuz: çeşitli yüzer el sanatları kiralamak, emlak kiralamak, restoranlarda fiyatlar, gezi büroları ve hatta dükkanlar.

Tatil planları

Sahilde her gün sakin bir şekilde dinlenmek değildaima söner. Yağmurlar anında başlıyor ve aniden bitiyor. Bu nedenle, Haziran-Temmuz ayında Phuket'te dinlenmek standart dışıdır. Temmuz ayında Phuket: gitmeye değer mi? Turistlerin çeşitli turistik portallarda bıraktıkları yorumlar neredeyse her zaman olumludur. Büyük indirimler, cazip hisseleri, iyileşene ve gevşeme terapileri, Tay masajı ve çeşitli spa mağazaları ile restoran ve kafelerde şehir turları ve geziler, öğle ve akşam yemekleri, çeşitli ve tabii ki, çarpıcı güzelliği: Islak sezonunda bir adada eğlenceli vardır plajlar.

Plaj tatilleri

Phuket'te, özellikle de güneydeki birçok kumsal var.bölüm. En ünlüsü Bang Tao, ya da Avrupa’da Laguna Plajı olarak adlandırdıkları gibi. İşte Laguna Phuket resort otel kompleksi. Hemen hemen hepsi beş yıldızlı, kusursuz hizmet, dünyanın herhangi bir ülkesinin mutfağı ve golf sahaları.

Temmuz ayında Phuket özellikleri

Bu modaya tam tersiplaj - küçük şirin bir plaj Surin. Burada, yavaş akan bir yaşam ile sessiz bir köy yerleşiminin atmosferi korunur. Yıldan yıla bu yerin popülaritesi büyüyor.

Eğer geldiysen plaj mahremiyetinin olması mümkün müTemmuz ayında Phuket? Gitmeli miyim Kamala Beach dinlenmiş Yorumları şiddetle tavsiye! Burası park Phuket FantaSea olduğu gerçeğine rağmen, geri çekilmeye isteyenler için bir plaj.

Haziran ayında Phuket: evet mi hayır mı? Kesinlikle - evet. Patong'un en çok ziyaret edilen plajı bunun bir kanıtı. Haziran-Temmuz aylarında azalırsa, tatilcilerin sayısı, çok değil. Misafirhaneler ve oteller, barlar ve açık hava kafeleri, kulüpleri, masaj ve spa salonları bulunmaktadır. Patong'da günün 24 saati eğlenin. Travestilerin popüler şovunun yapıldığı yer - Simon Cabaret.

Phuket'teki en temiz plaj Karon Plajı'dır. Birkaç yıl önce, set yeniden inşa edildi. Artık kafeler, restoranlar, gece pazarı, mağazalar ve dükkanlar plaja giden yolu birbirinden ayırıyor. Karon Plajı sakin ve rahat bir yer. Evli çiftlere çok sevdiği çocuklarla.

Nai Harn'de daha rahat. Küçük bir koyda bulunur. Sadece deniz ve kuşlar burada hışırdıyor.

Temmuz ayında Phuket özellikleri

Yaz musonlar sahilden büyük dalgalar yükseldiTemmuz ayında Phuket adası. Gitmeli miyim Turistlerden ayrılan yorumlar, şu anda doğu kıyısının plajlarında dinlenmenizi tavsiye ediyor. Örneğin, Chalong sahilinde. Yağmurlu günlerde ünlü hac merkezi - en güzel Budist tapınağını ziyaret edebilirsiniz. Bu merkezin ana pagodası Buda'nın bir parçası - bir kemik parçası tutulur. Tapınak tamamen ücretsiz olarak ziyaret edilebilir.

Yılın bu zamanı için ikinci başarılı plaj -Panwa. Rekreasyon, Denizler için Biyolojik Araştırma Merkezi Akvaryumu'nda yürüyüş yaparak çeşitlendirilebilir. Köpekbalıkları da dahil olmak üzere çok fazla balık var, bu da turistleri çok fazla çekiyor.

Ve tabi ki, Rawai sahili. Burada, yağmur halinde, aynı adı taşıyan müzedeki mermileri inceleyebilirsiniz. Bu iki bin nadir, sıradışı ve sadece güzel kabukları sunuyor. Bazıları, bilim adamlarının kaba tahminlerine göre, 380 milyon yıldır. Müzenin çıkışında, kabuklardan eşya satan küçük bir dükkan var: kolye, boncuk, yüzük ve hediyelik eşya. Buralarda dinlenmek için orkide çiftliğine gitmelisiniz. Her gelen hostes çarpıcı bir çiçek verir. Çiftlikte fidanları ve çiçekli bitkileri satın alabilirsiniz (her satın alma uçuş için tasarlanmış özel bir pakette olacaktır).

Sessizce ve rahatça Kata-Noj sahili üzerinde dinlenecek. Dalgalar, çevrelediği küçük adacıklardan dolayı pratik olarak ulaşamazlar.

Phi Phi adalarına yolculuk

Temmuz ayında Phuket'te ne yapmalı? Phi Phi takımadalarının yerleşik ve ıssız adalarına gittiğinizden emin olun. Phuket'in doğu sahilinden adalara feribot gidiyor. Adaların konukları, bozulmamış, bakir güzelliği için burayı "cennet bahçesi" olarak adlandırdılar. Bugün burada heyecan verici geziler düzenleniyor. Örneğin, Bantosay'da. Küçük şirin bir köy. Konuklar için birçok kafe, mağaza ve bungalov bulunmaktadır. Duyular harika. Tüplü dalış hayranları da Phi Phi'yi severler. Burada egzotik su sakinleri ve büyük mercan kolonileri ile şeffaf su!

Temmuz ayında Phuket hakkında yorumlar

Yukarıdan su, aşağıdan su ...

Hakkında yorumlar. Temmuz ayında Phuketen çeşitli. Birisi ıslak mevsimi seviyor, bazıları değil. Ancak yağmur mevsimi boyunca şelaleleri ziyaret etmeniz gerekir. Uzun süren yağmurlar nedeniyle, güçlü hale gelirler, yüzlerce metre boyunda kükreme duyulur. Adanın en yüksek şelalesi dört katlı evin hemen üstündedir, yine de her biri güzelliğiyle şaşırmaktadır. Şelaleler dinlenebilir, izlenebilir ve yıkanabilir!

Temmuz ayında Phuket'te ne yapılmalı?

Eğer soğutulmuşsan, devam etmelisinKaplıcalar. En soğukları 39 derece sıcaklığa sahiptir. Ve su prosedürlerini bitirmek için özel balıklarla daha iyi egzotik masaj - Garra rufa.

Eski Şehirde Yürüyüş

Temmuz ayında Phuket'e (Tayland) gidip gitmeyeceğine karar verinEski şehir veya Phuket Kasabası'nın video veya fotoğraf koleksiyonlarıyla tanışmak için turistik portallarda önceden çok daha kolay olacaktır. Çoğu turistik yer ve plajdan uzakta yer almaktadır.

Eski şehir çoğunluktan çok farklıadanın şehirleri. Burada özel bir ruh var: turist kalabalığı yok, ama ulusal tarzda çok sayıda rahat ev kafesi ve zarif taverna var. Phuket Town kontrast ve gizem dolu. Örneğin, Sokak Talang, XVIII. Yüzyılda inşa edilmiş bir konağa bitişik yerel postanenin güzel modern binasından gurur duyuyor. Şimdi Pullar Müzesi açık.

Soi Romani Caddesi tamamen genelevlerden oluşuyordu. Şimdi sadece kırmızı kağıt fenerler bıraktılar. Yürüyüşün sonunda kesinlikle Tayland baharat dükkanına bakmalısın. Bu kurum yüz yıldan daha eski ve burada sadece doğal ürünler satılıyor.

Temmuz ayında Phuket turizm değerlendirmeleri

Sekizinci Ayın Kutsal Dolunay

İlk dolunayda, Temmuz ayında,adanın büyük yazıların başladığı Asankha Bucha tarafından kutlanır. Bu gün her yerde güzel törenler düzenleniyor, tapınaklarda bayramlar onuruna hizmet veriyor, daha sonra insanlar üç aydır manastıra gidip, dünya dünyasını terk ediyorlar.

Ruh için zevk

Haziran-Temmuz ayında Phuket'e gitmeye değer mi? Buna değer. Meteorologlar, Temmuz ayında bulutlu günlerden daha güneşli günlerin olduğunu söylüyorlar. Ve, bazen, yağmurlu bir günde plaj eğlencesi, yeni açılan botanik bahçesine yapılacak bir gezi ile değiştirilebilir. Toprakları tematik alanlara ayrılmıştır. Avrupa bahçesi ve bir Japon bahçesi, Bali bitki örtüsü köşesi ve diğerleri vardır. Her biri eğlenceli figürler ve heykeller ile konuklarını karşılar.

Temmuz ayında Phuket Tayland'a gitmeye değer mi?

Botanik bahçenin merkezinde parlak balık ile küçük bir gölet. Bir ücret karşılığında beslenebilirler.

Haziran ayında Phuket'e gitmeye değer mi?

Bahçenin ana cazibesi kelebekleri olan bir pavyon. Kesinlikle insanlardan korkmazlar, otururlar ve kendilerini fotoğraf çekmelerine izin verirler.

Aktif mevsim yağışlı sezon bir engel değil!

Temmuz ayında hava adada çok parlak olmasa daPhuket, turistlerin incelemeleri, su ve su altındaki aktif rekreasyon severler, duygularıyla hayretler içinde. Sörf, dalış, rüzgar sörfü ve balık tutma hayranları sert havalarda bile en sevdikleri şeyi yapabilirler.

Plajların kırmızıya maruz kaldığı günlerdeikaz bayrakları ve yıkananlar mevcut değil, bir tahta kiralayabileceğiniz ve deneyimli bir eğitmen eşliğinde ders alabileceğiniz açık kiralamalar vardır. Bu sporda yeni başlayanlar için Kata Plajı'nda kendilerini denemek daha iyidir. Buradaki dalgalar kararlı, tuzaklar kırılmıyor ve yön değiştirmiyor.

Haziran ayında adadaki en dayanıklılar içinyıllık maraton "Lagoon Phuket". 42 km'lik rota tropik ve kauçuk çalılıklardan ve meyve bahçelerinden, daha sonra pirinç tarlaları ve köylerden geçmektedir. Katılımcı sayısı yıldan yıla büyür ve şimdiden beş bini aşmıştır. Genç koşucular 21'i aşmalı ve 12 yaşın altındaki çocuklar - 10 km. Spor tutkunları için 5 km'lik bir ödül mesafesi vardır.

Ve nihayet

Haziran ayında tatil yapan ve dinlenmeyi hayal eden pek çok turist, seyahat acentelerinde yağmur yağmuru, berbat denizanası ve Phuket adasındaki multimetre dalgaları hakkında üzücü bir hikayeyi dinliyor.Turistlerin yorumlarıTemmuz ayında tatilciler vardı, bu duyguları söylüyorlarboşuna. Mutlaka gitmelisin. Yağmurlar var. Bazen.

Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist YorumlarıNe hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları

Related news

 • Kıl Dönmesi
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Habersiz Çekim Furyasına Hayvanlar da Dahil Oldu İşte Komik Vahşi Yaşam Fotoğrafları Ödüllerinin Finalistleri
 • Çikolatalı Islak Kek
 • Deri altı yağları yakmak için nasıl kullanılır veya Aşırı kilo ile mücadele

 • Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları 17

  Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları


  Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları 94

  Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları 25

  Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları 42

  Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları 4

  Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları 21

  Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları 3

  Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları 43

  Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları 59

  Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları 81

  Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları 48

  Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları 15

  Ne hakkında Temmuz ayında Phuket Gitmeli miyim Temmuz ayında Phuket tatil hakkında turist Yorumları 58