Millennium Count: karakterin tanımı 18 18.01.2019, 02:20

Millennium Count: karakterin tanımı

Millennial Earl - anime D.Gray-man'daki ana düşman. Patriğin ve Nuh ailesinin ilk elçisi. Modern Earl, Mana D. Campbell. Bu kişiliğin bir başka kısmı, On dördüncü Nuh'dur.

Temel Form

Binyıl Sayısı belli bir ölçüdeViktorya dönemi bir beyefendinin grotesk karikatürü. Yağmurlukta yuvarlak bir figürü var, kafasında bir şapka takıyor. Yüzünde geniş bir gülümseme, karakterin duyguları ne olursa olsun değişmez. Gözleri yuvarlak gözlük-pince-nez altında gizlidir. Bu karakterin kamuoyundaki her bir görünüşü, merkezde eksantrik ve her zaman yeni süslemeler ile anılmaktadır. Daha önce, bu kahraman bir silindir çekerken, altında bir tavşan kulakları görebiliyordu.

bin yıllık

Daha sonra bir çift şeytani boynuz vardı. Karakterin ana formu bir şemsiye gibi görünen Leroy golem ile tamamlanmaktadır. Bu kahraman devasa bir kılıç çağırabilir.

Insan formu

Kısaca kısaca anlattıkMillennial Earl. İnsan formu daha sonra açıklanacaktır. Daha önce, bazen, özel bir karartılmış şekil şeklinde ortaya çıktı. Bu formda, Millennium Count, Viktorya tarzı giyim tarzını tercih eden, yüksek boylu bir adamdır. Bir tek gözlüklü, uzun bir üst şapka, bir smokin var. Ayrıca Millennium Grafter'ın yüzünde küçük bir anız ve siyah kısa saçları olan orta yaşlı bir adam olduğunu da ekleyebilirsin. Siyah-yeşil şerit, hafif yağmurluk ve üst şapka ile süslenmiş bir gömlek giyiyor. Kehribar gözleri ve gri bir cildi var.

insanın bin yıllık earl

karakter

Millennium Count insanlığı yok etmek istiyor. Aynı zamanda, karakterini kaygısız ve dostça olarak adlandırılabilir. Ancak, aile üyelerine gerçek bir ilgi gösterir. O sadece kibar Japonca kullanır. Karakterin tüm insanlık için bir nefreti vardır. Aynı zamanda, bazen çocuklara, özellikle de çocuklara karşı hoşgörüyü gösterir.

bin yıllık sayım insan formu

biyografi

Millennial Earl, Nuh'un ilk elçisi. Bu kahraman Allen'ı aldattı ve Akuma Manu'ya dönüştü. Sonra Saf Kuvvet aktive edildi. Öldürmesine rağmen, Kont, Allen'ı terk etti. Daha sonra, bunu yapmadığı için kendini suçladı.

Arsa

Karakter ilk olarak Leo ve Jan hikayesi sırasında gösterilir. Orada Moa'nın evine gider. Mark - damadı neşelendirmeye başlar. Mezarlıkta, Jan'ın yanında tekrar gösterildikten sonra. Yakında Allen Walker görünüyor. Kont, ilk başta onu tanımıyor ama daha sonra hikayeyi babasıyla hatırlıyor. Allen'e kaybolduktan sonra, kötü adam Leroy'a uçar ve bunun sadece başlangıç ​​olduğu konusunda ısrar eder.

Taş köprünün altındaki sayım Tiki ile buluşur ve sorargiyinmek için sorun yok. Daha sonra, kahramanlar Yol'a gelirler, ödevlerine yardım ederler. Ardından, Kont, Tiki'nin oyun kartlarını sunuyor. Öldürmeleri gerekenlerin bir listesi var.

Skin, Tiki ve Jasdabi, Earl'e varır. Gerçek doğum yerlerinin Nuh'un Gemisi olduğunu söylüyor. Ayrıca bir bütün olarak insanlığın vatanı vardı. Earl, Gemiden ayrılmanın ve sonra yeni bir tane inşa etmenin zamanı geldiğini açıklıyor. Bundan sonra, hiç kimsenin kendisine verilen görevi yerine getirmediğini merak etti. Kont, hazırlanan orduyu ağırlıyor. Tiki'ye Saf Kuvvet'i hafife almaması için bir uyarı yapar. Bundan sonra, Skina ve Jasdebi'nin başarısızlıklarını hatırlatıyor.

bin yıllık grafik fotoğrafı

Bu sayım ordudan Generalleri yok etme emri verir. Aniden, Aile temsilcilerinin yanında olduğu gibi, Fiery Seal Lavi'ye saldırdı. Exorcistler savaşırken Graf, Haç'ın zaten Ark'ın içinde olduğundan şüphelenmeye başlar. Kötü adam bunun için endişeleniyor. Jasdebis, yeni Ark'a mümkün olduğu kadar çabuk taşınmaları gerektiğini söylüyor. Bununla birlikte, Graf bunun mümkün olmadığını not eder. İlk önce eski Ark'dan bilgi indirmeniz gerekiyor. Bu yolda yol var. Earl devletleri: Arkayı kullanma hakkı onunla ve diğer seçilmişlerle birlikte.

Karakter, Nuh'un hikayesini açıklamaya başlar. Mahkeme, ikincisinin Hak Sahibi'nin hakkına sahip olduğu ve bir zamanlar Arkasından ayrılarak Aile tarafından ihanete uğradığı ortaya çıktı. Kont onu öldürdü. Ancak bundan önce, yürütmenin hakkını bilinmeyen bir kişiye devretti. O zamandan beri Ark, Edo'dan ayrılmaz. Sadece Yüklenicinin haklarına sahip olan bir kişi, yerini etkileyebilir. Earl, yeni Ark'ın yaratılmasının nedeni olduğunu ekliyor. Ayrıca Tiki tarafından öldürülen insanların hain Nuh ile ilgili olduğu ortaya çıkıyor.

Karakter Edo Cross'a gelmekten endişeleniyor. Bu, kötü bir endişe neden olur. Bundan sonra, yine Generallerin tahrip edilmesi için ordunun emrini verir. Tiadoll ekibi savaşa müdahale ettiğinde, Kont tüm Edo'yu yok eden bir teknik uygular. Kötü adam Linali'nin Saf Kuvvetleri tarafından korunduğunu görür. Grafik, muhtemelen, kızın Kalbin taşıyıcısı olabileceğini varsayar. Linali'yi öldürmeyi amaçlıyor, ancak Ark'a gelen Allen tarafından durduruldu.

İki rakip savaşı başlıyor. Kont, dev bir kılıç çıkarır. Aniden bir patlama var. Allen Lavi'nin yakınlarında düşer, Kont kaybolur.

Şimdi Millennium Count'un kim olduğunu biliyorsunuz. Bu karakterin fotoğrafları bu malzemeye eklenmiştir.Related news

 • 10 Göz alıcı katlı saç modelleri
 • 2. CNR Kitap Fuarı Başlıyor
 • Kroşe tunik çok basit: temel kurallar ve yöntemler
 • Japonyada Uyku Molası Uygulaması Başladı: Uykusuz Çalışanlar Zarara Yol Açıyor
 • Çemen Tarifi Videosu
 • Doğal peeling nasıl yapılır

 • Millennium Count: karakterin tanımı 9

  Millennium Count: karakterin tanımı


  Millennium Count: karakterin tanımı 11

  Millennium Count: karakterin tanımı 96

  Millennium Count: karakterin tanımı 21

  Millennium Count: karakterin tanımı 98

  Millennium Count: karakterin tanımı 56

  Millennium Count: karakterin tanımı 61

  Millennium Count: karakterin tanımı 97

  Millennium Count: karakterin tanımı 68

  Millennium Count: karakterin tanımı 5

  Millennium Count: karakterin tanımı 7

  Millennium Count: karakterin tanımı 18

  Millennium Count: karakterin tanımı 64