MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 2019

MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 2019

MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 93 09.02.2019, 02:34

MTS Smart Mini'deki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim?

Popüler modern tarife planlarından biriMTS - Smart Mini şirketi, müşterilerin İnternet hizmetlerini en uygun koşullarda kullanabilmelerini sağlar. İnternet'te gezinmek, sosyal ağları ziyaret etmek, haber portallarını görüntülemek için idealdir. Buna ek olarak, ücretsiz gönderilebilecek dakikalar ve SMS mesajları içerir. Bu tarifenin avantajları ve MTS Akıllı Mini'de trafiğin geri kalanının nasıl bulunacağı hakkında bu makale ele alınacaktır.

MTS Smart'da trafiğin geri kalanı nasıl bulunur?

Açıklama TP "Akıllı Mini"

Akıllı hattaki "junior" TP olmak,Bizim tarafımızdan düşünülen tarife, dahil edilen trafik, dakika ve SMS mesajlarının küçük bir miktarını varsayar. Büyük olasılıkla, aktif iletişim veya yoğun internet kullanımı için kullanılan abonelere uygun değildir. Yani, kullanıcılara ayda TP "Akıllı Mini" çerçevesinde hangi olanaklar sağlanıyor?

• İnternet trafiği - 2 000 MB;

• Tüm numaralar (ev ve şehirler arası, şehir ve ev telefonları dahil) - 250 dakika;

• MTS abone numaralarına çağrı - sınırsız;

• metin mesajları gönderme - 250 adet.

MTS Smart'daki trafiğin geri kalanı ile birlikte kalan dakikaların sayısı ve metin mesajları nasıl öğrenilir, daha fazla konuşacağız. Ve şimdi size TP ve bazı özellikleri kullanma koşulları hakkında bilgi vereceğiz.

MTS Akıllı trafiğinin kalıntılarını öğrenin

Tarife planının özellikleri

• MTS numaralarına sınırsız çağrı sadece 250 dakikalık bir ses seviyesi tükendikten sonra olur. O zamana kadar, onlar da özgür, ama belirtilen miktarda yer alıyorlar.

• 250 dakika kısa numaralara çağrı içermez. Ayrı olarak ücretlendirilirler.

• Dolaşımda başka tarifeler var (dahildakikalar, mesajlar ve megabaytlar kullanılmaz). TP'yi evde kullanmak için, "Her yerde evde" seçeneğini (ayda 100 rubleyelik abonelik) etkinleştirmelisiniz. Bu hizmet için otomatik uzatma yürürlükte olduğundan, varışta onu devre dışı bırakmak gerekir. Bağlantı ve ayrılma, bir komut * 111 * 1021 # ile gerçekleştirilir.

MTS Akıllı Mini trafiğinin geri kalanını öğrenin

TP "Akıllı Mini" kullanım şartları

Tarife planı bir abonelik ücreti sağlarüç yüz ruble (bölgeye bağlı olarak, değiştirilebilir - gerçek maliyet, operatörün resmi kaynağında veya müşteri hizmetinin telefonunda belirtilir). Aylık hesaba getirildiğinde, abone internet trafiğini ve yukarıda belirtilen dakika ve mesaj sayısını alır. Bir ayın limitleri dahilinde tüm verilen limitleri kullanması durumunda:

• SMS 1.50 rubleye mal olacak. (ülke bazında tüm rakamlar için);

• Bölgenizin sayıları, Rusya'nın MTS - 2 ruble çağırır. (Dakikada 14 ruble, ülkedeki diğer mobil operatörlerin numaralarını ararken ödeme yapmak zorunda kalacak);

• Paket otomatik olarak devreye girer75 ruble için yarım kilobayt. (gerekirse, bu işlev devre dışı bırakılabilir, bundan sonra bu tarife planı için mevcut olan diğer İnternet paketlerini etkinleştirebilirsiniz).

MTS İnternet trafiğinin geri kalanını öğrenmek Akıllı

TP "Akıllı Mini" internet

2 GB bant genişliği tüketildikten sonra,numara otomatik olarak "500 MB" paketini bağlayacak ve maksimum hızda ek bir limit sağlayacak. Bunun için 75 ruble yazılacak. Aynı zamanda, eğer harcadıysanız, aynı maliyet karşılığında başka bir paket bağlanır. Bir ayda 15 gibi seçeneklerin bağlanması mümkündür. İlk bakışta bu uygun görünebilir - sınır hakkında düşünmenize gerek yok, İnternet her zaman maksimum hızda olacak. Ancak, bu yüksek maliyetlere yol açabilir (75 ruble * 15 adet = 1 125 ruble).

Bunu istemeyen kullanıcılar içinnumaradaki keyfiliğe ve otomatik bağlantıyı reddetmek istiyoruz, özel bir USSD talebi var - * 111 * 936 #. Trafik paketlerinin otomatik olarak etkinleştirilmesini devre dışı bırakmak için telefona girmeniz yeterlidir. Daha fazla trafik almanız gerekiyorsa, ayda 500 MB ve 2 GB sağlayan "Turbo düğmeleri" ni kullanabilirsiniz. Kişisel kabine ile aktivasyon mümkündür. Bu paketlerin geri kalanı da isteklerle ve İnternet üzerinden kontrol edilir.

MTS Smart Mini'de trafiğin geri kalanını nasıl bulabilirim:

Ile tarife planları kullanarak Abonelerdakikalar, mesajlar ve İnternet dahil, kaç servisin harcanabileceğini her zaman görebilmek önemlidir. MTS Smart trafiğinin kalıntılarını çeşitli şekillerde bulabilirsiniz:

• USSD talebi ile;

• Operatörün web sitesinde kişisel bir dolap aracılığıyla;

• Bir müşteri hizmetleri sorumlusu aracılığıyla.

Her bir varyantı ayrıntılı olarak ele alalım.MTS tarafından sunulmaktadır. Akıllı İnternet trafiğinin geri kalanını, telefon numarasını kullanarak * 111 * 217 # numarasını girerek öğrenebilirsiniz. Bu komuta cevap olarak, ne kadar megabaytın harcanmış olduğu ve hangi trafik miktarının hala kalacağı hakkında bilgi içeren bir mesaj gönderilecektir.

MTS, trafiğin kalan kısmını kişisel bilgisayar dolabını öğrenir

Müşterinin kişisel dolap

Ayrıca MTS web sitesinde kendi başınıza öğrenebilirsiniz.trafiğin geri kalanı (İnternet). Kişisel kabin, aylık süre içinde harcanan dakikalar ve SMS mesajları hakkında daha fazla bilgi görüntüleme fırsatı sunuyor. Portalda yetkilendirildikten sonra "Hesap durumu" menüsüne gidin. Formun en altında, "Kalan paketler" öğesi görüntülenecek. Burada dakikalar, mesajlar ve İnternet trafiği hakkında veriler var. İnternet için web arayüzü üzerinden ek seçenekler de bağlayabilirsiniz. Mobil cihazlar için uygulama aracılığıyla MTS Smart'ın kalan trafiğini öğrenebilirsiniz.

Diğer yollar

Ayrıca gerekli verilerimüşteri hizmetleri uzmanı, operatörün megabayt, dakika ve mesajların kalan sayısını bilmesi gerekir. Özellikle MTS Smart Mini trafiğinin geri kalanı düzenli olarak izlenmelidir, özellikle 75 ruble için 500 MB'lık paketlerin otomatik aktivasyonu devre dışı bırakılmadığında.

Kalan dakika sayısını kontrol etmek veTarife planında verilen SMS mesajları, yukarıdaki seçeneklerden herhangi birini kullanabilirsiniz: İnternet, telefon, müşteri hizmetleri. Aynı şey internet trafiği için de geçerli. TP'nin dengelerini düzenli olarak izleyerek, özellikle tarife koşulları izin verdiği ölçüde, mobil servisler için gereksiz masraflardan kaçınabilirsiniz ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Belirtilen sınırlara uymuyorsanız, Akıllı hattan diğer seçeneklere dikkat etmelisiniz. Örneğin, sınırsız internet sağlayan "Akıllı Sınırsız" tarifesi kullanılırken, kullanımda herhangi bir kısıtlama yoktur. Bu arada, eğer ilgilenirsen nasılMTS Smart'daki trafiğin geri kalanını öğrenmek için ayrıca kişisel hesabınızı ziyaret edebilir ve gerekli bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 2019

MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 2019

Related news

 • Bugün telefonda Android nedir
 • Mavi Haşhaşlı Prenses Tatlısı Tarifi
 • Hangi bir akvaryum için en iyi filtre hangisi
 • Kedilerde kış hastalıkları
 • Yulaf ezmesi: su üzerinde pişirmek nasıl

 • MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 28

  MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim


  MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 88

  MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 26

  MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 83

  MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 31

  MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 51

  MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 80

  MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 52

  MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 86

  MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 37

  MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 55

  MTS Smart Minideki geri kalan trafiği nasıl bulabilirim 51