Miley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley CyrusMiley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus

11.05.2019

Miley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus 16

Miley Cyrus'un babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus

Miley Cyrus'un babası - Ray mükemmelAmerikan rüyasının hayatında somutlaşmış bir örnek ve onun şansı sadece kıskanılacak: film endüstrisinde kendini gösterdi, sadece çocukları için mükemmel bir arkadaş değil, aynı zamanda mutlu bir adam oldu.

Kısa biyografi

Billy Ray Cyrus popüler bir batı müzisyendir.şair, sinema oyuncusu, şarkıcı ülke tarzı. 1961'de Flavioust, Kentucky'de doğdu. Bill dört yaşındayken yerel kilise topluluğunda şarkı söyledi ve dedesi bu kilisedeki papazdı. Ray'ın babası, Kentucky'de ünlü bir politikacıydı ve oğlunun müzisyen olma arzusunu kuvvetle destekliyordu.

baba mileli cyrus

Erken çocukluktan babam, bebeği sevmeyi öğrettiMüzik ve çocukta yaratıcı verilerin gelişimine aktif olarak katkıda bulundu. Yani Billy Ray Cyrus erken bir gitar sahibi olmayı öğrendi, sadık arkadaşı oldu. Okuldan mezun olduktan sonra, adam Georgetown Koleji'ne taşındı. Derslerde derslere konsantre olmak zorunda kaldı, derslere konsantre oldu, ama Billy kolejde kalmasına yardımcı olan basketbol ve beyzbola çok düşkündü.

Müzikte yaratıcı yol

Çalışmalarını tamamladıktan sonra genç adamOn yıl boyunca kayıt şirketi: Holding'in çalışması, Billy'nin bir sanatçı olma kararını güçlü bir şekilde etkiledi. 90'ların başında müzik kariyerine başladı ve Los Angeles'a taşındı ve Mercury Nashville Records ile bir sözleşme imzaladı. Şarkıları Amerikan gençliği arasında oldukça popülerdi, dans müziği modası yenilenmiş canlılıkla yeniden canlandırıldı.

billy rai cyrus

1993'te Miley Cyrus'un babası aday gösterildi.Premium "Grammy", çünkü tanıtımı birçok ülke sanatçısını tanıtan ünlü yönetmen Jack MacFadden ile ilgilendi. Şimdiye kadar, ülke kralı bu tarzın birçok oyuncusu için bir rol modelidir.

"Zavallı Kalp" Bill

Tüm yaratıcı kariyeri boyunca şarkıcı çok şey yayınladışarkıların ve albümlerin ama bir sanatçı bir vuruşta olarak hatırlandı. Tek, Achy Breaky Kalp Don değiştirilmiş bir versiyonudur "t ilk 1991 yılında gruptan Marcy Brothers seslendirdi My Heart, söyle, Ray adını değiştirdi ve onun albümde sözleri tanıtıldı :. Şarkı Avustralya'da platin statüsüne alınan ve çoğu aynı ülkede satılan haline gelmiştir ABD listelerinde bir lider konumunu işgal. Daha sonra birçok grup aynı popülerlik elde etmeye çalışıyor, şarkının kendi versiyonunu seslendirdi.

Filmografi

Kariyer film yıldızı şarkıcı için daha fazla geliştirdibaşarılı: yüz filmden fazla filmde rol aldı ve ilk test rolü 1999 yılında "Cool Jack" filmiydi. Birkaç ikinci sıradaki rollerden sonra Cyrus, Doc dizisinde lider oldu. Seyirci ve eleştirmenler oyunculuğunu sevdiler ve Miley Cyrus'un babasının kızıyla başrol oynadığı ünlü televizyon dizisi “Hannah Montana” yı izledi.

en unutulmaz projesi Ray de tanımak ve rahatsız edici fanlar olmuştu, bundan sonra dedektif öyküsü Jackie Chan ile "Kapımdaki Casus" oldu.

Kişisel hayat

1986'da Ray, Catherine Smile ile nişanlandı veBirlikte 5 yıl yaşadıktan sonra, çift evlilikleri çözmeye karar verdiler, bu sırada bir çocuğu vardı - Christopher Cody. Bugün, Catherine oğlunun yanında Güney Carolina'da yaşıyor.

miley cyrus

Biraz sonra Cyrus, aktris Tish ile ittifaka girdi.Tüm ünlü Miley Cyrus'un annesi olan Finley. Evlenme zamanında Tish'in iki çocuğu vardı ve bu süreçte üç kişi daha doğdu. İlişkileri çok düzgün gelişmedi, çift tekrar tekrar boşanma davası açtı. Konserler için yıldız kızı ile birlikte seyahat eden bir eşin sürekli yokluğu nedeniyle tartışmalar devam ediyor, ancak sanatçının dediği gibi: “Daha güçlü olmaya çalışıyoruz.”

kader umudu

Büyük aile Cyrus

Billy Cyrus'un, her biri gösteri dünyasında oldukça iyi bilinen altı çocuğu var.

En popüler çocuk oyuncu kaderiydiUmarım Cyrus. Çocukken, neşeli ve güleryüzlü bir çocuktu, gülümseyen olan "gülen" türevinden Miley takma ismi verildi. Kız çok sayıda çevreye katıldı, amigo, vokal ve oyunculuk yapıyordu. Babanın bir örneği kızı filme çekmek için itti: ilk projesi trajicomedy "Big Fish" idi.

Miley Cyrus, ancak 11 yaşındaydı, oiki kere düşünmeden, yeni resim için aktrisleri seçme ve duydum, o bir kaset gönderdi. Kanal "Disney" bir çifte hayat yaşayan bir kız hakkında bir dizi yeni başlattı. Destiny Hope Cyrus bir koltuk kahramanın arkadaşı almak istedi ama neşeli küçük kız gülümseme yüzden lider rolü olarak adaylığını kabul TV programı yaratıcılarının ruhuna battı. kız anında izleyiciler milyonlarca idol haline geldi, ancak varlığının altı yıl sonra, proje kapalı idi.

Listeye birkaç film daha eklendi, ancakFilmin dikkatini çeken kız keskinleşmedi ve şarkı yazmaya başladı. 2009 yılında kendi anılarını "kilometreler için ileriye" yayınladı. 2012'de Miley Cyrus, güzel bir gençten bir çöp-divaya dönüşen imgeyi kardinal olarak değiştirir: fanlar kırmızı ruj ve kaba elbiselerle kısa kesilmiş bir sarışın gördü.

şarkıcı miley cyrus

Nuh Cyrus bir vokalist ve aktris,Miley Cyrus'un küçük kız kardeşi. O çeşitli filmlerde rol aldı ve sadece dört single, ama şok edici Nuh ablası ve onun izinden aktif adıma aşağı değildir.

Trace Cyrus bir besteci, müzisyen, şarkıcı verock grubu Metro İstasyonu'nun eski şarkıcısı. Tüm ergenliği babasıyla birlikte seyahat etmek için harcadı. 2006 yılında bir arkadaşla birlikte bir grup oluşturdu, ancak daha sonra solo bir kariyere başladığında onu terk etti. Babası Ray'ın izlerini yazıyor, Trace sanattan çok hoşlanıyor, giysi üreten kuruluşun başıdır.

Miley Cyrus'un başka bir erkek kardeşi var - Brayson, onun hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmemektedir: sadece acemi bir oyuncu ve model.

Brandy, deneyen başka bir Miley kardeşidir.Bir aktris ve şarkıcı olarak kendini. İlk işi "Zouy101" şovu, daha sonra Miley ve babası ve "korku filmi" filminde "Hannah Montana" filminde yer aldı. Ayrıca Brandy, popüler kız kardeşinin kliplerine düzenli olarak katılır. Müzikte, kız indie pop türünü seçti ve hatta kendi grubunu kurdu. Metinleri kendisi yazıyor ve seyircinin işine tutkuyla tepki gösterdiği görülüyor. Kızın maksimum popülerliği blogunun yardımıyla ulaştı. Moda, stil, güzellik bilgisini paylaşıyor ve pratik tavsiyeler veriyor. 2016 yılında sitesi Amerika'da en iyilerinden biri oldu. Yakın zamanda, dekor ve üsluplara adanmış bir gerçeklik şovunu filme çekiyor.

Miley Cyrus ailesinin Hollywood'da başarılı bir şekilde kök saldığı sonucuna varılabilir. Billy Ray, çocuklarıyla gurur duyuyor ve herkesin faaliyetlerini desteklemeye çalışıyor.

Ray ve Miley Cyrus: baba ve kızı arasındaki ilişki

Şarkıcı Miley Cyrus onun için çok iyi bilinenmagazin ve sarı basının dikkatini çekmediği eksantriklik. Kız, başkalarının görüşlerini çekmeyi sever ve çoğu zaman provokatif performanslar düzenler: İnternet, şarkıcının "çim" in nasıl içtiğini açıkça görebileceğiniz videolarla doludur.

aile miley cyrus

Peder Miley Cyrus karşı hiçbir şey yokmeydan okuyan bir kız ve ekledi: "Kim giydiği ve sahnede ne yaptığını, onun şarkıları ben Hep benim bebeğim Miley olacak gibi umursamıyor.".

Miley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley CyrusMiley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus

Related news

 • Kadın-Yay burcu aşık: işaretin karakteristiği. Yay kadın hakkında Aşk ve Seks Burç
 • Diyetsiz kalıcı zayıflama ile Etiketlenen Konular
 • Izgara Tavuklu Salata -Seyir Dönemi Tarifleri
 • MAKLUBE
 • Perinçek: Ateist değil Müslümanım

 • Miley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus 34

  Miley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus


  Miley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus 89

  Miley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus 66

  Miley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus 23

  Miley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus 36

  Miley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus 56

  Miley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus 64

  Miley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus 48

  Miley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus 18

  Miley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus 66

  Miley Cyrusun babası Billy Ray Cyrus. Miley Cyrus 4