Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmezMultivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez

25.05.2019

Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 36

Multivark "Redmond" Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez!

Plov çok zor ve zahmetli bir yemek olarak kabul edilir. Tabii ki, her zaman pürenin ufalanabilirliğini veya ne kadar su eklemeniz gerektiğini izlemeniz gerektiğinden. Birçok deneyimler ve başarısız yemekler önlenecek, sadece "Redmond" multivark pilav pişirmek için gereklidir. Bu arada, bu yemeği pişirmek çok kolay ve basittir, çünkü tarifi bu harika cihaza eklenen talimatlarda yazılmıştır. Bu kitabı takip ederseniz, tüm malzemelerin eşzamanlı olarak rehine edilmesi gerekir. İşte, çok değişkenli bir pilavın nasıl yapıldığını gösteren biraz farklı bir tarif. Bu yöntem biraz farklı olmayacaktır, fakat biraz daha karmaşıktır, çünkü sebzeler ayrı ayrı kızartılır.

Multivark "Redmond" da pilavı pişirmek içinEğer gerekir: iki soğan, bir havuç, buharda uzun taneli pirinç ile iki bardak su dört bardak (herhangi bir et suyu ile ikame edilmiş olabilir), sarımsak üç karanfil, ayçiçeği yağı ve baharatlar. Örneğin, bir kimyon içeren özel bir karışımını kullanabilir. Bu harika baharat, yemeğin eşsiz bir lezzetini sağlayacaktır.

Redmond çok değişkenli pilav

hazırlık

Tüm süreç iki aşamaya ayrılabilir. Öncelikle sebze ve pirinç hazırlamak ve sonra multivarka içinde pilavı pişirme başlamak gerekir "Redmond." Bu prosedür pişirme modu "Pişirme" için yaklaşık bir saat sürer. Başlamadan önce, ısıtmak için cihazı koymak gerekir. sebze kızartmak yağ ilave ihtiyacı az miktarda ile, daha sonra rendelenmiş havuç soğan, doğranmış semirings ve yarısını yiyin. Zeytinyağını beş çorba kaşığı eklemeniz gerekir yoktur. Onun sayı tüm tercihleri ​​ve zevkleri bağlıdır değiştirilebilir. Tüm bitkisel karışım Eğer pişirme modu "Pişirme" in kızartmak için gereken birkaç dakika.

çok değişkenli etli pilav

Pişirme işlemi devam ederken, dikkatli olmanız gerekirpirinci durulayın, ardından sebzeye ekleyin. Ardından, tüm tuz, kalan baharat ve havuç ekleyin. Çok marka "Redmond" pilav pişirmek için, durulamak için sarımsak, karanfil dökmek gerekir, ama temizlemeyin. Cihazın tüm kapasitesinin etrafına yayın. Daha sonra multivarkın kapağını kapatın ve "Pilaf" pişirme moduna getirin. Sinyal duyulduğunda, çanak hazır! Bundan sonra sarımsağı çıkarmayı unutma.

çok değişkenli pilav nasıl yapılır

Bir multivarkta etli pilavı hazırlayınsorun Bunu yapmak için, önceki tüm bileşenlere ihtiyacınız olacak, ancak yine de yarım kilo domuz eti (veya başka bir et) eklemeniz gerekiyor. Sebzeleri kızartmadan önce, yağ eklemeden önce eti koymanız gerekir. Yağın yerini alacak yağ verecek. Tavuk kullanırsanız, biraz kuru damla ve sert olmamalıdır. Daha sonra sebzeleri ete ekleyin ve önceki tarifte olduğu gibi pişirme işlemine sonuna kadar devam edin.

Çok markalı "Redmond" da Pilav sadeceyararlı, ama aynı zamanda çok lezzetli. Bu yemek eşsiz aroma ve unutulmaz tadıyla arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı şaşırtacak! En ilginç şey, onunla denemekten korkmamanızdır. Diğer et veya sebzeleri veya çok farklı yiyecekleri ekleyebilirsiniz.

Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmezMultivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez

Related news

 • Kabarık saçlar için çözüm yolları
 • Bebeğin açık oval penceresi endişe sebebi midir
 • Baharatlı Nohut Çorbası Tarifi
 • 2019 Di’esre Tesettür Abiye Modelleri ve Fiyatları
 • UNICEF – Erken Dönem Çocuk Gelişimi Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Gerçek

 • Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 47

  Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez


  Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 5

  Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 88

  Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 8

  Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 18

  Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 13

  Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 92

  Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 14

  Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 94

  Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 69

  Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 46

  Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 87

  Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 8

  Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 47

  Multivark Redmond Pilav: lezzetli - zor anlamına gelmez 4