Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 2019

Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 2019

Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 27 03.03.2019, 11:20

Moskova'da "Baharat ve Joy" Restaurant - ruh için bir zevk

Moskova'nın "Baharat ve Joy" restoranıeserine standart olmayan bir yaklaşımla karakterize ünlü holding şirketi Ginza Projesi'nden bir proje. Bu, kombine edilmemesi gereken şeylerin eşsiz bir kombinasyonudur: mutfakta Avrupa ve Kafkasya yönleri.

kavram

Neva'da şehrin sakinleriAvrupa ve oryantal mutfağı ile isteyerek bu tür kurumları ziyaret eder. Moskova'nın "Baharat ve Sevinç" restoranı, tek çatı altında iki mutfağın mekanik bir birleşimi değil, daha derin bir deney. Burada, Megrelia adı verilen az bilinen bölgeye ait Gürcü mutfağının yemekleri ile tanışabilirsiniz.

Avrupa menüsü deonların kompozisyon alışılmadık maddeler ve standart dışı kombinasyonları var. Tabii ki, geleneksel yemekler, oryantal mutfağı, ulusal ekmek için tipik değildi. Mutfak gizemlerini yönetir Hayk Weishtort.

Moskova'nın "Baharat ve Joy" restoranıailenin geri kalanını aktif olarak destekler. Bu amaçla, tüm koşullar yaratılmıştır: ebeveynleri dinlenme halindeyken bebeklerine bakmaya hazır, rahat bir çocuk odası ve profesyonel nannies.

Moskova baharat ve sevinç restoran

Iç mimari

Holding Ginza Projesi özenli ünlüdürRestoranlarının iç tasarımına yönelik tutum. Onlar her zaman yetenekli tasarımcılar, düşünceli detaylar ve kolay bir mizah anlayışı, atmosferik ve rahattırlar. Moskova'nın "Spice and Joy" daki bir istisna ve restoran değil.

Dekor eklektik olarak adlandırılabilir. Avrupalılıkla ilgili arzuları minimalizm ve oryantal süslemelerle uyumlu bir şekilde birleştirdi. Restoran, her zevke uygun bir yer bulmanızı sağlayan iki katlıdır. Yemek sırasında caddede manzaranın tadını çıkarmak isteyenler için büyük panoramik pencerelere veya yumuşak bir kanepeye, samimi bir şirket için rahat koltuklara yakın masalar olabilir. Daha sıkı bir ikinci kat, iş yemekleri için iş toplantıları için uygundur.

Moskova Caddesi üzerinde baharat ve sevinç restoran

"Baharatlar ve Sevenler" (Moskovsky Prospekt'teki restoran): bir menü

9'dan 12'ye kadar harika kahvaltılar servis edilmektedir. Omlet, süt püresi, krep veya kendi kendine toplanan kahvaltı ile hazır setler olabilir. Misafirlerine çok fazla özen gösteriyorlarsa, sabah öğününü beklemek 15 dakikadan uzun sürerse, yemeğinizi ödemek zorunda kalmayacaksınız. 12'den 17'ye öğle yemeği zamanı geliyor.

Moskova Caddesi telefonda baharat ve sevinç restoran

Spesiyaller ve içecekler: Tavuk ve sos "Satsebeli", salata ve ev yapımı reçel, ayran, Sohum, ev yapımı tarhun veya dut meyve içecekleri kahve ile tost ve zencefil ve ahududu sirkesi sosu, sıcak brie peyniri ile bir düzine taze istiridye ile shaverma.

"Baharat ve Joys" sunan menü(Moskova Prospect restoranda) çeşitlidir: turşu, deniz ürünleri, patates ve Suluguni peynir çeşidi ile ızgara, ev yapımı peynir, karma ve khashlama, geleneksel Kafkas Piti çorbası, çarpıcı ev yapımı pasta namlusundan. Tüm ruh ile pişmiş ve çok güzel dekore.

olaylar

Restoran sürekli tatiller düzenlemektedir: "Annemin neşe," Dünya Kadınlar Günü "Gözleme Razguliay" ve diğerleri - Resmi vesilelerle hem ve üzerinde kendi kendine yarattı. Çocuklar çocuk tatlı yemekleri ve geleneksel oryantal hamur işleri nasıl hazırlanacağını öğretilir yemek dersleri, harcama için. Burada canlı müzik akşamları düzenliyor, etkinlikler ve yarışmalar düzenliyor, tema günleri ve mevsimler.

Moskova Caddesi üzerinde baharat ve sevinç restoran yorumlar

Her yıl taraftarlar buraya toplanıyorDünya Hokey Şampiyonası'nın yayınını izleyin. Bunun için restoranın geniş bir ekranı var. Salı günlerinde iyi filmleri görebiliyorsunuz: dünya sinemasının başyapıtları ya da Sovyet resimlerinin izleyicileri çok düşkün. Akşamları hoş bir ek olarak, kokulu nargile özel bir fiyata sunulmaktadır.

Bir kelime olarak, sadece misafirler için lezzetli olmak değil, aynı zamanda ruh için yiyecek için de.

"Baharatlar ve Sevenler" (Moskovsky Prospekt restoran): yorumlar

İncelemeleri toplamak için popüler bir hizmet, bu restorana gelen ziyaretçilerin neredeyse iki yüz yanıtını içeriyor. Ortalama skor oldukça yüksekti - beşte dört buçuk puan.

Konuklar bu restoran için sevgilerini itiraf ederler. Övgü servisi ve caddenin güzel bir görünümü, elverişli bir yer, coziness. Doğum günü özellikle keyifli çünkü doğum günü pastası veriyor ve indirim veriyorlar. Çocuklu konuklar, çocuk köşesinde iyi konuşurlar. Onlar iyi bir porsiyon boyutu ve uygun fiyatlar, yemekler istikrarlı kalitesi dikkat edin. Tatlılar hakkında burada çok lezzetli olduklarını yazıyorlar.

Restoranın iyi bir karakterizasyonu, her zaman yorumların yorumlanması için kuruluşun yönetiminden bir cevap olmasıdır.

Kritik açıklamalar da ortaya çıkıyor, ancak bunların çoğu yok. Genel olarak, misafirler, tekrar tekrar dönmeye değer olduğu rahat ve keyifli bir yer olması bakımından oybirliği ile karşılanmaktadır.

Moskova Caddesi adresindeki baharat ve sevinç restoranı

Nasıl bulunur?

"Baharatlar ve Sevinçler" - Moskova'da bir restoranAdres şu şekildedir: St. Petersburg, Moskova Caddesi, ev 191. Kurumun tüm büyük sosyal ağlarda grupları vardır, haberleri, eylemleri takip etmek, sorular sormak ve geri bildirim bırakmak uygun olacaktır.

Bu bir ağ projesi, Kuzey başkentinde dört restoran var. Makalede anlatılana ek olarak, Belinsky Caddesi, 5; VO'nun 6. satırında, 13; Malaya Posadskaya, 3.

"Baharatlar ve Sevenler" (Moskova'da restoran)Prospect) rezervasyon tabloları için telefon ve açıklama bilgileri aşağıdakileri sunmaktadır: 8 (812) 640-16-16. Bu, saatlerce çalışan bir çağrı merkezidir.

Bir yorum bırakın, bir masa rezervasyonu yapın ya da yemek teslimatını düzenleyin, restoranın resmi web sitesinde yayınlanan özel bir form aracılığıyla olabilir.

Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 2019

Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 2019

Related news

 • Troyekurovskoye mezarlığı, sonsuz hafıza
 • Üç Tomurcuk Modeli Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Buzdolabınızdaki Kokulardan Kurtulmak mı İstiyorsunuz
 • String Art ile Hazırlayabileceğiniz 23 Kendin Yap Ev Dekoru
 • Beşiktaş – Manisaspor 28 Kasım 2019 Canlı İzle
 • Ayakkabı Kokusunu Gidermenin Yolları

 • Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 9

  Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk


  Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 14

  Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 20

  Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 81

  Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 30

  Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 89

  Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 75

  Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 11

  Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 25

  Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 73

  Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 85

  Moskovada Baharat ve Joy Restaurant - ruh için bir zevk 16