Mukofalk uyuşturucu: talimat 6 08.02.2019, 00:46

"Mukofalk" uyuşturucu: talimat

Için kullanılan bir ilaç olan "Mukofalk"kabızlık tedavisi, irritabl bağırsak sendromu, divertiküler hastalık, anal fissürler, hemoroitler, fonksiyonel ishal, ülseratif kolit. İlacın ana formu granüller olup, bunlar iç idare için süspansiyonların hazırlanması için de kullanılmaktadır. İlaç özel torbalarla doludur ve hoş bir turuncu aroması vardır.

Tıbbi ürün "Mukofalk". Talimat: kompozisyon, farmakokinetik, farmakodinamikler

Ajan bileşiminde aktif madde - kabukplantain tohumları. yardımcı bileşenler dekstrin, sükroz, sodyum aljinat, sitrik asit, sodyum klorür, sodyum sitrat, sakarin içerir. İlaç gastrointestinal sistemde absorplanmaz.

Müstahzarın bileşenleri bir sebzekökeni. Psyllium tohumlarının kabuklarının bir parçası olan hidrofilik lifler, şişmeden dolayı büyük miktarda suyu emebilirler. Bu etkileşimin sonucu hacim artışı, bağırsak içeriğinin tutarlılığının yumuşatılması, peristaltizmin güçlendirilmesi, dışkı geçişinin kolaylaştırılmasıdır. Konstipasyon ve fonksiyonel ishali aynı anda tedavi etmek için kullanılabilen ilaç klasik bir müshil olarak adlandırılamaz. Bağırsağın yararlı bakterilerinin içeriğini ve bunların bölünmelerinin ürünlerini arttırır. İlaç, safra tuzlarının bağlanması nedeniyle kandaki kolesterol seviyesini düşürür. Hidrofilik liflerin besin değeri yoktur, midede absorbe olmaz, bağırsaklar, bağımlılığa neden olmaz.

Uyuşturucu "Mukofalk" Talimat: uygulama yöntemi, doz, yan etkiler

İlaç,dahili resepsiyon. Yetişkinler, on iki yaşın üzerindeki çocuklar günde iki ila altı defa bir paket almalıdır. Kullanmadan önce, içerikler küçük bir camın içine dökülür ve yavaşça su ile doldurulur. Karışım karıştırılır, sonra sarhoş edilir ve bir başka aynı bardak sıvı ile yıkanır.

Yan etkileri arasında ortaya çıkmasıdırilacın münferit bileşenlerine karşı çeşitli alerjik reaksiyonlar. Terapi başlangıcında, karın içindeki tatsız bir taşma hissi, gaz yükselmesini sağlamak mümkündür.

Tıbbi ürün "Mukofalk". Talimat: kontrendikasyonlar, ilaç etkileşimleri.

Aşağıdaki kontrendikasyonlarİlaç kullanır: bileşenlerine aşırı duyarlılık, tehdit doğada organik mide, bağırsak striktür, mevcut bağırsak tıkanması, dekompanse diyabet, su ve elektrolit dengesi bozuklukları.

İlaç, onunla alınan ilaçların emilimini biraz azaltabilir. Eş zamanlı olarak antidiyareal maddelerle kullanılması yasaktır.

İlaç "Mukofalk". Talimat: özel talimatlar, aşırı doz

Bu ilacı almanın arasında veDiğer ilaçlar bir saat arayla gözlemlenmelidir. İnsüline bağımlı diabetes mellitusu olan hastalar daha düşük dozda insülin almalıdır. İlacın alımı, büyük miktarda sıvı kullanılmalıdır. Hamilelik sırasında ilaç "Mukofalk" sadece doktorun amacı için kullanılır. İlaç, çocuklarda güvenliğini kanıtlamak için kanıt eksikliği nedeniyle pediatride kullanılmamaktadır.

Çok miktarda ilaç alırkenPara, karın, şişkinlik, aşırı kalabalık duygularına neden olabilir. Tedavi için kullanılan semptomatik etki ilaçları, bol içecek. Kilo kaybı için "Mukofalk" ilacı sıklıkla bizim zamanımızda kullanılmaktadır, ancak bu aşırı doz belirtilerinin gelişmesi olasılığının yüksek olmasından dolayı tehlikelidir.Related news

 • Tığ kancaları nasıl yazılır: çeşitli seçenekler
 • Kolposkopinin jinekolojik prosedürü: Nedir ve bunun için nasıl hazırlanmalı
 • Minyatür Bahçeler
 • İkimizin Yerine 29 Kasım Özeti 83. Bölüm Dadisanın Foyası Ortaya Çıktı
 • Toz Çaylı Kurabiye Videosu
 • Kinder Süt Dilimi Pastası

 • Mukofalk uyuşturucu: talimat 85

  Mukofalk uyuşturucu: talimat


  Mukofalk uyuşturucu: talimat 82

  Mukofalk uyuşturucu: talimat 93

  Mukofalk uyuşturucu: talimat 2

  Mukofalk uyuşturucu: talimat 31

  Mukofalk uyuşturucu: talimat 80

  Mukofalk uyuşturucu: talimat 16

  Mukofalk uyuşturucu: talimat 10

  Mukofalk uyuşturucu: talimat 71

  Mukofalk uyuşturucu: talimat 86

  Mukofalk uyuşturucu: talimat 97