Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 2019

Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 2019
25.08.2019

Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 72

Nükleer Kuvvetler: Rusça'da Atom Kılıcı

Rusya bugün (ve öngörülebilir gelecekte)büyük bir nükleer potansiyele sahip bir güç olacak. Nükleer silahlar sadece ülkenin askeri kaynaklarının en güçlü silah kaynağı değil, aynı zamanda devletin ulusal güvenliğini de temel alıyor. Ayrıca, nükleer güçler bir caydırıcılık politikası aracı olarak çok önemlidir.

Nükleer Kuvvetler

Uluslararası ilişkilerin analizi verilerimodern dünya, politik araçlar kategorisindeki nükleer silahların bir askeri argümanlar kategorisi haline gelebildiği tam ölçekli bir savaş olasılığını azaltma eğilimini göstermektedir. Ancak, buna rağmen, Rusya'nın nükleer silahlarının gücü, büyük önemini kaybetmez. En azından - dünyada istikrarı ve devletin jeopolitik hedeflerine ulaşmayı garanti eden bir politik karşı ağırlık olarak. Nükleer silahlar her zaman dış politikanın çok ciddi bir argümanı olacak!

Son yirmi yılda Rus nükleerKuvvetler önemli bir azalma ve önemli bir optimizasyona uğramıştır. Şimdi Rusya'nın nükleer cephaneliğinde, küçük bir bin savaş başlığı ile sadece üç tane vardı. Karşılaştırma için SSCB on bin ücrete sahipti. Ancak böyle bir nükleer mühimmat bile olası bir askeri tehdidi itmek için yeterlidir, teorik saldırganın tahrip edilmesini ve muhtemel düşmanın (ya da düşman koalisyonunun) hayati merkezlerinin çoklu baskılanmasını sağladı.

Abartılı dikkatnükleer kış ve atom patlamaları devouring dehşetinden hakkında ürpertici hikayeler anlatan ortak "korku hikayeleri", abartılı olmadan bu nükleer güçler kendi türünün fiziksel yıkıma insanlığın yarattığı ürünlerin ince sayıda taçlandıran bir tür, kabul edilmelidir.

Rusya'nın silahları

Büyük ve atomik silahlar mantıklı."savaş" ın nosyonu. Modern politikacıların herhangi birinin zaferini kazanması pek olası değildir, bunun bedeli, vatandaşlarının on milyonlarca hayatı, şehirleri toz haline getirilmiş ve ülke toprakları on yıllarca zehirlenmişti. Ve sadece düşman değil! Bu yüzden Rusya ve ABD'nin nükleer silahları birbirini dengeliyor, dünyadaki genel istikrarın bir garantisi olarak hizmet ediyor.

Rusya ve ABD Silahları

Yani, içinde ne vararsenal Rusya "kralların son argüman" olarak? Ülkenin nükleer potansiyelinin ana gücü ve çarpıcı gücü Stratejik Füze Kuvvetleridir. Sürekli olarak bu stratejik güçler 441 araçta 1,641 muharebe birliğine sahip. Bu (çok önemli) nükleer kuvvetler 75 R-36M ve M2 Voyevoda füzeleri (NATO SS-18 tarafından kodlanmış) içerir.

Sonuncusunun aralığı 16 000Gerçekte, kilometrelerce, misilleme grevinin kaçınılmazlığını garantileyen, dünyanın yüzeyinde savunmasız ve ulaşılamaz noktalar bırakmaz. "Voivod" un değeri, aynı zamanda, lansman için onları hazırlamak için gereken sürenin sadece üç dakikadır ve bu füze sistemlerinin fırlatıcılarının en üst düzeyde korunmasıdır. Buna ek olarak, Voevodlar onları düşmanın ABM'sine hemen hemen karşı savunmasız kılan mükemmel bir atılım kompleksi ile donatılmıştır. Ve en yüksek doğruluk (üç yüz metreden daha az olan hedeften sapma), hem önleyici grevler hem de misilleme eylemleri için kullanılmasını mümkün kılar. Bir benzer füze ile donatılmış, on 750 kiloton savaş başlığı, tüm çevresiyle dünyanın herhangi bir metropolünü ay manzarasına dönüştürebiliyor.

Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 2019

Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 2019

Related news

 • Büyük insanlarla ilgili söyledikleriniz veya Ebedi hakkında konuşun
 • Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar
 • Ön sütunların destek direkleri: fotoğraf, arıza belirtileri. Destek ayağı rulmanı nasıl değiştirilir
 • İstanbul Sokakları 8.Bölüm Fragmanı izle
 • Akçaabat Köftesi Nasıl Yapılır Videosu

 • Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 33

  Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı


  Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 27

  Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 44

  Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 53

  Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 28

  Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 69

  Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 89

  Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 42

  Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 11

  Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 33

  Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 55

  Nükleer Kuvvetler: Rusçada Atom Kılıcı 25